http://kariera.mk

Kafsha e parë që shihni në foto zbulon partnerin që ju nevojitet

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjetja e një shpirti binjak është një proces i gjatë dhe i vështirë, ndonjëherë plotësisht i rastësishëm. Sidoqoftë, duke ditur se çfarë ju nevojitet ju mund të ndihmoni, por jo gjithkush prej nesh është...

Këto janë shenjat se i dashuri juaj do ta kalojë të gjithë jetën me ju

para 8 muajve - Iliria News

Shën Valentini po afron dhe megjithëse kjo ditë quhet si dita e të dashuruarve, shumica preferojnë të mos e festojnë. Për arsyen e thjeshtë se dashuria tregohet çdo ditë kur është e vërtetë dhe jo në një...

Pesë gabimet që bëjnë femrat kur zgjedhin një burrë për martesë

para 8 muajve - KosovaPress

1. Zgjedhin një partner që kundërshton planet e tyre të jetës, duke shpresuar që do të ndryshojë mendjen ndërkohë. Një numër i madh i martesave që përfundojnë në divorc fillojnë vetëm në këtë mënyrë. Hyrja...

Kujdes! Mos u martoni kurrë me burra që kanë këto 8 cilësi

para 8 muajve - Lexo

Kur biem në dashuri, na rri mendja vetëm te personi me të cilin mendojnë se do të kalojmë jetën. Dashuria mund të jetë verbuese për disa njerëz dhe kjo do të thotë që rriten gjasat e të bërit zgjedhje...

Horoskopi/ Humori i mirë dhe kreativiteti, çfarë parashikojnë yjet sot

para 8 muajve - Opinion

DASHI Do argëtoheni me shoqërinë tuaj. Ju do të takoni një person që do t’ju duket interesant për të qenë partneri juaj. Gjithashtu, ju duhet të bëni biseda të këndshme me të. DEMI Jeni optimist për të...

Këto janë shenjat se i dashuri juaj do ta kalojë të gjithë jetën me ju

para 8 muajve - Gazeta Express

Shën Valentini po afron dhe megjithëse kjo ditë quhet si dita e të dashuruarve, shumica preferojnë të mos e festojnë. Për arsyen e thjeshtë se dashuria tregohet çdo ditë kur është e vërtetë dhe jo në një...

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Iliria News

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme

para 8 muajve - Lexo

VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta juaj sepse ajo mund të sjellë disa probleme....

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj...

Do habiteni, ja çfarë tregon mënyra se si mbani telefonin tuaj

para 8 muajve - Gazeta Express

Edhe mënyra se si mbani telefonin tuaj tregon shumë për karakterin tuaj. Nëse ju e mbani telefonin tuaj me një dorë, kjo gjë tregon se jeni të aftë të bëni disa veprime në të njëjtën kohë dhe se keni shumë...

Zgjidh trëndafilin më të bukur dhe zbulo disa sekrete

para 8 muajve - Bota.al

Trëndafili 1: Trëndafili klasik i kuq është një zgjedhje e guximshme dhe tregon se ju jeni një person i hapur, i guximshëm dhe shumë i ndershëm e i sinqertë. Për shkak të ndershmërisë suaj, e dini se si...

Vajza, vëmendje! Ja 5 shenjat që tregojnë se i dashuri juaj do ta kalojë të gjithë JETËN me ju!

para 8 muajve - Sovrani

Shën Valentini po afron dhe megjithëse kjo ditë quhet si dita e të dashuruarve, shumica preferojnë të mos e festojnë. Për arsyen e thjeshtë se dashuria tregohet çdo ditë kur është e vërtetë dhe jo në një...

Teknikat popullore që ju ndihmojnë të zgjateni

para 8 muajve - Java News

Zgjatja me disa centimetra është një dëshirë që të shumica prej nesh duan ta bëjnë realitet. Sidomos ato vajza apo djem që gjithnjë janë vënë në lojë nga miqtë e tyre për gjatësinë. Tashme falë disa metodave...

U zgjat 1.5 cm në javë me këto teknika popullore, zbulohet sekreti si të zgjatemi

para 8 muajve - Gazeta Express

Zgjatja me disa centimetra është një dëshirë që të shumica prej nesh duan ta bëjnë realitet. Sidomos ato vajza apo djem që gjithnjë janë vënë në lojë nga miqtë e tyre për gjatësinë. Tashme falë disa metodave...

Horoskopi për ditën e martë, 12 shkurt 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Horoskopi për ditën e sotme

para 8 muajve - Lajmi.net

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme. Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim...

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shkurt 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim suksesin. Kjo e martë nuk është dita e duhur për...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Horoskopi për ditën e sotme

para 8 muajve - Gazeta Express

Horoskopi i datës 12 shkurt DASHI Do argëtoheni me shoqërinë tuaj. Ju do të takoni një person që do t’ju duket interesant për të qenë partneri juaj. Gjithashtu, ju duhet të bëni biseda të këndshme me të....

Horoskopi – 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Do argëtoheni me shoqërinë tuaj. Ju do të takoni një person që do t’ju duket interesant për të qenë partneri juaj. Gjithashtu, ju duhet të bëni biseda të këndshme me të. DEMI Jeni optimist për të...

Këto janë shenjat se i dashuri juaj do ta kalojë të gjithë jetën me ju

para 8 muajve - Gazeta Observer

Shën Valentini po afron dhe megjithëse kjo ditë quhet si dita e të dashuruarve, shumica preferojnë të mos e festojnë. Për arsyen e thjeshtë se dashuria tregohet çdo ditë kur është e vërtetë dhe jo në një...

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e martë 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Java News

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? VIRGJERESHA Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta...

Horoskopi ditor

para 8 muajve - Arbresh

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme. Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të provojnë gjëra të reja sot. Është e rëndësishme se nëse keni vendosur të eksperimentoni, të mos e vini në dyshim...

Horoskopi sot

para 8 muajve - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e martë, 12 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi sot

para 8 muajve - PortaliOnline

DASHI Do argëtoheni me shoqërinë tuaj. Ju do të takoni një person që do t’ju duket interesant për të qenë partneri juaj. Gjithashtu, ju duhet të bëni biseda të këndshme me të. DEMI Jeni optimist për të...

Si ta kuptoni nëse i dashuri dëshiron të kalojë jetën me ju

para 8 muajve - Opinion

Pjesa më e madhe e familjeve sot lindin nga një lidhje dashurie reciproke, ku të dyja palët dëshirojnë ta kalojnë jetën me njëri-tjetrin. Ju mund të jeni në një marrëdhënie me dikë, por ndoshta hasni vështirësi...

HOROSKOPI/ Kjo ditë do të jetë jo më e mira për këtë shenjë

para 8 muajve - Albeu

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje . Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

E martë e zezë – Ja shenjat që do kenë probleme të mëdha

para 8 muajve - Koha Jone

Dashi- Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Horoskopi i datës 12 shkurt 2019

para 8 muajve - TV21

Dashi Falë Neptunit dhe Hënës imagjinata juaj do jetë shumë e zhvilluar gjatë kësaj dite. Në çdo moment do krijoni dhe nuk do mërziteni aspak. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë e bukur dhe e veçante....

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e martë 12 shkurt 2019?

para 8 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Falë Neptunit dhe Hënës imagjinata juaj do jetë shumë e zhvilluar gjatë kësaj dite. Në çdo moment do krijoni dhe nuk do mërziteni aspak. Për ju të...

Pozitivitet për Demin, acarimi i Shigjetarit, bujaria e Peshores. Horoskopi 12 shkurt 2019 për të gjitha shenjat

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Falë Neptunit dhe Hënës imagjinata juaj do jetë shumë e zhvilluar gjatë kësaj dite. Në çdo moment do krijoni dhe nuk do mërziteni aspak. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë e bukur dhe e veçante....

Gjashtë sjellje të këqija të fëmijëve që janë rezultat i gabimeve që bëjnë prindërit

para 8 muajve - Insajderi

Ju mund të përpiqeni t’i bindni të tjerët që fëmija juaj është personi më i sjellshëm në botë. Por, nëse bëni gabime në edukimin e tyre, ato do të jenë mjaft të dukshme në situata të caktuara Ne ju tregojmë...

E martë e zezë, cilat janë shenjat që do kenë probleme të mëdha

para 8 muajve - LajmiFundit

Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 12 SHKURT 2019

para 8 muajve - Lexo

DASHI Ky është shkurt i komplikuar për Dashin, duhet të bëni kujdes dhe të shmangni diskutimet e panevojshme. Të dyja, puna dhe dashuria nuk kënaqen plotësisht, dhe këtë mund ta vini re edhe në këtë 12...

A e dini cilat sjellje ju mbajnë larg nga dashuria?

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashuria ështgë një ndjenjë e bukur që secilit në jetë i ndryshon jetën dhe i jep një motiv për të bërë ndryshim. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë jemi...

Gjashtë sjellje të këqija të fëmijëve që janë rezultat i gabimeve që bëjnë prindërit

para 8 muajve - Telegrafi

Ju mund të përpiqeni t’i bindni të tjerët që fëmija juaj është personi më i sjellshëm në botë. Por, nëse bëni gabime në edukimin e tyre, ato do të jenë mjaft të dukshme në situata të caktuara Ne ju tregojmë...

Këto janë shenjat e lodhjes kronike dhe si mund ta trajtoni

para 8 muajve - InfoMagazin

Shpesh na ndodh që edhe nëse kemi fjetur sa duhet, jemi ushqyer shëndetshëm dhe dita sapo ka nisur- sërish të jemi të lodhur. Nëse keni vështirësi në realizimin e detyrave të thjeshta, nuk keni fuqi dhe...

Gjërat që fëmijët i mbajnë mend nga prindërit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Faza e rritjes së fëmijëve, është më shumë se një provë e vështirë për prindërit. 1. Kur i keni bërë të ndihen të sigurt Çdo fëmijë ka nevojë për mbrojtje, prandaj fëmijëve tuaj do t’i nguliten në memorie...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e martë, 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Bota.al

DASHI Ky është shkurt i komplikuar për Dashin, duhet të bëni kujdes dhe të shmangni diskutimet e panevojshme. Të dyja, puna dhe dashuria nuk kënaqen plotësisht, dhe këtë mund ta vini re edhe në këtë 12...

10 shenjat që tregojnë se një grua është e varur nga burri i saj

para 8 muajve - Tetova Sot

Para se të bëni ndonjë hap, kërkoni mendimin dhe lejen e tij? Kjo mund të nënkuptojë që marrëdhënia juaj nuk funksionon fare dhe se ju humbni veten në të. Nëse e njihni veten në pikat e mëposhtme, ju jeni...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Tetova Sot

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

Hapa falsë, durimi që vihet në provë, rigjetja e qetësisë: HOROSKOPI JAVOR i PAOLO FOX 11-17 shkurt 2019

para 8 muajve - Lexo

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte paralajmëruar se në këtë kohë...

3 këshilla lumturie, për Peshoren, Akrepin dhe Shigjetarin

para 8 muajve - Lexo

Peshorja Mos e shikoni telefonin kur jeni me miqtë tuaj. Vendoseni në heshtje, në çantë dhe mos e shikoni. Do të shihni se si do të jetoni momente më argëtuese, pa pasur nevojë të ndani ose të rishikoni...

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Njihuni me parashikimin javor të horoskopit

para 8 muajve - Shekulli

DASHI Të përgjithshmet: Këtë javë do ketë për ju shumë vështirësi  me pozicionin e ri të sundimtarit tuaj tek Demi.Që nga 14e tutjemjaft nga planet që keni në mendje dhe prisni me padurim t’i zbatoni sundimtari...

Çfarë ju pret këtë javë? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 8 muajve - BalkanWeb

Cfarë kanë parshikuar yjet për javën e dytë të muajit shkurt? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Lexoni horoskopin e përgatitur nga astrologu i njohur Jorgo Pulla për...

Gjëja që sheh fillimisht zbulon diçka për të pandërgjegjshmen tuaj

para 8 muajve - Bota.al

Dy ketrat Ketri është një kafshë e shpejtë, e vogël, por shumë dinake. Këto tre mbiemra janë ato që pasqyrojnë personalitetin tuaj. Mprehtësia dhe shpejtësia do të jenë ato që do të ju dallojnë nga turma....

3 këshilla lumturie, për Peshoren, Akrepin dhe Shigjetarin

para 8 muajve - Bota.al

Peshorja Mos e shikoni telefonin kur jeni me miqtë tuaj. Vendoseni në heshtje, në çantë dhe mos e shikoni. Do të shihni se si do të jetoni momente më argëtuese, pa pasur nevojë të ndani ose të rishikoni...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Lexo

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

3 këshilla lumturie, për Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit

para 8 muajve - Lexo

BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni...

Horoskopi ditor, e Martë 12 Shkurt 2019

para 8 muajve - Java News

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të...

Shenjat që tregojnë se një grua është e varur nga burri i saj

para 8 muajve - Koha.net

Para se të bëni ndonjë hap, kërkoni mendimin dhe lejen e tij? Kjo mund të nënkuptojë që marrëdhënia juaj nuk funksionon fare dhe se ju humbni veten në të. Nëse e njihni veten në pikat e mëposhtme, ju jeni...

3 këshilla lumturie, për Bricjapin, Ujorin dhe Peshqit

para 8 muajve - Bota.al

BRICJAPI Gjeni mënyra të tjera për t’u çlodhur jashtë punës. Bëni diçka që jua heq mendjen nga gjithçka që ka të bëjë me atë që bëni në ditën tuaj të punës, do të shihni se si të nesërmen do të ndiheni...

10 shenjat që tregojnë se një grua është e varur nga burri i saj

para 8 muajve - Infokusi

Para se të bëni ndonjë hap, kërkoni mendimin dhe lejen e tij? Kjo mund të nënkuptojë që marrëdhënia juaj nuk funksionon fare dhe se ju humbni veten në të. Nëse e njihni veten në pikat e mëposhtme, ju jeni...

10 shenjat që tregojnë se një grua është e varur nga burri i saj

para 8 muajve - KosovaPress

Nëse e njihni veten në pikat e mëposhtme, ju jeni plotësisht të varur nga partneri juaj, transmeton KosovaPress. 1. Ju jeni bërë aq e varur nga ai sa që nuk do të shkoni kudo, dhe madje edhe nëse janë...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Iliria News

Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë në ndihmë me disa arsye të cilat ju pengojnë të krijoni marrëdhënie të gjata dhe harmonike. Ju e idealizoni një...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Iliria News

Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë jemi të vetëdijshëm dhe bëjmë veprime që i afrojnë ose i mbajnë larg nesh të dashurit tonë. Femrat dhe meshkujt në dashuri...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e hënë 11 shkurt 2019?

para 8 muajve - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 8 muajve - Lexo

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04)- Puna: Këtë javë duhet...

3 këshilla jete për të qenë të lumtur, për Dashin, Demin dhe Binjakët

para 8 muajve - Lexo

Dashi Përqendrohuni në problemet e jetës suaj personale që duhet të adresohen në vend që të shtyni dhe të fokusoheni në stimuj të jashtëm (të tilla si udhëtimi ose puna), që i përdorni për t’u shpërqëndruar....

3 këshilla jete për të qenë të lumtur, për Gaforren, Luanin dhe Virgjëreshën

para 8 muajve - Bota.al

GAFORRJA Punoni me aftësinë tuaj për të falur. Kjo nuk do të thotë vetëm faljen e dikujt në çdo kohë. Ndonjëherë është po aq e dobishme dhe e rëndësishme të falësh dikë brenda vetes dhe të lësh të ikë...

Dy shenjat me fat për sot, e Hënë 11 Shkurt 2019

para 8 muajve - Java News

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 8 muajve - Ina

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Ina

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Lajm

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - InfoMagazin

Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë jemi të vetëdijshëm dhe bëjmë veprime që i afrojnë ose i mbajnë larg nesh të dashurit tonë. Femrat dhe meshkujt në dashuri...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019

para 8 muajve - Lexo

Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni...

4 Shenjat e lidhjeve toksike nga të cilat duhet t’ia mbathni shpejt

para 8 muajve - Periskopi

Jeta jonë është një seri takimesh dhe ndarjesh me njerëzit. Disa njerëz na bëjnë të lumtur; të tjerët mund të shndërrohen në një sfidë të vërtetë. Është me rëndësi jetike të kuptoni se cilët lloje të njerëzve...

Më fatlumet dhe më të vështirat e javës. Horoskopi javor, 11-17 shkurt 2019

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Gjatë kësaj jave do jeni edhe më të logjikshëm dhe do e ktheni situatën në favorin tuaj. Për ju që keni një lidhje do jetë një periudhë e begatë. Do merrni vesh më së miri me partnerin dhe do jeni...

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019

para 8 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të...

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 8 muajve - Gazeta Observer

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

3 këshilla jete për të qenë të lumtur, për Dashin, Demin dhe Binjakët

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Përqendrohuni në problemet e jetës suaj personale që duhet të adresohen në vend që të shtyni dhe të fokusoheni në stimuj të jashtëm (të tilla si udhëtimi ose puna), që i përdorni për t’u shpërqëndruar....

Horoskopi për ditën e sotme, lexo shenjën tënde

para 8 muajve - Lajmi.net

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

Horoskopi për ditën e hënë, 11 shkurt 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 8 muajve - Periskopi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Mësoni se çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të...

11 gjëra “të thjeshta” që ju çojnë drejt lumturisë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz kalojnë faza të errëta të jetë së tyre duke rënë një pesimizëm i cili nuk i çon askund. Ka disa mënyra se si njerëzit mund të dalin nga kjo gjendje pesimiste dhe të nisin të ndihen të lumtur....

Horoskopi ditor, e hënë 11 shkurt 2019

para 8 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shkurt 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është...

Horoskopi ditor/ “Javë e re fillim i ri”! Çfarë pritet të ndodhë sot me shenjën tuaj…

para 8 muajve - Sovrani

DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI Sot jeni optimist...

Parashikimi i yjeve për sot 11 Shkurt 2019

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë, nëse përballeni me ndonjë problem. Lajmi i mirë është...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 8 muajve - Periskopi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Horoskopi i së Hënës

para 8 muajve - Sovrani

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë mëngjes. Ruajeni energjinë për më vonë,...

Horoskopi, 11 shkurt 2019

para 8 muajve - Arbresh

DASHI Sot do të keni disa probleme të vogla me punën. Megjithëse do të jeni të përqendruar në projektet tuaja, gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Mbase duhet të punoni nesër me të. DEMI Sot jeni optimist...

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

para 8 muajve - Telegrafi

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do shkojë java juaj DASHI (21.03 – 20.04) Puna: Këtë javë duhet...

Horoskopi i datës 11 shkurt 2019

para 8 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

Horoskopi i datës 11 shkurt 2019

para 8 muajve - TV21

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

5 gabimet që iu mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Lajmi.net

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund

para 8 muajve - Albeu

Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Arbresh

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e hënë 11 shkurt 2019?

para 8 muajve - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

10 rregulla për të qenë të lumtur në punë

para 8 muajve - Ekonomia Online

1.Shkoni në punë disa minuta më parë Shkoni në punë disa minuta më parë ose jini të përpiktë – është hapi i parë për të qenë të lumtur në jetën profesionale. Nëse shkoni me vonesë, duhet të nisni gjithë...

Demi të dëgjojë zemrën, sfida e Luanit, forcë për Peshqit… Horoskopi, e hënë 11 shkurt 2019

para 8 muajve - Bota.al

Dashi Gjatë ditës së sotme do reflektoni shumë herë para se të veproni dhe çdo hap do hidhet i mirëmenduar. Jeta ne çift do vazhdoje te ece me se miri gjate gjithë kësaj dite. Nuk do keni asnjë debat apo...

Jeni larg nga dashuria sepse po i bëni këto 5 gabime. Eliminoni menjëherë ato

para 8 muajve - Sovrani

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

Hapa falsë, durimi që vihet në provë, rigjetja e qetësisë: HOROSKOPI JAVOR i PAOLO FOX 11-17 shkurt 2019

para 8 muajve - Bota.al

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte paralajmëruar se në këtë kohë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 SHKURT 2019

para 8 muajve - Lexo

Dashi Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të...

5 gabimet që ju mbajnë larg nga dashuria

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ne mund të mendojnë se dashuria është një çështje e fatit, dhe për këtë arsye është krejtësisht jashtë kontrollit tonë. Ajo që është e sigurt është se rasti është një faktor i rëndësishëm, por çdo ditë...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Infokusi

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Zgjidh një simbol spiritual dhe merr një mesazh

para 8 muajve - Bota.al

Elefanti Është koha për të marrë përgjegjësinë për situata që kanë filluar të dalin nga kontrolli. Mund të jetë cilado sferë e jetës suaj, në të cilën nuk ka disiplinë vetiake. Nuk ka një të mesme, ose...

Nuk keni fuqi dhe jeni të stresuar? Këto janë shenjat e lodhjes kronike dhe si mund ta trajtoni

para 8 muajve - Blitz

Shpesh na ndodh që edhe nëse kemi fjetur sa duhet, jemi ushqyer shëndetshëm dhe dita sapo ka nisur- sërish të jemi të lodhur. Nëse keni vështirësi në realizimin e detyrave të thjeshta, nuk keni fuqi dhe...

Këto shenja tregojnë se partneri juaj dëshiron ta kalojë gjithë jetën me ju

para 8 muajve - Lexo

“Dashuria e vërtetë nuk është numri i puthjeve që jepni, apo sa shpesh i merrni ato; dashuria e vërtetë është ndjenja që vazhdon ende edhe pas puthjes”. 1.Ai të vendos gjithmonë në vend të parë Eksperti...

4 shenja se njerëzit po e humbasin kohën tuaj

para 8 muajve - Ekonomia Online

Interneti dhe koha e informacioneve në të cilën po jetojmë ka krijuar disa mundësi emocionuese. Sot, ne kemi qasje në informacione, teknologji dhe burime si kurrë më parë. Ne jetojmë në një kohë të lidhur...

Horoskopi ditor, e Hënë 11 Shkurt 2019

para 8 muajve - Java News

Dashi Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet një ditë e mirë, të cilën duhet ta menaxhoni mirë, pavarësisht lodhjes që do të ndjeni....

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Si t’i tregosh shoqes së ngushtë që partneri e tradhton

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një përshkrim i detajuar për atë që do të jetë një nga momentet më të sikletshme në jetë. Besojini instinktit Gjërat mund të mos jenë asnjëherë ashtu siç duken, ndaj mos bëni hamendësime, por besojini...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Tetova Sot

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 8 muajve - Lajmi.net

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dot dashurinë e vërtetë?

para 9 muajve - Klan Kosova

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

Si t’i thuash shoqes tënde të ngushtë që partneri e tradhton

para 8 muajve - Ekonomia Online

Një përshkrim i detajuar për atë që do të jetë një nga momentet më të sikletshme në jetë. Besojini instinktit Gjërat mund të mos jenë asnjëherë ashtu siç duken, ndaj mos bëni hamendësime, por besojini...

Do mbledhin lekë me thasë, 3 shenjat që do të pasurohen gjatë ditëve në vijim

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Edhe pse punojmë shumë apo kërkojmë të bëjmë para pafund, e ardhmja është e shkruar dhe secili do të marrë atë që është parashikuar. Për vitin 2019-të, astrologët kanë parashikuar që 3 shenjat më me fat...

Cilin veprim do të bënit të parin në këtë situatë? Rezultati tregon shumë për ju

para 9 muajve - Telegrafi

Ka një sërë gjërat që mund të mësoni për veten tuaj nga veprimet ose gjuha e trupit Me siguri juve ju pëlqejnë testet e ndryshme të personalitetit, pasi mësoni gjëra për veten, por edhe e kaloni kohën...

Pse disa njerëz nuk e gjejnë dashurinë e vërtetë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Pavarësisht zhvillimit të rrjeteve sociale, rreth 50% e të rriturve kanë vështirësi në gjetjen e një partneri. Shumë prej jush mbase nuk e dinë akoma arsyen pse nuk keni dikë në krah. Ne do t’ju vijmë...

3 situata që duhet të mësoni t’i injoroni, përndryshe do të vuani

para 9 muajve - Lexo

1. Kritikat shkatërruese. Kur kritikat nuk kanë për qëllim të na ndihmojnë të përmirësohemi, por vetëm për të na dekurajuar dhe për të na bërë të ndihemi inferiorë, ne duhet t’i shpërfillim ato. Mos lejoni...

Si t’i tregosh shoqes së ngushtë që partneri e tradhton

para 9 muajve - Lajmi.net

Një përshkrim i detajuar për atë që do të jetë një nga momentet më të sikletshme në jetë. Besojini instinktit Gjërat mund të mos jenë asnjëherë ashtu siç duken, ndaj mos bëni hamendësime, por besojini...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2019

para 9 muajve - Opinion

Sot do të përjetoni situata të pakëndshme. Ju mund të bëni sjellje të pazakonta për t’i rënë në sy një personi që ju pëlqen. Gjysma e dytë e ditës ka të ngjarë të përbëhet nga udhëtime dhe takime jashtë...

Horoskopi ditor: 10 shkurt 2019

para 9 muajve - LajmiFundit

Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të marrin...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2019

para 9 muajve - BalkanWeb

Dita e diel për këtë shenjë do të sjellë përjetime e situata të pakëndshme. Ju mund të bëni sjellje të pazakonta për t’i rënë në sy një personi që ju pëlqen. Gjysma e dytë e ditës ka të ngjarë të përbëhet...

Horoskopi për ditën e sotme, ja shenjat që do bëhet me lekë

para 9 muajve - Sot News

Dashi-Dashuria: Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të...

Si t’i tregosh shoqes së ngushtë që partneri e tradhton

para 9 muajve - Ekonomia Online

Një përshkrim i detajuar për atë që do të jetë një nga momentet më të sikletshme në jetë. Besojini instinktit Gjërat mund të mos jenë asnjëherë ashtu siç duken, ndaj mos bëni hamendësime, por besojini...

Horoskopi – 10 shkurt 2019

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën ishin një sekret i fshehte....

Horoskopi i datës 10.02.2019

para 9 muajve - Sovrani

DASHI Sot do të jeni pjesë e një aktiviteti social. Ju do të takoni disa persona të rëndësishëm, dhe do të bëni biseda të ndryshme me ta. Në mbrëmje do të qëndroni me partnerin tuaj. DEMI Sot dëshironi...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 9 muajve - RTV 21

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

HOROSKOPI/ Fejesë ose martesë, kësaj shenje do t?i ndryshojë jeta rrënjësisht

para 9 muajve - Albeu

Dashi Dashuria : Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do...

Si t’i thuash shoqes tënde të ngushtë që partneri e tradhton

para 9 muajve - Telegrafi

Një përshkrim i detajuar për atë që do të jetë një nga momentet më të sikletshme në jetë. Besojini instinktit Gjërat mund të mos jenë asnjëherë ashtu siç duken, ndaj mos bëni hamendësime, por besojini...

A ju bën partneri juaj të dëshpëruar?

para 9 muajve - Gazeta Liria

Gjithmonë gjen arsye të reja për grindje, kështu që qetësia në lidhje me një person të tillë është gati e pamundur Nëse shpesh jeni të palumtur me partnerin tuaj, nëse ndiheni keq, nëse jeni nën stres...

4 këshilla nëse ndiheni të lodhur

para 9 muajve - Ekonomia Online

Oraret e gjata të punës, i ftohti i stinës si dhe shumë angazhime të tjera ju bëjnë të ndiheni të lodhur.  Ju sjellim 4 këshilla sesi të ndiheni  më energjik. Konsumoni një drekë të lehtë Hani diçka të...

Sekretet e gjuhës së trupit, si të bëhemi më të suksesshëm

para 9 muajve - Opinion

Studimet kanë treguar se njerëzit, të cilët dinë të komunikojnë me efektivitet, përdorin sinjale joverbale, që tregojnë shkallë më të lartë të inteligjencës emocionale. “Brightside” liston disa prej shprehive...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 9 muajve - Portalb

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në...

Horoskopi ditor, e diel 10 shkurt 2019

para 9 muajve - Java News

Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do të ndjeni pak ‘lodhje për shkak të problemeve të jashtme. Beqarët nuk do të duan të...

Horoskopi – 9 shkurt 2019

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Mos kini turp të shprehni mendimet tuaja, edhe në debatet më të nxehta. Gjendeni mes personave të arsyeshëm të cilët reflektojnë. Demi Sot do të keni vërtet për të bërë shumë gjëra, të cilat do t’ia...

Horoskopi i së shtunës

para 9 muajve - Sovrani

Parashikimi i yjeve sot. DASHI Urani është ai që do ndikojë më tepër në jetën sentimentale të çifteve. Nëse jeni të pakënaqur me jetën tuaj sentimentale ditët e fundit, do kërkoni së bashku me partnerin...

Horoskopi ditor, e shtunë 09 shkurt 2019

para 9 muajve - RTV 21

Dashi Ka shumë mundësi që gjatë kësaj jave të jeni shumë impulsivë dhe të bëni gjëra tmerrësisht të gabuara. Nëse keni një lidhje, atmosfera në çift do jetë elektrizuese. Nuk këshillohet të merrni vendime...

Njohje të reja, ndarje dhe tradhti? Ja si parashikohet horoskopi në muajin e dashurisë

para 9 muajve - Shekulli

DASHI Në aspektin e ndjenjave, shkurti do të jetë një periudhë meditimi. Kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet në çift do të përfundojnë apo do të hasin vështirësi të pakapërcyeshme, por që ju vetë do të...

Këto janë 10 arsyet përse është më mirë të jesh vetëm sesa në një lidhje

para 9 muajve - Gazeta Liria

Të gjithë ne duam të ndjejmë dashuri dhe do të ishim të gatshëm të sakrifikonim edhe lumturinë tonë për hir të dashurisë. Ndonjëherë kjo gjë është tepër e dëmshme për zhvillimin personal. Për më tepër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK