http://kariera.mk

Agim Ismaili nis sot punën si drejtor i Përgjithshëm Burgjeve

para 6 muajve - Gazeta Tema

Mëngjesin e së martës është prezantuar drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Agim Ismaili nga Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Gjatë prezantimit ka qenë i pranishëm edhe ish-drejtori i burgjeve, Stefan...

Ikën Stefan Çipa, prezantohet drejtori i ri i Burgjeve, kush është i përzgjedhuri i ministres Gjonaj

para 6 muajve - Sot News

Është prezantuar paraditen e së martës drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Agim Ismaili. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka qenë sot në Drejtorinë e Burgjeve ku ka prezantuar drejtorin e ri. Gjatë...

Prezantohet drejtori i ri i Burgjeve

para 6 muajve - Koha Jone

Është prezantuar paraditen e së martës drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Agim Ismaili. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka qenë sot në Drejtorinë e Burgjeve ku ka prezantuar drejtorin e ri. Gjatë...

Prezantohet drejtori i ri i Burgjeve

para 6 muajve - Top Channel

Është prezantuar paraditen e së martës drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Agim Ismaili. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka qenë sot në Drejtorinë e Burgjeve ku ka prezantuar drejtorin e ri. Gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK