http://kariera.mk

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - Zhurnal

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - Flaka

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - Alsat-M

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - InfoMagazin

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Paralajmërimi i frikshëm i presidentit të Iranit për programin ushtarak

para 6 muajve - Periskopi

Irani nuk do të marrë parasysh presionet e vendeve perëndimore për kufizim të programit ushtarak dhe të raketave balistike. Këtë e konfirmoi vet Presidenti iranian, Hassan Rouhani, që deklaroi se nuk do...

​Rouhani: Irani do të vazhdojë fuqizimin ushtarak

para 6 muajve - KosovaPress

Këtë e konfirmoi vet Presidenti iranian, Hassan Rouhani, që deklaroi se nuk do t’i marrë leje askujt se çfarë lloje raketash duhet të zhvillojë vendi i tij. “Ne nuk kemi kërkuar dhe nuk do të kërkojmë...

Rouhani sfidon ShBA-të dhe BE-në: Nuk marrim lejë për programin tonë bërthamor

para 6 muajve - Top Channel

Presidenti iranian Hassan Rouhani tha të hënën se Irani ishte i vendosur të zgjeronte programin e tij ushtarak dhe të raketave balistike, pavarësisht nga presioni në rritje nga vendet armiqësore për të...

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Rouhani: Do të dalim fitimtarë përballë Amerikës

para 6 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Matoshi reagon ashpër me mos respektimin e GJUHËS SHQIPE nga Qeveria

para 6 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Përplasja e ashpër me SHBA, presidenti i Iranit nuk tërhiqet: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Java News

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Irani feston Revulocionin Islamik, lideri i saj ka një mesazh për Amerikën: Do të ju mundim

para 6 muajve - Periskopi

Presidenti i Iranit, Hassan Rouhani ka dalë para turmës sot për të festuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik. Ai aty është zotuar se do të rrisë kapacitetet balistike dhe ushtarake të vendit të tij për...

Irani shënon 40 vjetorin e revolucionit islamik, Rohani: do t`i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Zhurnal

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Portalb

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Irani kujton 40 vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Qindra mijëra iranianë u mblodhën sot për të shënuar 40 vjetorin e Revolucionit Islamik të vendit. Revolucioni Islamik solli rënien e qeverisë së Shahut Mohammad Reza Pahlavi që kishte mbështetjen e Shteteve...

Edhe pas ultimatumeve Irani nuk ndalet: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Alsat-M

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Shekulli

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rohani: Do t’i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Arbresh

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë “konspiracione” kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rohani: Do t'i zgjerojmë kapacitetet ushtarake

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani, tha se Shtetet e Bashkuara po bëjnë "konspiracione" kundër Iranit, i cili po shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik. Duke iu adresuar mijëra njerëzve të mbledhur...

Rouhani: Irani do të vazhdojë të zgjerojë fuqinë ushtarake

para 6 muajve - Klan Kosova

Presidenti iranian Hassan Rouhani tha se Irani është i vendosur të zgjerojë programin e saj ushtarak dhe të raketave balistike, pavarësisht nga presioni në rritje i siç tha ai “vendeve armiqësore dhe përpjekjet...

Rouhani: Irani do të vazhdojë të zgjerojë fuqinë ushtarake

para 6 muajve - Ekonomia Online

Presidenti iranian Hassan Rouhani tha se Irani është i vendosur të zgjerojë programin e saj ushtarak dhe të raketave balistike, pavarësisht nga presioni në rritje i siç tha ai “vendeve armiqësore dhe përpjekjet...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Koha.net

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellë me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Zhurnal

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Portalb

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Alsat-M

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellë me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Ina

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Lajm

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Gazeta Observer

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Irani, kremtime të 40-vjetorit të Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Te Sheshi

Njerëzit iranian u mblodhën në të gjithë vendin për të festuar 40-vjetorin e përmbysjes së regjimit të Reza Pahlevit dhe krijimin e Revolucionit Islamik. Ceremonia filloi në orën 9:00 lokale dhe po mbahet...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Epoka e Re

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellë me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

Iranianët festojnë 40 vjetorin e themelimit të Republikës Islamike

para 6 muajve - Insajderi

Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin qeveritar në Teheran dhe qytete tjerë për të shënuar 11 shkurtin e vitit 1979, kur mbështetësit e liderit suprem të Iranit, Ayatollah Ruhollah...

Irani shënon 40-vjetorin e Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Ekonomia Online

Irani është duke shënuar 40-vjetorin e Revolucionit Islamik, që i ka dhënë fund monarkisë dhe është përcjellur me katër dekada të rregullit klerik. Qindra mijëra persona pritet të marrin pjesë në organizimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK