http://kariera.mk

Premtimi i Ramës: 300 kantierë do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të marte, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka premtuar se brenda këtij mandati nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë...

Premtimi i Ramës: 300 kantierë do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore

para 6 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të marte, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka premtuar se brenda këtij mandati nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore...

“Rrënoja fyese për dinjitetin njerëzor”, Rama e nis ditën me një premtim të madh për gjithë shqiptarët

para 6 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një premtim të madh për gjithë shqiptarët. Rama ka publikuar një video me pamje nga qendra të ndryshme shëndetësore të cilat janë transformuar. Kryeministri...

Video/ Programi për rindërtimin e 300 qendrave shëndetësore, Rama: I përfundojmë brenda mandatit

para 6 muajve - Lexo

Falë programit kombëtar për rindërtimin e 300 qendrave shëndetësore deri në fund të mandatit ambulanca Cepo, Gjirokastër është transformuar rrënjësisht. Kryeministri Rama vlerësoi sot transformimin total...

Rama publikon videon: Nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore!

para 6 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të marte duke publikuar një video në të cilën tregohen pamje nga qëndra të ndryshme shëndetësore të cilat janë transformuar. Teksa bën një premtim për...

Rama: Nga veriu në jug, 300 kantiere do ndryshojnë faqen e qendrave shëndetësore

para 6 muajve - 24 ore

Falë programit kombëtar për rindërtimin e 300 qendrave shëndetësore deri në fund të mandatit ambulanca Cepo, Gjirokastër është transformuar rrënjësisht. Kryeministri Rama vlerësoi sot transformimin total...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK