http://kariera.mk

Dëmet shëndetësore që sjell konsumimi i margarinës

para 6 muajve - Koha Jone

Sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin ”Dokuz Eylul”, margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit. Nazan Uysal...

Ky ushqim shkakton depresionin

para 6 muajve - Gazeta Liria

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin “Dokuz Eylul”, në qytetin...

Ky ushqim shkakton depresionin

para 6 muajve - Ekonomia Online

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin “Dokuz Eylul”, në qytetin...

Ky ushqim shkakton depresionin

para 6 muajve - Ina

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin “Dokuz Eylul”, në qytetin...

Ky ushqim shkakton depresionin

para 6 muajve - Klan Kosova

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin “Dokuz Eylul”, në qytetin...

Margarina shkakton depresion!

para 6 muajve - Koha.mk

“Margarina nxit depresionin”, ndërsa gjalpi “ndikon pozitivisht në të mësuarit”, tregon një hulumtim i zhvilluar nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin “Dokuz Eylül” në qytetin perëndimor...

Studimi: Margarina shkakton depresion

para 6 muajve - BalkanWeb

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin ”Dokuz Eylul”, në qytetin...

STUDIMI: Margarina shkakton depresion

para 6 muajve - Gazeta Tema

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin ”Dokuz Eylul”, në qytetin...

Studimi: Margarina shkakton depresion

para 6 muajve - LajmiFundit

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin ”Dokuz Eylul”, në qytetin...

Margarina shkakton depresion

para 6 muajve - Alsat-M

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin ”Dokuz Eylul”, në qytetin...

Margarina shkakton depresion

para 6 muajve - Lajm

Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara nga shkencëtarët e Fakultetit të Mjekësisë në universitetin ”Dokuz Eylul”, në qytetin...

Hulumtim, margarina shkakton depresion

para 6 muajve - Gazeta e re

“Ata që ushqehen me gjalp kanë një nivel të ulët të ankthit, nuk kanë depresion dhe niveli i të mësuarit është tejet pozitiv”, tha Harzadın “Margarina nxit depresionin”, ndërsa gjalpi “ndikon pozitivisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK