http://kariera.mk

Pronari vdes bashkë me fjalëkalimin, klientët humbin miliona

para 6 muajve - Epoka e Re

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për...

Pronari vdes bashkë me fjalëkalimin, klientët humbin miliona

para 6 muajve - Infokusi

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë, pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për...

100 mijë klientë humbën 190 milionë dollarë, pronari vdes së bashku me fjalëkalimin

para 6 muajve - Albinfo

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë, pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për...

Vdes në mënyrë të papritur, merr me vete edhe fjalëkalimin për milionat e kriptove

para 6 muajve - Sovrani

Pronari i një kompanie kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale ka vdekur në mënyrë të papritur, por kjo nuk është më e keqja. Me vete ai ka marrë edhe fjalëkalimin sekret të më shumë se 100 mijë...

Pronari vdes bashkë me fjalëkalimin, klientët humbin miliona

para 6 muajve - Top Channel

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë, pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kritike, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për fjalëkalimin....

Pronari vdes bashkë me fjalëkalimin, klientët humbin miliona

para 6 muajve - Top Channel

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë, pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kritike, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për fjalëkalimin....

Pronari vdes bashkë me fjalëkalimin, klientët humbin miliona

para 6 muajve - Tetova Sot

Më shumë se 100 mijë klientë humbën rreth 190 milionë dollarë, pasi pronari i kompanisë kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale, humbi jetën papritur dhe nuk pati mundësi të udhëzonte dikë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK