http://kariera.mk

Konferenca e Sigurisë në Mynih: Bota si mister dhe imagjinatë

para 6 muajve - Koha Jone

Rendi botëror po shpërbëhet dhe europianët pyesin të shqetësuar: “Kush do i mbledhë copëzat?” Me këtë pyetje merret sivjet Konferenca e Sigurisë në Mynihut. Përgjigja nuk jep vetëm guxim. Konferenca e...

Bota si mister dhe imagjinatë: Rivalitete të reja dhe ku janë “rojet e rendit liberal”

para 6 muajve - Gazeta Tema

Rendi botëror po shpërbëhet dhe europianët pyesin të shqetësuar: “Kush do i mbledhë copëzat?” Me këtë pyetje merret sivjet Konferenca e Sigurisë në Mynihut. Përgjigja nuk jep vetëm guxim. Konferenca e...

Konferenca e Sigurisë në Mynih: Bota si mister dhe imagjinatë

para 6 muajve - DW

Rendi botëror po shpërbëhet dhe europianët pyesin të shqetësuar: "Kush do i mbledhë copëzat?" Me këtë pyetje merret sivjet Konferenca e Sigurisë në Mynihut. Përgjigja nuk jep vetëm guxim. Konferenca e...

Bota si mister dhe imagjinatë

para 6 muajve - Lexo

Rendi botëror po shpërbëhet dhe europianët pyesin të shqetësuar: “Kush do i mbledhë copëzat?” Me këtë pyetje merret sivjet Konferenca e Sigurisë në Mynihut. Përgjigja nuk jep vetëm guxim. Konferenca e...

Konferenca e Sigurisë në Mynih: Bota si mister dhe imagjinatë

para 6 muajve - Java News

Konferenca e Sigurisë që zhvillohet në Mynih, është një nga më të rëndësishmet dhe më të mëdhatë në botë, në konferencat e kësaj natyre. Në të takohen rreth 40 kryetarë shtetesh dhe qeverish dhe 100 ministra,...

Konferenca e Sigurisë në Mynih: Bota si mister dhe imagjinatë

para 6 muajve - Pa censure

Rendi botëror po shpërbëhet dhe europianët pyesin të shqetësuar: “Kush do i mbledhë copëzat?” Me këtë pyetje merret sivjet Konferenca e Sigurisë në Mynihut. Përgjigja nuk jep vetëm guxim. Konferenca e...

Ischinger: “BE-ja është shëndosh e mirë”

para 6 muajve - Koha.mk

Politika botërore do të jetë këtë javë në fokus të Konferencës së Sigurisë në Mynih. Për të 55 herë në Konferencën Ndërkombëtare në Mynih do të vijnë një numër rekord pjesëmarrësish të nivelit të lartë....

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE-ja është shëndoshë e mirë!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Politika botërore do të jetë këtë javë në fokus të Konferencës së Sigurisë në Mynih. Për të 55 herë në Konferencën Ndërkombëtare në Mynih do të vijnë një numër rekord pjesëmarrësish të nivelit të lartë....

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE s’dëmtohet nga dalja e Britanisë!

para 6 muajve - Lexo

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Portalb

Ai nuk pajtohet në përgjithësi me përshtypjen se, BE-ja po pëson dëme nga dalja e Mbretërisë së Bashkuar. “Për mua është e rëndësishme që ne, në radhë të parë t’i tregojmë botës anglosaksone se është e...

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Top Channel

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Ischinger: BE'ja nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Ischinger: BE-ja nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Tetova Sot

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Konferenca e Sigurisë në Mynih, Ischinger: BE s’dëmtohet nga dalja e Britanisë!

para 6 muajve - Java News

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

“BE-ja është shëndosh e mirë”

para 6 muajve - KDPolitik

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

Ischinger: BE-ja nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Ischinger: BE’ja nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë

para 6 muajve - Arbresh

Në prag të fillimit të Konferencës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger kërkoi të tregonte në një intervistë për “Deutsche Welle”-n se forca integruese e BE-së nuk cënohet...

Ischinger: BE-ja është shëndosh e mirë

para 6 muajve - Alsat-M

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

BE-ja nuk dëmtohet nga dalja e Britanisë së Madhe

para 6 muajve - Albinfo

Në prag të fillimit të Konferenës së 55-të të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj, Wolfgang Ischinger, në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore...

Ischinger: BE-ja është shëndosh e mirë

para 6 muajve - Lajm

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

“BE-ja është shëndosh e mirë”

para 6 muajve - Gazeta Tema

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

“BE-ja është shëndosh e mirë”

para 6 muajve - Lexo

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

Ischinger: "BE-ja është shëndosh e mirë"

para 6 muajve - DW

Në prag të fillimit të Konferenës së 55 të Sigurisë në Mynih, drejtuesi i saj Wolfgang Ischinger në intervistë për DW flet mbi sfidat për vitin 2019 dhe forcën integruese të BE-së. Politika botërore do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK