http://kariera.mk

Plas majtas, Gjylameti thumbon Daden pasi tha se Rama duhet të ikë

para 6 muajve - Albeu

" Rama duhet të largohet, jo që të vi PD, por që PS të ketë një ekip vërtet përfaqësues. Vendi po shkon si mos më keq. Jam dakord që vendi të ketë një qeveri socialiste. Dhe jam kundër sloganeve të Ramës...

Deputetja e PS i kthehet Dades: Ç’është ky mllef! Përmbahu Arta!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministrja e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade e ftuar në emisionin  “5 pyetjet nga Babaramo”  deklaroi se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për t’i hapur rrugën...

Depueutja e PS i kthehet Dades: Ç’është ky mllef! Përmbahu Arta!

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministrja e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade e ftuar në emisionin  “5 pyetjet nga Babaramo”  deklaroi se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për t’i hapur rrugën...

REPLIKA: Përmbahu Artë, se po flet si Saliu e Mona. Rama dhe ne as kemi vrarë e as kemi grabitur

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryetarja e Partisë Socialiste për Tiranën, Blerina Gjylameti, i është përgjigjur Arta Dades, pas sulmeve të ashpra të kësaj të fundit ndaj Edi Ramës, që e ka krahësuar atë me Berishën. Reagimi: E dashur...

Gjylameti: Përmbahu Artë, po flet si Saliu e Mona, as kemi vrarë e as kemi grabitur

para 6 muajve - Java News

Kryetarja e Partisë Socialiste për Tiranën, Blerina Gjylameti, i është përgjigjur Arta Dades, pas sulmeve të ashpra të kësaj të fundit ndaj Edi Ramës, që e ka krahësuar atë me Berishën. Reagimi: E dashur...

“Përmbahu Arta, sepse mllefi ndaj Edi Ramës nuk është këshilltar i mirë dhe PS sot është në qeveri e vetme në radhë të parë për meritë të tij”

para 6 muajve - Lexo

Kryetarja e Partisë Socialiste për Tiranën, Blerina Gjylameti, i është përgjigjur Arta Dades, pas sulmeve të ashpra të kësaj të fundit ndaj Edi Ramës, që e ka krahësuar atë me Berishën. Reagimi i Blerina...

“Rama të largohet”, deputetja e PS i përvishet keq Arta Dades: Përmbahu, mllefi ndaj kryeministrit…

para 6 muajve - Sot News

Pas kritikave të hapura që ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministre e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade bëri në adresë të kryeministrit Edi Rama, për të cilin tha se duhet të largohet për t’i hapur...

Arta Dade: Nëse bëhet mocion me votë të fshehtë, Rama rrëzohet!

para 6 muajve - Ina

Ish deputetja e PS-së Arta Dade ka deklaruar se nëse do të bëhj një mocion besimi në Kuvend, atëherë Rama do të rrëzohej nga karrigia e kryeministrit. E ftuar në “5 pyetje nga Babaramo”, socialistja u...

Ish-ministrja Arta Dade: Rama duhet të largohet se dështoi. Jo zgjedhje të parakohshme, por PS të formojë një qeveri tjetër

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Arta Dade: Rama duhet të largohet, jo zgjedhje të parakohshme, por PS të formojë një qeveri tjetër Ish-deputetja socialiste, Arta Dade, ka rezerva lidhur me ndryshimet në qeveri ku u tjetërsua rreth 90%...

“PS u mundua ta luftojë korrupsionin, por Rama e ktheu vendin më keq se në kohën e Berishës”

para 6 muajve - Gazeta Express

Partia Socialiste e vitit 2013 tentoi dhe luftoi të bëjë realitet programin me të cilin erdhi në zgjedhje, e veçanërisht atë të frenimit të pandëshkueshmërisë. Kjo ishte deklarata e ish deputetes së PS-së...

Ish-ministrja e PS: Rama duhet të largohet, PS të formojë një qeveri tjetër

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ajo është një nga figurat më të shquara të Partisë Socialiste, pasi në qeverinë Nano ka drejtuar edhe Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë. Ish-deputetja Arta Dade ka pasur edhe një raport miqësor me kryeministrin...

“Nëse do bëhej mocion besimi, Rama rrëzohej”

para 6 muajve - Koha Jone

Ish deputetja e PS-së Arta Dade ka deklaruar se nëse do të bëhej një mocion besimi në Kuvend, atëherë Rama do të rrëzohej nga karrigia e kryeministrit. E ftuar në “5 pyetje nga Babaramo”, socialistja-ikonë...

Deklarata e fortë e Dades: Nëse bëhet mocion me votë të fshehtë, Rama rrëzohet!

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish deputetja e PS-së Arta Dade ka deklaruar se nëse do të bëhj një mocion besimi në Kuvend, atëherë Rama do të rrëzohej nga karrigia e kryeministrit. E ftuar në “5 pyetje nga Babaramo”, socialistja u...

Arta Dade: Rama duhet të largohet, PS duhet të formojë një qeveri tjetër

para 6 muajve - Illyria

Tiranë, 11 shkurt 2019 – Ajo është një nga figurat më të shquara të Partisë Socialiste, pasi në qeverinë Nano ka drejtuar edhe Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë. Ish-deputetja Arta Dade ka pasur edhe...

Arta Dade sulmon Ramën: Duhet të largohet, socialistët të formojnë një qeveri tjetër

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministre e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade shprehet te “5 pyetjet nga Babaramo” në Report TV se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për t’i hapur rrugën një tjetër...

?Duhet të largohet?, Rama goditet edhe nga të vetët

para 6 muajve - Albeu

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministrja e Jashtme Arta Dade është shprehur se kryeministri Edi Rama duhet të largohet nga PS. Dade tha se është kundër zgjedhjeve të parakohshme, por shtoi se PS-ja është...

"E forcoi Ramën", Arta Dade 'kryqëzon' opozitën

para 6 muajve - Sot News

Ish-deputetja socialiste, Arta Dade ka komentuar edhe sulmet e opozitës nda kryeministrit Edi Rama. Sipas saj, opozita ka qenë inekzistente  dhe vetëm sa e ka forcuar Ramën. “Opozita e tanishme nuk besoj...

Ish-deputetja socialiste: Rama nuk fiton nëse bëhet mocion në Kuvend, kam marrë shumë SMS nga...

para 6 muajve - Sot News

Ish-deputetja socialiste Arta Dade thotë se kryeministri Edi Rama do ta humbiste një mocion besimi në Kuvend. Sipas saj, grupi parlamentar i PS do votonte për largimin e tij nga qeveria. Ish-deputetja...

"Unë çuditem pse kanë heshtur", Arta Dade e thotë hapur: Edi Rama duhet të largohet

para 6 muajve - Sot News

Ish-deputetja Arta Dade shprehet se kryeministri Edi Rama duhet të largohet. Dade shprehet se është kundër zgjedhjeve të parakohshme, por shtoi se PS-ja është në gjendje të formojë një qeveri tjetër pa...

Dade: Rama duhet të largohet! Qeveria nuk është e PS-së, por e njerëzve pranë tij

para 6 muajve - Koha Jone

E ftuar te “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv, ish deputetja me eksperiencë e Partisë Socialiste, Arta Dade, ka sulmuar kryeministrin Edi Rama lidhur me emërimet e fundit në qeveri. Sipas saj, ministrat...

“Duhet të largohet”, Arta Dade sulmon Ramën: Socialistët duhet të formojnë qeveri të re

para 6 muajve - Java News

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministre e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade e ftuar në emisionin  “5 pyetjet nga Babaramo”  ka folur për aktualitetin politik në vend. Dade është shprehur se kryeministri...

"E ka trajtuar si pronë", ish-ministrja e Jashtme socialiste kritika të ashpra Edi Ramës

para 6 muajve - Sot News

Ish-ministrja e Jashtme e qeverisë socialiste Arta Dade e qenë prezente në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv nuk i kurseu kritikat e saj për kryeministrin Edi Rama. Sipas Dades, Rama nuk...

Ish-deputetja e PS sulmon kryeministrin: Rama ka emëruar njerëzit e afërt...

para 6 muajve - Sot News

Ish-deputetja socialiste, Arta Dade ka sulmuar qeverinë Rama. Ajo tha se ministrat e rinj të emëruar janë njerëzit më të afërt të Ramës dhe nuk kanë lidhje me Partinë Socialiste. “Qeveria nuk është e PS....

“Duhet të largohet”, Rama goditet edhe nga të vetët

para 6 muajve - Lajme.al

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministrja e Jashtme Arta Dade është shprehur se kryeministri Edi Rama duhet të largohet nga PS. Dade tha se është kundër zgjedhjeve të parakohshme, por shtoi se PS-ja është...

Deklarata e fortë e Dades: Nëse bëhet mocion me votë të fshehtë, Rama rrëzohet!

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ish deputetja e PS-së Arta Dade ka deklaruar se nëse do të bëhj një mocion besimi në Kuvend, atëherë Rama do të rrëzohej nga karrigia e kryeministrit. E ftuar në “5 pyetje nga Babaramo”, socialistja u...

Deklarata e fortë e Arta Dades: PS të largojë Edi Ramën!

para 6 muajve - LajmiFundit

Ish-deputetja e PS, Arta Dade, akuzon Qeverinë e kryeministrit Edi Rama se është përfshirë në skandale më të mëdha se në të kaluarën. Në emisionin ‘5 pyetje’ në Report Tv, Dade tha se Rama ka fituar zgjedhjet...

Arta Dade sulmon keq Ramën: Nëse bëhet mocion në Kuvend ai se fiton

para 6 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama, duke folur gjate nje seance parlamentare, ku eshte miratuar projektvendimi per proceduren paraprake per perzgjedhjen e Inspektorit te Pergjithshem te Bankes se Shqiperise/r/n/r/nPrime...

Arta Dade: Rama duhet të largohet, jo zgjedhje të parakohshme, por PS të formojë një qeveri tjetër

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-deputetja socialiste, Arta Dade, akuzon kryeministrin Edi Rama se ka thelluar kulturën e pandëshkueshmërisë njësoj si në qeverinë e Berishës, ndërsa shton se qeveria është përfshirë në disa skandale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK