http://kariera.mk

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon dru

para 8 muajve - Koha.mk

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

FOTOT: Nga milioner në druvar, njeriu që fitoi 10 milionë paund në lotari… nuk ka asnjë qindarkë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në një lotari në vitin 2002. Por tani ai nuk ka as edhe një qindarkë. Kjo pasi ai i harxhoi paratë për makina të shpejta, festa të çmendura pije dhe drogë....

Fitoi 11 milionë euro në lotari, por tani ngarkon dru për të jetuar

para 8 muajve - Gazeta Express

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

11 milionët e fituara në lotari i shpenzoi me kokainë e prostituta, tash bartë dru e qymyr

para 8 muajve - Gazeta Express

Michael Caroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Milionat nuk janë garancë për një jetë të mirë

para 8 muajve - PortaliOnline

Michael Caroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Fitoi 10 milionë euro në lotari, sot bart dru dhe qymyr

para 8 muajve - Ina

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte...

11 milionë eurot e fituara në lotari i harxhoi me kokainë e prostituta, tani mban dru e qymyr

para 8 muajve - Ina

Michael Caroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Fitoi 10 milionë euro në lotari, sot bart dru dhe qymyr

para 8 muajve - Gazeta Express

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte...

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr

para 8 muajve - Tetova Sot

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte...

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon dru

para 8 muajve - Lajmi.net

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

11 milionët e fituara në lotari i shpenzoi me kokainë e prostituta, tash bartë dru e qymyr

para 8 muajve - Koha.net

Michael Caroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr

para 8 muajve - Telegrafi

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte...

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon dru

para 8 muajve - Top Channel

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Dikur fitoi 11 milionë euro në lotari, sot ngarkon dru

para 8 muajve - Lexo

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

FOTOT/ Dikur fitoi 11 mln euro në lotari, sot ngarkon dru

para 8 muajve - Java News

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Dikur fitoi 11 milionë euro në lotari, sot siguron jetesën duke ngarkuar dru

para 8 muajve - Java News

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr

para 8 muajve - Fakti Ditor

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të kishte...

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon dru

para 8 muajve - Sovrani

Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta. Britaniku...

Fitoi 11 milionë euro, tani ngarkon/shkarkon dru

para 8 muajve - LajmiFundit

Ky eshte Majkëll Keroll fitoi 9.7 milionë sterlina (11 milionë euro) në vitin 2002. Fqinjët shihnin në oborrin e tij kameriere të zhveshura lakuriq, që mbanin tabaka me kokainë dhe me pije të shtrenjta....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK