http://kariera.mk

A do të zhduken veturat e vogla?

para 6 muajve - Alsat-M

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdon të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e “super-mini” është...

A do ‘të vdesin’ veturat e vogla?

para 6 muajve - Aktuale

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdon të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e “super-mini” është...

Shqyrtohet mundësia e shuarjes së veturave të vogla

para 6 muajve - Koha.net

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdojnë të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e super-minit është...

Shqyrtohet mundësia e shuarjes së veturave të vogla

para 6 muajve - Infokusi

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdojnë të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e super-minit është...

A do ‘të vdesin’ veturat e vogla?

para 6 muajve - Tetova Sot

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdon të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e “super-mini” është...

A do ‘të vdesin’ veturat e vogla?

para 6 muajve - Telegrafi

Përfitimet në segmentin e veturave të vogla vazhdojnë të shënojnë rënie dhe prodhuesit po shqyrtojnë mundësinë e shuarjes së disa modeleve. Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e “super-mini” është...

A do ‘të vdesin’ veturat e vogla?

para 6 muajve - KosovaPress

Trendi i rënies së kërkesave në segmentin e "super-mini" është vërejtur në veçanti në Evropë, ku në vitin 2017 ka pasur pjesën e vet prej tetë për qind në tregun e përgjithshëm. Sipas mediave evropiane,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK