http://kariera.mk

Dorëzohet “Ludo”, vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Alsat-M

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në të gjithë rajonin kjo lojë ka gjetur...

“Ludo King” vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Epoka e Re

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shndërruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

Loja e famshme ‘Ludo’, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - GazetaBlic

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shndërruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

“Ludo” e vendos flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Lajmi.net

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Aktuale

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shndërruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

‘Ludo’ gëzon kosovarët, ja çfarë vendimi ka marrë!

para 6 muajve - OraInfo

Është bërë lojë shumë e dashur për kosovarët. Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur....

Loja e famshme ‘Ludo’ njeh Kosovën shtet

para 6 muajve - Infokusi

Kosova merr edhe një njohje te re, këtë herë njëra nga lojerat më të famshme të kohës. Loja e famshme në Facebook ,  Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të këtij rrjeti social. Edhe...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Tetova Sot

Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Kjo sigurisht është bërë për shkak...

“Ludo” e vendos flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Arbresh

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës [Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

Dorëzohet “Ludo”, vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Lexo

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

“Ludo” e vendos flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Infokusi

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Lajm

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Tetova Sot

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

Loja e famshme ‘Ludo’ njeh Kosovën shtet

para 6 muajve - Periskopi

Kosova merr edhe një njohje te re, këtë herë njëra nga lojerat më të famshme të kohës, transmeton Gazeta Metro. Loja e famshme në Facebook ,  Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të këtij...

“Ludo” e vendos flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Arbresh

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim...

Dorëzohet “Ludo”, e vendos edhe flamurin e Kosovës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur. Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës. Në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK