http://kariera.mk

Akuza për keqpërdorimin e të miturve, Michael Jacksonin do ta zhvarrosë

para 8 muajve - GazetaBlic

Trupi i Michael Jackson pritet të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale ndaj fëmijëve. Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së

para 8 muajve - GazetaBlic

Trupi i Michael Jackson pritet të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale ndaj fëmijëve. Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për...

Akuzat për pedofili, kërkohet zhvarrosja e eshtrave të Michaeal Jackson

para 8 muajve - Opinion

Legjenda e muzikës pop, Micheal Jackson vazhdon të prodhojë polemika dhe skandale edhe pas vdekjes së tij. Sipas gazetës ‘The Sun’, të paktën 11 persona kanë kërkuar zhavrrosjen e eshtrave të këngëtarit...

Akuzat për abuzime seksuale ndaj fëmijëve, zhvarroset trupi i Michael Jackson

para 8 muajve - Java News

Trupi i Michael Jackson mund të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar që trupi i Mbretit të Popit të...

Akuza për pedofili, pritet zhvarrosja e Michael Jackson për testin e ADN-së

para 8 muajve - Lajmi.net

Trupi i Michael Jackson pritet të zhvarroset për testet e ADN-së pas akuzave të reja për abuzime seksuale ndaj fëmijëve. Akuzuesit e këngëtarit thonë se trupi i Michael Jackson duhet të zhvarroset për...

Aludimet për abuzim të të miturve: Kërkohet zhvarrosja e trupit të Michael Jackson, gati për testet e ADN-së

para 8 muajve - Gazeta Tema

Është kërkuar që trupi i Michael Jackson të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së. Kjo kërkesë ka ardhur pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar...

Abuzimet seksuale me fëmijë: Kërkohet zhvarrosja e Michael Jackson

para 8 muajve - Periskopi

Është kërkuar që trupi i Michael Jackson të zhvarroset për tu bërë testet e ADN-së. Kjo kërkesë ka ardhur pas akuzave të reja për abuzim seksual të fëmijëve. Të paktën 11 persona raportohet se kanë kërkuar...

Shërbyesja e Michael Jackson dëshmon për abuzimet seksuale

para 8 muajve - Insajderi

“Michael Jackson ishte pedofil grabitqar”. Kështu deklaroi Adrian McManus, ish-shërbyesja e këngëtarit të ndjerë. Në një intervistë për “Daily Mail” tregon detaje shqetësuese nga shërbimi 4-vjeçar për...

Teoria e çuditshme e fansave të Michael Jackson, mendojnë që motra e tij është ai i maskuar

para 9 muajve - Lajmi.net

Teoria e çmendur ka qarkulluar në Internet për vite me radhë. Fansat e Michael Jackson kanë një teori krejtësisht të çuditshme, që motra e madhe e këngëtarit, La Toya është ai i maskuar, shkruan TheSun,...

Teoria e çuditshme e fansave të Michael Jackson, mendojnë që motra e tij është ai i maskuar

para 9 muajve - Gazeta Observer

Teoria e çmendur ka qarkulluar në Internet për vite me radhë. Fansat e Michael Jackson kanë një teori krejtësisht të çuditshme, që motra e madhe e këngëtarit, La Toya është ai i maskuar, shkruan TheSun....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK