http://kariera.mk

Dy të lënduar në katër aksidente në Shkup

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shkurt- Gjatë ditës së djeshme në rajonin e Shkupit kanë ndodhur gjithsej 4 aksidente rrugore, ku në dy aksidente janë lënduar më rëndë dy persona, ndërsa në dy aksidente është shkaktuar dëm...

Dje në Shkup janë gjobitur 73 shoferë për ngasje të shpejtë

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – Gjatë 24 orëve të fundit në Shkup janë sanksionuar 73 shoferë për ngasje të shpejtë, dy kanë qenë nën ndikim të alkoolit, 13 para se ta marrin të drejtën e drejtimit të automjetit, si...

Shkup, sanksionohen rreth 200 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

para 6 muajve - Aktuale

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona të lënduar rëndë

para 6 muajve - Alsat-M

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, 22 aksidente rrugore gjatë uikendit, lëndohen rëndë dy persona

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shkurt- Dy persona kanë marrë lëndime të rënda trupore në gjithsej 22 aksidente që kanë ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ndërsa në 11 aksidente është shkaktuar dëm material, transmeton...

Shkup, sanksionohen rreth 200 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

para 6 muajve - Lajm

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona rëndë të lënduar

para 6 muajve - Telegrafi

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona rëndë të lënduar

para 6 muajve - InfoMagazin

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, sanksionohen rreth 200 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

para 6 muajve - Fakti Ditor

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona rëndë të lënduar

para 6 muajve - Lajm

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup. Në 11 aksidente është shkaktuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK