http://kariera.mk

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Iliria News

Historia e çuditshme ka për protagonist një gjyshe e cila pi 22 birra në ditë për të qëndruar e fortë dhe e shëndetshme. Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse...

Gjyshja më “qejflie” në botë, 97-vjeçarja që pi 22 birra në ditë

para 6 muajve - Infokusi

Quhet Robertine Houbrechts dhe jeton në rajonin Mechelen të Belgjikës, ndërsa është bërë e njohur në mbarë botën për shkak të dëshirës së saj të madhe për të konsumuar alkool. Por, mosha e saj do t’iu...

Gjyshja më “qejflie” në botë, 97-vjeçarja që pi 22 birra në ditë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Quhet Robertine Houbrechts dhe jeton në rajonin Mechelen të Belgjikës, ndërsa është bërë e njohur në mbarë botën për shkak të dëshirës së saj të madhe për të konsumuar alkool. Por, mosha e saj do t’iu...

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Lajm

Historia e çuditshme ka për protagonist një gjyshe e cila pi 22 birra në ditë për të qëndruar e fortë dhe e shëndetshme. Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse...

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Tetova Sot

Historia e çuditshme ka për protagonist një gjyshe e cila pi 22 birra në ditë për të qëndruar e fortë dhe e shëndetshme. Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse...

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Tetova Sot

Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse në atë moshë ajo është në gjendje të pijë më shumë se 22 birra në ditë, edhe përtej mundësisë së një konsumatori standard....

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Periskopi

Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse në atë moshë ajo është në gjendje të pijë më shumë se 22 birra në ditë, edhe përtej mundësisë së një konsumatori standard....

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Arbresh

Historia e çuditshme ka për protagonist një gjyshe e cila pi 22 birra në ditë për të qëndruar e fortë dhe e shëndetshme. Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse...

97-vjeçarja që konsumon 22 birra në ditë

para 6 muajve - Koha.net

Historia e çuditshme ka për protagonist një gjyshe e cila pi 22 birra në ditë për të qëndruar e fortë dhe e shëndetshme. Në rajonin Mechelen të Belgjikës, 97-vjeçarja është e njohur për të gjithë, sepse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK