http://kariera.mk

Pas Gruevskit, një politikian shqiptar do të ik në azil në Turqi

para 6 muajve - InfoShqip

Gjithçka ka një fund, dhe fundi i zullumqarëve dhe keqbërësve të popullit është arratisja jashtë vendit ku është rritur e lindur. Pas ikjes së ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevskit në Hungari...

TetovaSot: Pas Gruevskit, një politikian shqiptarë do të ik në Turqi

para 6 muajve - Ina

Gjithçka ka një fund, dhe fundi i zullumqarëve dhe keqbërësve të popullit është arratisja jashtë vendit ku është rritur e lindur. Pas ikjes së ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevskit në Hungari...

Pas Gruevskit, një politikian shqiptarë do të ik në Turqi

para 6 muajve - Lajm

Gjithçka ka një fund, dhe fundi i zullumqarëve dhe keqbërësve të popullit është arratisja jashtë vendit ku është rritur e lindur. Pas ikjes së ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevskit në Hungari...

Pas Gruevskit, një politikian shqiptarë do të ik në Turqi

para 6 muajve - Tetova Sot

Gjithçka ka një fund, dhe fundi i zullumqarëve dhe keqbërësve të popullit është arratisja jashtë vendit ku është rritur e lindur. Pas ikjes së ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevskit në Hungari...

Pas Gruevskit, një politikian shqiptarë do të ik në Turqi

para 6 muajve - Fol

Gjithçka ka një fund, dhe fundi i zullumqarëve dhe keqbërësve të popullit është arratisja jashtë vendit ku është rritur e lindur. Pas ikjes së ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevskit në Hungari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK