http://kariera.mk

Letra e studentes që nuk ka para të paguajë për parkim: Mos ma dëmtoni veturën

para 6 muajve - TV21

Vendosi noticën në veturë Një infermiere e mërzitur u detyrua të vendosë një letër të vogël në xhamin e makinës, pasiqë vetura e saj ishte dëmtuar disa herë. Në këtë noticë, 22-vjeçarja, e cila punon në...

Mesazhi i studentes që punon pa pagesë: Mos ma dëmtoni veturën

para 6 muajve - TV21

Vendosi noticën në veturë Një infermiere e mërzitur u detyrua të vendosë një letër të vogël në xhamin e makinës, pasiqë vetura e saj ishte dëmtuar disa herë. Në këtë noticë, 22-vjeçarja, e cila punon në...

Mesazhi i studentes që punon pa pagesë: Mos ma dëmtoni veturën

para 6 muajve - RTV 21

Vendosi noticën në veturë Një infermiere e mërzitur u detyrua të vendosë një letër të vogël në xhamin e makinës, pasiqë vetura e saj ishte dëmtuar disa herë. Në këtë noticë, 22-vjeçarja, e cila punon në...

Letra e studentes që nuk ka para të paguajë për parkim: Mos ma dëmtoni veturën

para 6 muajve - RTV 21

Vendosi noticën në veturë Një infermiere e mërzitur u detyrua të vendosë një letër të vogël në xhamin e makinës, pasiqë vetura e saj ishte dëmtuar disa herë. Në këtë noticë, 22-vjeçarja, e cila punon në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK