http://kariera.mk

“Bashkimi bën fuqinë”, Ish-ministri lëshon thirrjen e fortë për opozitën

para 6 muajve - Sot News

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë Rama 1, Ylli Manjani, ka bërë reagimin e rradhës në rrjetet sociale. Ai e ka titulluar këtë shkrim si “Pakti i duhur” dhe të tillë quan, bashkimin e opozitës. Manjani...

“Bashkimi bën fuqinë”/ Thirrja e ish-ministrit për opozitën

para 6 muajve - Sot News

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë Rama 1, Ylli Manjani, ka bërë reagimin e rradhës në rrjetet sociale. Ai e ka titulluar këtë shkrim si “Pakti i duhur” dhe të tillë quan, bashkimin e opozitës. Manjani...

Manjani: Bashkimi i opozitës, hap i rëndësishëm drejt garantimit të rotacionit

para 6 muajve - Koha Jone

Nga Ylli Manjani Pakti i duhur. ———— Vlerësoj se ngjarja më e rëndësishme e politikës sot është pakti i bashkimit të partive të opozitës. Bashkimi i opozitës është hapi i parë i rëndësishëm drejt garantimit...

Përse bashkimi i partive opozitare është një ngjarje e madhe, që çon në rotacionin e pushtetit

para 6 muajve - Lajme.al

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, nëpërmjet një shënimi të shkurtër në faqen e tij në Facebook, e ka vlerësuar si ngjarjen më të rëndësishme politike në vend, hapin që hodhi ditën e djeshme kreu...

5 arsyet që e bëjnë z Basha të padobishëm për kreun e opozitës!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Zamira Cavo Tashmë është bërë ritual që të shohësh në cdo edicion lajmesh fushatën e ethshme elektorale e cila, ende pa u shpallur, ka nisur tej e ndanë vendit. Sapo mbaron Rama, e vazhdon Basha apo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK