http://kariera.mk

Mos e stresoni një grua shtatzënë, këto janë 5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Infokusi

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes nëse e stresoni një grua shtatzënë

para 8 muajve - Periskopi

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Stresi tek gratë shtatëzëna, gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Alsat-M

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Mos e stresoni një grua shtatzënë, këto janë 5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Top Channel

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Mos e stresoni një grua shtatzënë, 5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Koha Jone

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Çfarë do të thotë ‘truri shtatzënë’ te femrat?

para 8 muajve - Tetova Sot

Nënat shpesh theksojnë se gjatë shtatzënisë ato kanë “trurin shtatzënë” – një mënyrë të re të të menduarit që ndjek shtatzëninë dhe lindjen “instinktin e nënës”. Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se...

Ja 5 arsyet pse nuk duhet ta stresoni një femër shtatëzënë

para 8 muajve - Lexo

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Mos e stresoni një grua shtatzënë, 5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Java News

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Mos e stresoni një grua shtatzënë, këto janë 5 gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 8 muajve - Sovrani

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim. Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

Çfarë do të thotë ‘truri shtatzënë’ te femrat?

para 8 muajve - Gazeta e re

Nënat shpesh theksojnë se gjatë shtatzënisë ato kanë “trurin shtatzënë” – një mënyrë të re të të menduarit që ndjek shtatzëninë dhe lindjen “instinktin e nënës”. Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se...

Çfarë do të thotë ‘truri shtatzënë’ te femrat?

para 8 muajve - Lexo

Nënat shpesh theksojnë se gjatë shtatzënisë ato kanë “trurin shtatzënë” – një mënyrë të re të të menduarit që ndjek shtatzëninë dhe lindjen “instinktin e nënës”. Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se...

Pesë ndryshimet që i ndodhin trupit të një gruaje pas lindjes

para 8 muajve - Lajm

Jeta e një gruaje ndryshon në mënyrë drastike pas lindjes së një fëmijë, sepse ajo duhet të mbajë përgjegjësi si për veten, po ashtu edhe për fëmijën. Ndryshime të mëdha ndodhin në trupin e një nënë të...

Çfarë do të thotë ‘truri shtatzënë’ te femrat?

para 8 muajve - Infokusi

Nënat shpesh theksojnë se gjatë shtatzënisë ato kanë “trurin shtatzënë” – një mënyrë të re të të menduarit që ndjek shtatzëninë dhe lindjen “instinktin e nënës”. Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se...

Çfarë do të thotë ‘truri shtatzënë’ te femrat?

para 8 muajve - KosovaPress

Hulumtimet e reja shkencore tregojnë se kjo nuk është mendimi i tyre subjektiv, por që ato kanë të drejtë dhe se disa ndryshime fiziologjike ndodhin në tru gjatë shtatzënisë, transmeton KosovaPress. Shtatzënia...

Pesë ndryshimet që i ndodhin trupit të një gruaje pas lindjes

para 8 muajve - Ekonomia Online

Jeta e një gruaje ndryshon në mënyrë drastike pas lindjes së një fëmijë, sepse ajo duhet të mbajë përgjegjësi si për veten, po ashtu edhe për fëmijën Ndryshime të mëdha ndodhin në trupin e një nënë të...

Mos e stresoni një grua shtatzënë, këto janë pesë gjërat e dëmshme që mund t’i ndodhin bebes

para 9 muajve - Telegrafi

Nuk mund ta mohojmë se stresi është një pjesë normale e jetës sonë të përditshme dhe periudha e shtatzënisë nuk bën përjashtim Shkencëtarët thonë se kjo mund të ndikojë në inteligjencën dhe zhvillimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK