http://kariera.mk

Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot

para 6 muajve - Zhurnal

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si "veturë e keqe". Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende...

Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot

para 6 muajve - Flaka

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si “veturë e keqe”. Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende...

Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot

para 6 muajve - Lajmi.net

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si "veturë e keqe". Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende...

Makinat më të dështuara të viteve të 2000-ta

para 6 muajve - Lajmi.net

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si "veturë e keqe". Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende...

Makinat më të dështuara të viteve të 2000-ta

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si “veturë e keqe”. Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK