http://kariera.mk

Monika kërkon Majkon kryeministër

para 6 muajve - Albeu

Opozita ka njoftuar se do të kërkojë largimin e Ramës në protestën e 16 shkurtit për të ngritur një qeveri me bazë të gjerë. Madje, siç është shprehur edhe deputeti i LSI, Endrit Brahimllari mbrëmë në...

PD: Nuk mbajmë përgjegjësi se çfarë do bëjnë qytetarët më 16 shkurt, kjo nuk është një protestë politike

para 6 muajve - Gazeta Tema

Gazment Bardhi,  sekretari i Përgjithshëm i PD-së,  tha se siguria e qytetarëve nuk do të cenohet gjatë protestës së 16 shkurtit para Kryeministrisë. “PD ka për detyrë të garantojë sigurinë e qytetarëve...

Protesta e 16 shkurtit, Bardhi: Vazhdimësinë do ta përcaktojnë qytetarët

para 6 muajve - Opinion

Seketari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, tha mbrëmë në një intervistë televizive për gazetarin Ilir Babaramo, se në protestën e 16 shkurtit do të sigurohet që të mos cënohet asnjë...

Zbulohet skenari i opozitës për 16 Shkurtin, befason deputeti i LSI: Ky është ministri i Ramës që ne besojmë brenda PS

para 6 muajve - Sot News

Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojë pa limit në Bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’ me datë 16 shkurt. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë deri...

LSI: Duam Majkon kryeministër të përkohshëm!

para 6 muajve - Java News

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

Mund të kemi një “Çadra2”, deputeti zbulon emrin e kryeministrit tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Opozita shqiptare më 16 shkurt do t’i rikthehet shesheve, pasi do të zhvillojë një protestë të ashtuquajtur mbarëkombëtare nën dritaren e zyrës së kryeministrit Edi Rama, ku pritet të artikulohen edhe...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Ina

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

Skenari i opozitës: Pandeli Majko si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Koha Jone

Zbulohen detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Gazeta Express

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

LSI zbulon skenarin e protestës: Do rrethojmë Kryeministrinë deri në largimin e Ramës. Duam Pandeli Majkon kryeministër tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Tema

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

LSI zbulon skenarin e protestës: Rrethojmë Kryeministrinë deri në largimin e Ramës. Duam Pandeli Majkon kryeministër tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Tema

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Arbresh

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

A do ta rrethojë opozita kryeministrinë?! Flet sekretari i përgjithshëm i PD-së

para 6 muajve - Gazeta Express

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, i ftuar te "5 pyetjet nga Babaramo" në Report Tv u shpreh se do të jenë qytetarët ata që do vendosin se çfarë do ndodhë në protestën e opozitës në 16 shkurt...

Rrethohet kryeministria? Zbardhen detaje nga skenari i PD për 16 shkurtin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Partia Demokratike së bashku me aleatët e saj opozitarë do të jetë të shtunën nën dritaren e kryeministrit Edi Rama, ku do të zhvillojë sipas saj një protestë mbarëkombëtare për rrëzimin e tij dhe ngritjen...

Të shtunën rrethohet Kryeministria? Gazmend Bardhi: Çdo opsion është i hapur

para 6 muajve - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, i ftuar te “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv u shpreh se do të jenë qytetarët ata që do vendosin se çfarë do ndodhë në protestën e opozitës në 16 shkurt...

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës

para 6 muajve - BalkanWeb

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të...

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës

para 6 muajve - Koha Jone

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të...

16 shkurt, parashikohen 200 mijë protestues

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 shkurt - E shtuna po vjen vrullshëm. Me 16 shkurt opozita ka ftuar popullin e pakënaqur nga kryeministri Rama për bashkëqeverisjen e tij me krimin, siç akuzojnë Basha dhe Kryemadhi, pra me ...

16 shkurt, parashikohen 200 mije protestues

para 6 muajve - Koha Jone

E shtuna po vjen vrullshem. Me 16 shkurt opozita ka ftuar popullin e pakenaqur nga kryeministri Rama per bashkeqeverisjen e tij me krimin, sic akuzojne Basha dhe Kryemadhi, pra me  kete proteste synojne...

Meçorapaj: Rama i rrethuar nga ndërkombëtarët, marrëveshja e 18 majit ka vdekur

para 6 muajve - Koha Jone

Deputetja e PD-së për “Koha Jonë”, Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro integrimit europian Intervistoi: Redjon...

Opozita i pret biletën kryeministrit Edi Rama

para 6 muajve - Koha Jone

-16 shkurti po vjen shpejt dhe Edi Rama biletën e ka në xhep. Për Paris apo Stamboll akoma nuk dihet. Parisi është qyteti nga ku erdhi dhe hyri në politikë në vitin 1998, kurse Stambolli mbetet vendi ku...

Me 16 shkurt protesta do ketë model francez ose grek

para 6 muajve - Koha Jone

Protesta e 16 shkurtit, ku opozita ka bërë thirrje popullit të mblidhet para kryeministrisë për të rrëzuar kryeministrin Rama, nuk do jetë e qetë. Këtë e paralajmërojnë Basha dhe Kryemadhi, të cilët po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK