http://kariera.mk

Shtohet dërgimi i “zarfave të kuq” digjitalë

para 6 muajve - Koha.net

Pekin, 11 shkurt – Gjigantët kinezë të teknologjisë kanë raportuar një pjesëmarrje më të madhe në dërgimin e “zarfave të kuq” gjatë Festës së Pranverës, sipas CRI-së. Afro 45 milionë individë morën pjesë...

Shtohet dërgimi i “zarfave të kuq” digjitalë

para 6 muajve - Flaka

Gjigantët kinezë të teknologjisë kanë raportuar një pjesëmarrje më të madhe në dërgimin e “zarfave të kuq” gjatë Festës së Pranverës, sipas CRI-së. Afro 45 milionë individë morën pjesë në lojën e mbledhjes...

Shtohet dërgimi i “zarfave të kuq” digjitalë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjigantët kinezë të teknologjisë kanë raportuar një pjesëmarrje më të madhe në dërgimin e “zarfave të kuq” gjatë Festës së Pranverës, sipas CRI-së. Afro 45 milionë individë morën pjesë në lojën e mbledhjes...

Shtohet dërgimi i “zarfave të kuq” digjitalë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gjigantët kinezë të teknologjisë kanë raportuar një pjesëmarrje më të madhe në dërgimin e “zarfave të kuq” gjatë Festës së Pranverës, sipas CRI-së. Afro 45 milionë individë morën pjesë në lojën e mbledhjes...

Shtohet dërgimi i “zarfeve të kuq” digjitalë

para 6 muajve - KosovaPress

Afro 45 milionë perosna morën pjesë në lojën e mbledhjes së “pesë bekimeve” në platformën e pagesës “Alipay”, për të marrë paratë fatsjellëse të ofruara nga gjiganti i internetit “Alibaba”, me një rritje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK