http://kariera.mk

Halil Kastrati ndërton shtëpi për skamnorët, Sulejman Rexhepi feston ditelindjen me muzikë live me Naimin dhe Mihrijen

para 6 muajve - Lajm

Deri sa Halil Kastrati nderton shtepi per skamnorët, kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi ditë më parë e ka festuar ditelindjen me muzike live me Naimin dhe Mihrijen Brahën. Videon e...

Sulejman Rexhepi feston ditelindjen me muzike live me Naimin dhe Mihrijen

para 6 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi ditë më parë e ka festuar  ditelindjen me muzike live me Naimin dhe Mihrijen Brahën. Videon e ka publikuar një porfil në Facebook Xhamia e Isabeut...

Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni feston ditëlindje: Këndojnë Naimi dhe Mihrija [Video]

para 6 muajve - Insajderi

Nuk dihet nëse edhe hoxhallarët tjerë që flasin për fenë Islame një ndër fetë e cila e ndalon muzikën kanë qenë prezentë në këtë aheng muzikorë për qejfin e Reisit. Pavarësisht qejfeve të Reisit asnjë...

Halil Kastrati ndërton shtëpi për skamnorët, Sulejman Rexhepi feston ditelindjen me muzikë live me Naimin dhe Mihrijen

para 6 muajve - Fakti Ditor

Deri sa Halil Kastrati nderton shtepi per skamnorët, kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi ditë më parë e ka festuar ditelindjen me muzike live me Naimin dhe Mihrijen Brahën. Videon e ka...

Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni e kallë për ditëlindje: Këndojnë Naimi dhe Mihrija

para 6 muajve - Periskopi

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi ditë më parë e ka festuar  ditelindjen me muzike live me Naimin dhe Mihrijen Brahën. Videon e ka publikuar një porfil në Facebook Xhamia e Isabeut...

Të shtëna armësh, Naim Abazi e Mihrije Braha – Kështu e feston ditëlindjen hoxha Sylejman Rexhepi

para 6 muajve - Insajderi

Përveç këngës dhe valles, mishit dhe pijeve, të pranishmit që ishin mbledhur për ta ‘nderuar’ kryetarin e Këshillit të Bashkësisë Islame të Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, me rastin e ditëlindjen së tij,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK