http://kariera.mk

Aktori i famshëm bëhet baba në moshën 69-vjeçare

para 6 muajve - Top Channel

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije. Aktori i famshëm 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur një djalë. Emri i foshnjës nuk është zbuluar...

​Richard Gere bëhet baba në moshën 69-vjeçare

para 6 muajve - Alsat-M

Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij, Alejandra Silva, janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur fëmijën...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Epoka e Re

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martuan në prill të 2018-s dhe menjëherë...

Richard Gere bëhet baba në moshën 69-vjeçare

para 6 muajve - KosovaPress

Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur fëmijën e tyre, gjinia e të cilit është djalë. Lajmi i bukur erdhi vetëm pak muaj para se Richard të mbushë të 70-tat. Emri i foshnjës nuk është...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Ina

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Gazeta Express

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre...

Aktori i njohur, baba për herë të dytë në moshën… 70 vjeçare

para 6 muajve - Blitz

Aktori i njohur Richard Gere është bërë baba për herë të dytë . Ai me 29 gusht të këtij viti do të mbush plot 70-vjeç. BAshkëshortja me të cilën u martuan me 18 prill te 2018-tës Alejandra Silva ka sjellë...

Richard Gere bëhet sërish baba, pak muaj para se të festojë 70-vjetorin

para 6 muajve - Tetova Sot

Aktori 69-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij 36-vjeçare Alejandra Silva janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, në Nju Jork sipas revistës spanjolle “Hola !”. Richard dhe Alejandra ende...

FOTOT/ Aktori i njohur bëhet baba në moshën 70-vjeçare, nga e dashura e tij 35 vjet më e re

para 6 muajve - Gazeta Tema

Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë...

Richard Gere bëhet baba në moshën 70-vjeçare, partnerja e tij është 35 vjeçe

para 6 muajve - Lexo

Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë. Të dy partnerët kanë nga një fëmijë...

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 70-vjeçare

para 6 muajve - Portalb

Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare...

Richard Gere baba për herë të dytë

para 6 muajve - Tetova Sot

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa...

Aktori i famshëm merr lajmin pozitiv, bëhet baba në moshën 70-vjeçare

para 6 muajve - Gazeta Tema

Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare  kanë mirëpritur fëmijën...

Richard Gere baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - Lajmi.net

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre gjinia e të cilit është djalë. Sipas revistës spanjolle “Hola”aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë...

Richard Gere pak para 70-vjetorit bëhet sërish baba

para 6 muajve - BalkanWeb

Richard Gere, pothuajse 70-vjeç është bërë baba për të dytën herë. Aktori, i cili do të festojë ditëlindjen e tij 31 gushtin e ardhshëm, u bë baba i një mashkulli nga Alejandra Silva, gruaja 36 vjeçe me...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - Koha.net

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Zhurnal

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë...

Richard Gere baba për herë të dytë

para 6 muajve - Klan Kosova

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - BalkanWeb

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara...

Richard Gere baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - AlbPortali

Sipas revistës spanjolle “Hola”aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa ditë më parë dhe fëmija erdhi në jetë në qytetin e New Yorkut, transmeton lajmi.net. Loading... Emri i...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - Ekonomia Online

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

para 6 muajve - Ekonomia Online

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të cituara...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë...

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet

para 6 muajve - Telegrafi

Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë. Aktori hollivudian dhe...

Richard Gere baba për herë të dytë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër disa...

Richard Gere bëhet baba, pak muaj para se të festojë 70-vjetorin

para 6 muajve - Opinion

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër të një djali disa ditë...

Aktori i famshëm 70-vjeçar bëhet baba për herë të dytë

para 6 muajve - Infokusi

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë ndonëse për pak muaj bëhet 70 vjeç. Gruaja Alejandra Silva lindi një djalë në Nju Jork. Aktori i famshëm dhe Alejandra u martua në prill të 2018 dhe menjëherë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK