http://kariera.mk

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Osmani, siç njoftojnë nga SÇE, fillimisht...

Osmani: Zgjedhjet presidenciale do të jenë të lira dhe të besueshme

para 6 muajve - Telegrafi

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot ka realizuar takim me shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Klemens Koja. Siç njoftojnë nga kabineti i tij, Osmani fillimisht potencoi...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 shkurt – Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Osmani, siç njoftojnë nga SÇE, fillimisht...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Shprehja.com

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Aktuale

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Alsat-M

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Ina

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Osmani: Reformat zgjedhore janë një nga sfidat më të rëndësishme për periudhën e ardhshme

para 6 muajve - Portalb

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Bujar Osmani: Zgjedhjet presidenciale do të jenë të lira dhe të besueshme

para 6 muajve - Shenja

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot ka realizuar takim me shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Klemens Koja. Siç njoftojnë nga kabineti i tij, Osmani fillimisht potencoi...

Osmani: Zgjedhjet presidenciale, të lira dhe të besueshme

para 6 muajve - InfoShqip

Zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e rëndësishëm...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shkurt - Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Flaka

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Osmani: Zgjedhjet presidenciale, të lira dhe të besueshme

para 6 muajve - Lajm

Zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e rëndësishëm...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Gostivar, e përplas këmbësorin me makinë dhe ia mbath !

para 6 muajve - Pa censure

Në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar, dje (11-shkurt) rrethë orës 08 e 50 minuta, veturë e panjohur, e drejtuar nga shofer i panjohur, ka aksidentuar 34-vjeçaren Sh.N. nga Gostivari, dhe menjëherë ka lëshuar...

PSP: Kamçev dhe Mijalkov kanë pastruar paratë nëpër “ofshor” kompani

para 6 muajve - Pa censure

PSP ka vazhduar me zbulimin e detajeve në rastin “Imperia” ku të akuzuar janë ish-shefi I DSK-së Sasho Mijallkov dhe biznesmeni Orce Kamçev. Pas tre muajve hetim, PSP ka arritur të sigurojë një numër të...

Osmani: Zgjedhjet presidenciale, të lira dhe të besueshme

para 6 muajve - Fol

Zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e rëndësishëm...

Osmani: Do të kemi zgjedhje presidenciale të lira, të drejta dhe të besueshme

para 6 muajve - Pa censure

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani mbajti takim me shefin e Misionit të OSBE-së, në Shkup, Ambasadorin Klemens Koja. Zëvendëskryeministri Osmani fillimisht potencoi rolin e...

Server: Maqedonia për pesë vjet do të jetë e përgatitur për anëtarësim në BE

para 6 muajve - Pa censure

Analisti politik, Daniel Server konsideron se Maqedonia në qershor do t’i fillojë negociatat për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe për pesë vjet do të jetë kah fundi i procesit për anëtarësim, transmeton...

Në objektin e Qeverisë sot do të ngritet flamuri i NATO-s

para 6 muajve - Pa censure

Sot prej orës 11 në oborrin e Qeverisë do të mbahet ceremoni solemne me rastin e ngritjes së flamurit të NATO-s përpara objektit të Qeverisë së Maqedonisë e cila së shpejti do ta bartë emrin “Qeveria e...

Marin Mema mesazh “tradhtisë” së politikanëve shqiptarë në Maqedoni

para 6 muajve - TelegrafiMk

Kurrë nuk keni kërkuar të mbyllni gropën e madhe që ka boshatisur zona të tëra tradicionalisht shqiptare siç janë Shkupi, Manastiri, Ohri e kështu me rradhe… E pra në këto qytetete faktori shqiptar po...

Plani për njëllosjen e shqiptarëve nga ana e portalit “Infomax”

para 6 muajve - Pa censure

Shkrim nga Vedat Abdiu Një plan që nuk do të arrihet. Përderisa të gjithë në Maqedoni u betuan se nuk do të ketë veçime nacionale mendoj se është gabim. Shpërndarja e gjuhës së urrejtjes ndaj shqiptarëve...

Analisti politik Daniel Server: Fundi i procesit për anëtarësim e Maqedonisë në BE mund të bëhet në vitin 2025

para 6 muajve - Pa censure

Analisti politik, Daniel Server konsideron se Maqedonia në qershor do t’i fillojë negociatat për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe për pesë vite do të jetë nga fundi i procesit për anëtarësim. Server...

Marin Mema “godet” politikanët shqiptarë të Maqedonisë.Ju jeni gjithçka përveçse shqiptar,jeni tradhëtarë!

para 6 muajve - Pa censure

Nga Marin Mema Keni kohë që “rregjeni” duke folur për të drejtat e shqiptarëve në Fyrom kur në fakt keni punuar vetëm kundër interesave të tyre. Keni blerë e shitur vota, interesa, keni masakruar, ushtruar...

E vendosën flamurin kombtarë në xhami, marrin gjobë nga shteti serb

para 6 muajve - Pa censure

Në fshatin Miratoc, komuna e Preshevës në xhamin e fshatit me rastin ditës së flamurit, fshatarët kanë vendosur flamurin kombëtarë, pas disa muajsh, saktësishtë sot, kryetari I xhamis pas faljes së namazit...

Irani, kremtime të 40-vjetorit të Revolucionit Islamik

para 6 muajve - Pa censure

Njerëzit iranian u mblodhën në të gjithë vendin për të festuar 40-vjetorin e përmbysjes së regjimit të Reza Pahlevit dhe krijimin e Revolucionit Islamik. Ceremonia filloi në orën 9:00 lokale dhe po mbahet...

Gostivar, 41 vjeçari ia ngulën thikën në krah 35 vjeçarit

para 6 muajve - Pa censure

Dje rreth orës 18.00, në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murad,, në Gostivar, është pranuar 35-vjeçari F.M. nga fshati Padalishtë, me plagë thike në krahun e majtë, të cilën ja ka shkaktuar 41-vjeçari...

Në Ferizaj sot protestohet për rastin e 16 vjeçares nga Drenasi

para 6 muajve - Pa censure

Në Ferizaj sot do të protestohet, kjo si revoltë për rastin e fundit të 16 vjeçares nga Drenasi. Këtë lajm e bëri të ditur deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ku tha se edhe ai do të mbështes...

Nepotizmi në punësime, Lëvizja BESA: Qytetarët nuk ju votuan për të punësuar të afërmit

para 6 muajve - Pa censure

Në lidhje me informacionet e fundit, se familjarë dhe të afërm të fuksionarëve shtetërorë të tanishëm, si me ministren e Mbrotjes, Radmilla Shekerinskën, me kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi,...

Serbia në mesin e vendeve që importojnë më së shumti produkte shqiptare

para 6 muajve - Pa censure

Italia është edhe blerësi kryesor i produkteve shqiptare blegtorale, bujqësore dhe agro-industriale. Rreth 8.6 miliardë lekë është llogaritur vlera e eksporteve gjatë vitit 2018 dhe në sasi, 22.3 mijë...

Marin Mema me porosi për politikanët shqiptarë në Maqedoni: “Faleminderit tradhëtarë”

para 6 muajve - InfoMagazin

Nga: Marin Mema Keni kohë që “rregjeni” duke folur për të drejtat e shqiptarëve në Fyrom kur në fakt keni punuar vetëm kundër interesave të tyre. Keni blerë e shitur vota, interesa, keni masakruar, ushtruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK