http://kariera.mk

Basha në ish-kampin e internimit në Tepelenë: Ka ardhur koha që…

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste....

Basha në ish-kampin e internimit në Tepelenë: Ka ardhur koha që…

para 6 muajve - Top Channel

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste. Simon Miraka, i mbijetuar...

Basha: Të marrë fund kulti i krimit trashëguar nga diktatura

para 6 muajve - BalkanWeb

Kreu i PD, Lulzim Basha i shoqëruar edhe nga disa deputetë ka vizituar vizitoi kampin e internimit të Tepelenës. Basha shoqërohej nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës...

Basha në ish-kampin e internimit në Tepelenë: Ka ardhur koha që…

para 6 muajve - Shekulli

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste. Simon Miraka, i mbijetuar...

Në kampin famëkeq të Tepelenës, Basha: Kulti i krimit i trashëguar nga diktatura, të marrë fund

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste. Sipas dokumentacionit...

Basha vijon turin në Jug, vizitë në kampin e Tepelenës

para 6 muajve - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste. Simon Miraka, i mbijetuar...

Basha në ish-kampin e internimit në Tepelenë: U bënë krime kundër njerëzimit!

para 6 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vizitoi kampin e internimit të Tepelenës, i shoqëruar nga disa të mbijetuar të një prej kampeve më të tmerrshëm të diktaturës komuniste. Simon Miraka, i mbijetuar...

Prag-protesta e 16 shkurtit: Basha “fut në punë” dhe ish-kampin e Tepelenës

para 6 muajve - Te Sheshi

Kreu demokrat Basha ka tentuar të provokojë dhe sentimente anti-komuniste 29 vjet pas rënies së regjimit, në funksion të aktualitetit politik. Ai ishte në ish-kampin e Tepelenës, një produkt i së djeshmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK