http://kariera.mk

LSDM sot vendos nëse do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Aktuale

Lidhja Social Demokrate (LSDM) sot pritet të vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare që do të zhvillohen në pako me ato presidenciale. Në rast se do të ketë dritë jeshile, atëherë më...

Zgjedhjet Presidenciale, pas nëntë kandidatëve VMRO-së, bëhet i ditur edhe i pari i LSDM-së

para 6 muajve - Ina

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov është kandidati i parë për president të shtetit do të bëjë të ditur se do të paraqesë konkurs partiak të LSDM-së, që është i hapur deri më 19 shkurt. pritet deri në atë datë...

Zgjedhjet Presidenciale, pas nëntë kandidatëve VMRO-së, bëhet i ditur edhe i pari i LSDM-së

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – Ish-ambasadori Gjorgji Filipov është kandidati i parë për president të shtetit do të bëjë të ditur se do të paraqesë konkurs partiak të LSDM-së, që është i hapur deri më 19 shkurt. pritet...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Iliria News

Sot do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për sot pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

Zgjedhjet Presidenciale, pas nëntë kandidatëve VMRO-së, bëhet i ditur edhe i pari i LSDM-së

para 6 muajve - Lajm

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov është kandidati i parë për president të shtetit do të bëjë të ditur se do të paraqesë konkurs partiak të LSDM-së, që është i hapur deri më 19 shkurt. pritet deri në atë datë...

Zgjedhjet Presidenciale, pas nëntë kandidatëve VMRO-së, bëhet i ditur edhe i pari i LSDM-së

para 6 muajve - Flaka

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov është kandidati i parë për president të shtetit do të bëjë të ditur se do të paraqesë konkurs partiak të LSDM-së, që është i hapur deri më 19 shkurt. pritet deri në atë datë...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Tetova Sot

Sot do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për sot pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

Kryeministri furtunë në radhët e kryebashkiakëve, gati lista e kandidatëve për zgjedhjet e qershorit, ja si do të bëhet prezantimi

para 6 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka gati listën e kandidatëve që do të përfaqësojnë Partinë Socialiste në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Ditën e djeshme është zhvilluar mbledhja e grupit të Partisë Socialiste,...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Fakti Ditor

Sot do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për sot pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos sot nëse do të ketë zgjedhje të parakohshme

para 6 muajve - Shenja

Sot do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për sot pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - InfoMagazin

Lidhja Social Demokrate (LSDM) sot pritet të vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare që do të zhvillohen në pako me ato presidenciale. Në rast se do të ketë dritë jeshile, atëherë më...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Shprehja.com

Lidhja Social Demokrate (LSDM) sot pritet të vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare që do të zhvillohen në pako me ato presidenciale, informon INA. Në rast se do të ketë dritë jeshile,...

LSDM sot vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

para 6 muajve - Ina

Lidhja Social Demokrate (LSDM) sot pritet të vendos se a do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare që do të zhvillohen në pako me ato presidenciale, informon INA. Në rast se do të ketë dritë jeshile,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Flaka

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Iliria News

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Aktuale

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - InfoShqip

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Fakti Ditor

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

Zgjedhjet presidenciale, vazhdon taktizimi i partive rreth kandidaturave

para 6 muajve - Flaka

Si duket edhe ky cikël i zgjedhjeve presidenciale do të kalojë sipas avazit të vjetër, ku partitë politike deri në momentin e fundit nuk do t’i shpalosin kandidaturat e tyre, duke pritur ndoshta edhe oponentin...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Shenja

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM nesër vendos për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Tetova Sot

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Tetova Sot

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

Presidencialet, partitë negociojnë në të gjitha anët

para 6 muajve - Alsat-M

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov paraqitet i pari në konkursin e LSDM për kryetar shteti. Filipov pretendon se i plotëson kushtet për kandidat konsensual edhe pse ka kritika për interpretimin e termit. “Edhe...

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni, partitë negociojnë në të gjitha anët

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov paraqitet i pari në konkursin e Lidhjes Socaldemokrate të Maqedonisë për kryetar shteti. Filipovi pretendon se i plotëson kushtet për kandidat konsensual, edhe pse ka kritika...

LSDM vendos nesër për zgjedhjet e parakohshme

para 6 muajve - Shenja

Nesër do të mësohet nëse më 5 maj qytetarët do të votojnë edhe për president edhe për përbërje të re parlamentare. Partia më e madh në pushtet, LSDM për nesër pasdite ka thirur mbledhjen e këshillit ekzekutiv,...

Presidencialet, partitë negociojnë në të gjitha anët

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish-ambasadori Gjorgji Filipov paraqitet i pari në konkursin e LSDM për kryetar shteti. Filipov pretendon se i plotëson kushtet për kandidat konsensual edhe pse ka kritika për interpretimin e termit. “Edhe...

“PRESIDENCIALET”: Dy BESAT dhe ASH-ja presin vendimet e kryesive partiake

para 6 muajve - Shprehja.com

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. “Jemi duke i shqyrtuar të gjitha mundësitë për pjesëmarrje në...

“PRESIDENCIALET”: Dy BESAT dhe ASH-ja presin vendimet e kryesive partiake

para 6 muajve - Ina

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. “Jemi duke i shqyrtuar të gjitha mundësitë për pjesëmarrje në...

"Editorial" Përçarjet midis partive shqiptare dhe LSDM dhuratë për VMRO-DPMNE në prill ?!

para 6 muajve - Zhurnal

Editorial nga Agjencia e Lajmeve Zhurnal.mk Shkup, 11 Shkurt, Zhurnal.mk – Tre partitë shqiptare në pushtet dhe dy në opozitë ndodhen ende larg nga një qëndrim unik lidhur me kandidatin e ardhshëm për...

Presindecialet, opozitaret ASH dhe BESA presin vendimet e kryesive partiake

para 6 muajve - InfoMagazin

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Pa vendim të prerë janë edhe partitë opozitare shqiptare. Nga...

“PRESIDENCIALET”: Dy BESAT dhe ASH-ja presin vendimet e kryesive partiake

para 6 muajve - Tetova Sot

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. “Jemi duke i shqyrtuar të gjitha mundësitë për pjesëmarrje në...

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni: Partitë shqiptare ende pa kandidat

para 6 muajve - Gazeta Tema

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për një kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti deklaroi dje  se do përpiqej...

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoni: Partitë shqiptare ende pa kandidat

para 6 muajve - Lexo

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për një kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti deklaroi dje se do përpiqej...

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - InfoShqip

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - Fol

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Tre arsye për një president shqiptar

para 6 muajve - InfoShqip

Nga Alpin Ollogu E para, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë me konceptin e partisë qytetare të proklamuar në zgjedhjet e fundit, në ndërtimin e partisë jonacionale/multientike, arriti që në taborin e...

BDI dhe LSDM ende besojnё në kandidatin konsensual

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 10 shkurt – Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi është shprehur optimist, se partnerët e koalicionit do të pajtohen për një kandidat të përbashkët, njofton Koha. “LSDM-ja nuk ka përcakuar kandidaturë....

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - Aktuale

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Presidencialet, partitë shqiptare në Maqedoni ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 10 shkurt – Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi...

Presidencialet, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Iliria News

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - Lajm

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - Tetova Sot

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Zgjedhjet presidenciale, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Telegrafi

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

MICKOSKI DUKE VUAJTUR KËRKON ZGJEDHJE LSDM: I ROBËRUAR NË ERRËSIRË, “MBAN ZI” PËR GRUEVSKIN

para 6 muajve - TV21

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Presidencialet, partitë shqiptare në Maqedoni ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Klan Kosova

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Presidencialet, partitë shqiptare në Maqedoni ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - GazetaBlic

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Presidencialet, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Tetova Sot

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Mickoski kërkon zgjedhje, LSDM: I robëruar në errësirë ‘mban zi’ për Gruevskin

para 6 muajve - Fakti Ditor

Lideri i VMRO-DPMNE-së përmes videos që e ka postuar në rrjetet sociale, përsëri bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme parlamentare, për shkak se, siç tha ai, përveç katastrofës kombëtare, vijon edhe...

Partitë shqiptare ende pa vendim të prerë për zgjedhjet presidenciale

para 6 muajve - Fakti Ditor

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Tre arsye për një president shqiptar

para 6 muajve - Tetova Sot

Nga: Alpin Ollogu E para, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë me konceptin e partisë qytetare të proklamuar në zgjedhjet e fundit, në ndërtimin e partisë jonacionale/multientike, arriti që në taborin...

Presidencialet, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 shkurt - Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi...

Presidencialet, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Alsat-M

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Partitë shqiptare ende pa vendim të prerë për zgjedhjet presidenciale

para 6 muajve - Lajmi.net

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Partitë shqiptare ende pa vendim të prerë për zgjedhjet presidenciale

para 6 muajve - Infokusi

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Presidencialet, partitë shqiptare në Maqedoni ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

“Zgjedhjet Presidenciale”, partitë shqiptare ende pa vendim të prerë

para 6 muajve - InfoMagazin

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Partitë shqiptare ende pa vendim të prerë për zgjedhjet presidenciale

para 6 muajve - Gazeta Observer

Partitë politike shqiptare ende nuk kanë përgjigje konkrete ndaj thirrjes së kryeministrit Zoran Zaev për kandidat të përbashkët konsensual. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dje deklaroi se do përpiqen të...

Tre arsye për një president shqiptar

para 6 muajve - Portalb

E para, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë me konceptin e partisë qytetare të proklamuar në zgjedhjet e fundit, në ndërtimin e partisë jonacionale/multientike, arriti që në taborin e vetë politik të...

​​Tre arsye për një president shqiptar

para 6 muajve - Ina

Nga Alpin Ollogu/ E para, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë me konceptin e partisë qytetare të proklamuar në zgjedhjet e fundit, në ndërtimin e partisë jonacionale/multientike, arriti që në taborin...

Tre arsye për një president shqiptar

para 6 muajve - InfoMagazin

Nga: Alpin Ollogu E para, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë me konceptin e partisë qytetare të proklamuar në zgjedhjet e fundit, në ndërtimin e partisë jonacionale/multientike, arriti që në taborin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK