http://kariera.mk

Përkeqësohet moti, ku lëvizet me zinxhirë

para 6 muajve - Albeu

Moti është përkeqësuar gjatë mbrëmjes së djeshme duke sjellë reshje dëborë në disa zona të vendit. Përmes një njoftimi ARRSH bën me dije se ku duhet lëvizur me zinxhirë. Ndërkohë, sipas ARRSH të gjithë...

Dëborë dhe akull, ARRSH ja situata e rrugëve në vend

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Për shkak të motit të ftohtë dhe dëborës, janë shënuar vështirësi në disa segmente rrugore. Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me situatën ën vend duke thënë se gjatë natës ka pasur reshje...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Ja gjendja në akset rrugore

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Ja gjendja në akset rrugore

para 6 muajve - Top Channel

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Ja gjendja në akset rrugore

para 6 muajve - BalkanWeb

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë...

Moti i keq, ARRSH njoftim për gjendjen e rrugëve: Ja akset problematike

para 6 muajve - Opinion

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Si pasojë e motit të keq që ka përfshirë vendin që prej pasdites...

Përkeqësimi i motit, njofton ARRSH: Ja akset problematike

para 6 muajve - Shekulli

Moti i keq ka përfshirë vendin që prej pasdites së djeshme ku në disa akse rrugore ka vështirësi në qarkullim. Sakaq për shkak të vështirësive në qarkullim, Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton mbi gjendjen...

Reshjet e borës në Shqipëri, kujdes në këto akse rrugore

para 6 muajve - Gazeta Express

Prej mbrëmjes në një pjesë të territorit të Shqipërisë kanë nisur reshjet e borës. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë për pastrimin dhe shpërndarjen...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Asnjë rrugë e bllokuar, ja akset ku nevojiten zinxhirë

para 6 muajve - Lexo

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë...

Dëborë dhe akull, ARRSH informon mbi situatën e rrugëve në vend

para 6 muajve - Koha Jone

Për shkak të motit të ftohtë dhe dëborës, janë shënuar vështirësi në disa segmente rrugore. Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me situatën ën vend duke thënë se gjatë natës ka pasur reshje...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Akset rrugore problematike!

para 6 muajve - Java News

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë...

ARRSH: Shi dhe borë gjatë natës, ja si paraqitet gjendja e rrugëve

para 6 muajve - Lajme.al

Gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe bore në të gjithë vendin. Të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë për pastrimin dhe shpërndarjen e kripës në segmentet ku ka prezencë bore, njoftoi...

ARRSH: Shi dhe borë gjatë natës, ja si paraqitet gjendja e rrugëve

para 6 muajve - LajmiFundit

Gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe bore në të gjithë vendin. Të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë për pastrimin dhe shpërndarjen e kripës në segmentet ku ka prezencë bore, njoftoi...

Rikthehen reshjet e borës, ARRSH: Ja gjendja në akset rrugore

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit të reshjeve të shiut dhe të borës. Sipas ARRSH, të gjithë kontraktorët janë në gatishmëri dhe po punojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK