http://kariera.mk

Njihuni me trakte anti-komuniste: Poshtë duhanxhiu Enver Hoxha

para 6 muajve - Gazeta Tema

Në përshtypjen tonë, trakti është një produkt propagandistik komunist, me logon e famshme V.F.L.P – vdekje fashizmit, liri popullit! Por ka dhe trakte anti-komuniste dhe një i tillë është dhe ai ku ndërsa...

“Poshtë duhanxhiu Enver Hoxha”, njihuni me trakte anti-komuniste

para 6 muajve - Java News

Në përshtypjen tonë, trakti është një produkt propagandistik komunist, me logon e famshme V.F.L.P – vdekje fashizmit, liri popullit! Por ka dhe trakte anti-komuniste dhe një i tillë është dhe ai ku ndërsa...

Trakti: Poshtë duhanxhiu Enver Hoxha

para 6 muajve - Lexo

Në përshtypjen tonë, trakti është një produkt propagandistik komunist, me logon e famshme V.F.L.P – vdekje fashizmit, liri popullit! Por ka dhe trakte anti-komuniste dhe një i tillë është dhe ai ku ndërsa...

E PADËGJUAR/ Njihuni me trakte anti-komuniste: poshtë duhanxhiu Enver Hoxha(!)

para 6 muajve - Te Sheshi

Në përshtypjen tonë, trakti është një produkt propagandistik komunist, me logon e famshme V.F.L.P – vdekje fashizmit, liri popullit! Por ka dhe trakte anti-komuniste dhe një i tillë është dhe ai ku ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK