http://kariera.mk

Çifti, si të kaloni së bashku 14 shkurtin

para 8 muajve - Top Channel

Ka nga ata që duan përvoja ekstreme ose nga ata që preferojnë të kalojnë kohën e tyre në shtëpi: gjëja e rëndësishme është të jeni në shoqërinë e gjysmës tuaj më të mirë. Dita e të Dashuruarve po vjen...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Tetova Sot

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Infokusi

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Shën Valentini, Google tregon çfarë kërkojnë njerëzit për këtë festë

para 8 muajve - Lexo

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Shën Valentini, Google tregon çfarë kërkojnë njerëzit për këtë festë

para 8 muajve - Java News

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Shën Valentini afër, Google tregon çka kërkojnë njerëzit për këtë festë

para 8 muajve - Periskopi

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Disa veti të sodës së pjekjes që nuk i keni ditur

para 8 muajve - Ina

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Shën Valentini afër, Google tregon çka kërkojnë njerëzit për këtë festë

para 8 muajve - Gazeta Express

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Gazeta Express

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Gazeta Shqip

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Tetova Sot

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Shën Valentini po afron! “Google” zbulon pyetjet më të kërkuara për ditën e të dashuruarve

para 8 muajve - Shekulli

Edhe 3 ditë na ndajnë nga ardhja e ditës së të dashuruarve dhe motori gjigand i kërkimit “Google” ka zbuluar se cilat janë disa nga pyetjet më të kërkuara gjatë këtyre ditëve. “Google” zbuloi se disa ndër...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Sovrani

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Gazeta Observer

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Insajderi

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Google zbulon se çfarë kërkojnë më tepër njerëzit para Shën Valentinit

para 8 muajve - Bota Press

“Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në mbarë botën tregojnë dashurinë e tyre (siç kanë bërë artistët për moshat), po e ndajmë raportin për t’ju dhënë një paraqitje globale në atë se si njerëzit...

Erdhi Shën Valentini! Ja cilat janë pyetjet më të kërkuara në Google

para 8 muajve - Koha Jone

Dita e të dashuruarve po afron, prandaj Google ka zbuluar disa prej pyetjeve më të kërkuara të këtyre ditëve. Gjigjanti i kërkimit ka treguar ndër gjërat kryesore që njerëzit donin të dinin ishin dhuratat,...

Google zbulon kërkimet më popullore në platformë, në prag të Shën Valëntinit

para 8 muajve - Lajmi.net

Me Ditën e Shën Valentinit në prag, Google po zbulon disa nga rezultatet më popullore që përdoruesit kanë kërkuar që të përgatitet për ditën e madhe. “Për të festuar në të gjitha mënyrat që njerëzit në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK