http://kariera.mk

“Ramashow”, kryeministri shkon dorëzon bonusin për trinjakët, e quan babain e fëmijëve “profesor”

para 6 muajve - Gazeta Express

Pak kohë më parë qeveria vendosi një shpërblim për bebet që vijnë në jetë, kështu për fëmijën e parë bonusi është 400 mijë lekë, për të dytin 800 mijë dhe të tretin 1 milion e 200 mijë. Ndërsa në rast...

Vijnë në jetë trinjakët e parë të vitit, Rama: Kanë ardhur me lekë me vete

para 6 muajve - Koha Jone

Këtë javë në Maternitetin Koço Gliozheni në kryeqytet kanë ardhur në jetë trinjakët e parë të këtij viti. Ka qenë qetë kreu i qeverisë ai që ka vizituar nënën fatlume në maternitet dhe i ka dorëzuar personalisht...

VIDEO/ Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama-babait: Kanë ardhë me duar plot këta

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në  Materniteti Koço Gliozheni, Tiranë për t’i dorrëzuar një nënë çekun prej 1 200 lekësh të reja një nënë e cila solli në jetë tre femijë , 2 vajza dhe një...

VIDEO/ Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama dorëzon çekun me 120 mijë lekë të reja

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në  Materniteti Koço Gliozheni, Tiranë për t’i dorrëzuar një nënë çekun prej 1 200 lekësh të reja një nënë e cila solli në jetë tre femijë , 2 vajza dhe një...

TIRANE/ Vijnë jetë trinjakët, Rama i dorëzon çekun nënës së vogëlushëve

para 6 muajve - Java News

Kryeministri Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka kryer një vizitë në maternitetin “Koço Gliozheni” në kryeqytetet. Ai ka takuar nga afër një paciente e cila është bërë...

Video/ Vijnë jetë trinjakët, Rama i dorëzon çekun nënës së vogëlushëve

para 6 muajve - Lexo

Kryeministri Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka kryer një vizitë në maternitetin “Koço Gliozheni” në kryeqytetet. Ai ka takuar nga afër një paciente e cila është bërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK