http://kariera.mk

Basha në ish kampin e Tepelenës, i mbijetuari rrëfen tmerrin që pa me sy: Ishin 30 fëmijë që vdiqën, bollguri ndahej me krimba

para 6 muajve - Sot News

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar ish kampin e internimit në Tepelenë, ndërsa është njohur me kushtet e tmerrshme nga i mbijetuari i kampit famëkeq të Tepelenës, Simon Miraka. Ai tregoi se ka hyrë 4...

Basha viziton ish-kampin e Tepelenës, i mbijetuari rrëfen tmerrin

para 6 muajve - Koha Jone

Kreu i PD, Lulzim Basha në një vizitzë në ish-kampin e internimit në Tepelenë,  është njohur me kushtet e tmerrshme nga i mbijetuari i kampit famëkeq të Tepelenës, Simon Miraka. Ai tregoi se ka hyrë 4...

Basha viziton ish-kampin e internimit: Ta kthejmë në muze kujtese

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka ndaluar sot në Tepelenë, ku ka vizituar kampin e internimit në kohën e diktaturës. Basha është njohur nga afër me tmerret që kanë përjetuar ish-të burgosurit politikë, ku...

Basha në ish kampin e Tepelenës, i mbijetuari rrëfen tmerrin

para 6 muajve - BalkanWeb

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar ish kampin e internimit në Tepelenë, ndërsa është njohur me kushtet e tmerrshme nga i mbijetuari i kampit famëkeq të Tepelenës, Simon Miraka. Ai tregoi se ka hyrë 4...

Basha në ish kampin e Tepelenës, i mbijetuari rrëfen tmerrin

para 6 muajve - Lajmi.net

Lulzim Basha ka vizituar ish kampin e internimit ne Tepelenë. Kreu i PD, Lulzim Basha ka vizituar ish kampin e internimit ne Tepelenë, ndërsa është njohur me kushtet e tmerrshme nga i mbijetuari i kampit...

Basha në Tepelenë, viziton ish-kampin e internimit

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka ndaluar sot në Tepelenë, ku ka vizituar kampin e internimit në kohën e diktaturës. Basha është njohur nga afër me tmerret që kanë përjetuar ish-të burgosurit politikë, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK