http://kariera.mk

Audi shton versionin hibrid të modelit A3

para 6 muajve - Zhurnal

Për disa muaj, Audi do të prezantojë gjeneratën e katërt të modelit A3, i cili do të marrë versionin hibrid. A3 hibrid do të bartë shenjën e-Tron, dhe do të ndajë statusin e perlës me modelin RS, i cili...

Audi A3 i ri arrin në variantin hibrid

para 6 muajve - Flaka

Për disa muaj, Audi do të prezantojë gjeneratën e katërt të modelit A3, i cili do të marrë versionin hibrid. A3 hibrid do të bartë shenjën e-Tron, dhe do të ndajë statusin e perlës me modelin RS, i cili...

Audi A3 i ri arrin në variantin hibrid

para 6 muajve - Tetova Sot

Për disa muaj, Audi do të prezantojë gjeneratën e katërt të modelit A3, i cili do të marrë versionin hibrid. A3 hibrid do të bartë shenjën e-Tron, dhe do të ndajë statusin e perlës me modelin RS, i cili...

Audi shton versionin hibrid të modelit A3

para 6 muajve - Koha.net

Për disa muaj, Audi do të prezantojë gjeneratën e katërt të modelit A3, i cili do të marrë versionin hibrid. A3 hibrid do të bartë shenjën e-Tron, dhe do të ndajë statusin e perlës me modelin RS, i cili...

Audi A3 i ri arrin në variantin hibrid

para 6 muajve - KosovaPress

A3 hibrid do të bartë shenjën e-Tron, dhe do të ndajë statusin e perlës me modelin RS, i cili do të jetë konkurrent i Mercedes-AMG A45 që disponon me 415 kuaj fuqi, transmeton KosovaPress. Audi ka paralajmëruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK