http://kariera.mk

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur

para 8 muajve - Telegrafi

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike. View...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

para 8 muajve - Zhurnal

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi...

“Lëre të dashurën për mua” – Era Istrefi është e mërzitur dhe ka kërkesa!

para 8 muajve - Prive

Me xhaketën e saj nga Versace që kushton më shumë se 2000 euro, ajo ka pozuar për një fotografi ku duket tejet atraktive. Me ngjyrën e re të flokëve dhe me getat e shkurtra të cilat këtë vit duket se do...

Era Istrefi ndryshon pamjen në Amerikë, do t’i ‘shkrijë’ amerikanët me stilin e ri

para 8 muajve - OraInfo

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj. Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe,...

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

para 8 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi...

Era vjen “përvëluese”, publikon këtë imazh në rrjetet sociale

para 8 muajve - Gazeta Observer

Era Istrefi ka arritur që me muzikën e saj të depërtoj në tregun ndërkombëtar, duke arritur atë që pak shqiptarë kanë mundur. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”,...

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit

para 8 muajve - Arbresh

Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”,...

Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon" sukseset për të nuk kanë fund. Era arrin gjithmonë që të tërheq vëmendjen e mediave...

Era e zhytur në luks, vesh xhaketë me vlerë 2000 euro

para 8 muajve - OraInfo

Era Istrefi ishte ajo që bëri bujë me këngën “BON bON” Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

para 8 muajve - Lajm

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

para 8 muajve - TV21

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

para 8 muajve - RTV 21

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

para 8 muajve - Tetova Sot

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, Dimitri...

Era e zhytur në luks, vesh xhaketë me vlerë 2000 euro[Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Era Istrefi ishte ajo që bëri bujë me këngën “BON bON” Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur...

Kjo xhaketë e Era Istrefit mund t’mos ua mbush syrin por ka kushtuar mijëra euro

para 8 muajve - Prive

Era Istrefi shquhet si njëra ndër këngëtaret që vishet më se bukuri sa u përket fytyrave të skenës muzikore shqiptare dhe po ashtu, goxha shtrenjtë meqë gjithmonë zgjedh marka që janë top brende botërore....

Kjo xhaketë e Era Istrefit mund t’mos ua mbush syrin por ka kushtuar mijëra euro

para 8 muajve - Ekonomia Online

Era Istrefi shquhet si njëra ndër këngëtaret që vishet më se bukuri sa u përket fytyrave të skenës muzikore shqiptare dhe po ashtu, goxha shtrenjtë meqë gjithmonë zgjedh marka që janë top brende botërore....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK