http://kariera.mk

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues

para 6 muajve - Top Channel

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare. Denoncimi në fakt është bërë në internet...

Polici i dërgonte video të turpshme vajzës 15-vjeçare/ Nëna tregon të vërtetën, kjo është arsyeja pse nuk u pranua denoncimi

para 6 muajve - Sot News

Skandali me punonjësin e policisë i cili është arrestuar në Malësinë e madhe pas publikimit të videos po merr përmas edhe më të gjera. Pas arstimit të tij detaje të tjera po publikohen. Punonjës i policisë...

“Pse mbahet i arrestuar polici kur nuk gjendet denoncuesi?”, Sandër Lleshaj jep përgjigjen që nuk pritej

para 6 muajve - Sot News

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ngacmonte...

Polici i ngacmoi vazjen 15-vjeçare, nëna: S’më pranuan denoncimin, thanë është me ‘Rilindjen’

para 6 muajve - Koha Jone

Një punonjës i policisë në Malësinë e Madhe është vënë në pranga policia, pasi dyshohet së ka ngacmuar seksualisht më një të mitur. Bëhet fjalë për shefin e policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti. Arrestimi...

“Nëse shihni policë që nuk sillen mirë, atëherë ai do jem unë”/ Lleshaj përplaset me gazetarët

para 6 muajve - Sot News

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ngacmonte...

Ngacmimi seksual nga polici, Lleshaj: Kush është denoncuesi?

para 6 muajve - Vizion Plus

Ministri Lleshaj është treguar i rezervuar sa i takon ngjarjes së ndodhur në Malësinë e Madhe ku një efektiv policie shfaqej në një video teksa kryente veprime të turpshme. Nga Malësia e Madhe ku zhvilloi...

Arretimi i policit që ngacmoi seksualisht minorenen, Lleshaj: Nuk e dimë kush është denoncuesi!

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti. Pas takimit me...

Ministri Lleshaj për video-skandalin e policit: Nuk gjendet denoncuesi

para 6 muajve - Shekulli

Ministri Sandër Lleshaj deklaroi para kamerave se Berhan Bajrakurti, shefi i policisë që u arrestua dje pasi iu publikua në media një video ku bënte veprime të turpshme, është i arrestuar. Policia po kërkon...

Video-skandali me policin, Lleshaj: Nuk po gjendet denoncuesi

para 6 muajve - BalkanWeb

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ngacmonte...

Lleshaj thotë se nuk gjendet denoncuesi i skandalit të Shkodrës

para 6 muajve - Albeu

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur pas një mbledhjeje në komisariatin e Koplikut se policia është duke kërkuar denoncuesin e videos ku shihet polici Berhan Bajrakurti duke kryer veprime...

Videoskandali i policit, Lleshaj: Nuk e dimë akoma kush është denoncuesi

para 6 muajve - Opinion

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte këtë mëngjes në Komisariatin e Malësisë së Madhe, një ditë pas arrestimit të specialistit të këtij komiasariati, Berhan Bajrakurtaj, i cili kishte ngacmuar seksualisht...

Video-skandali me policin/ Lleshaj bën deklaratën e fortë dhe ngre pyetjen e madhe

para 6 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar sot Komisariatin e Malësisë së Madhe. Vizita e Lleshajt vjen një ditë pas publikimit të video-skandalit ku protagonist ishte polici Berhan Bajrakurti, i...

Video skandali me policin, Lleshaj në Malësi të Madhe: Po kërkojmë denoncuesin

para 6 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ndodhet në Malësinë e Madhe, një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku efektivi i policisë, Berhan Bajrakurti shfaqet ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare,...

Arretimi i policit që ngacmoi seksualisht minorenen, Lleshaj: Nuk e dimë kush është denoncuesi!

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti. Pas takimit me autoritetet lokale,...

VIDEO-skandali me policin/ Ministri Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e ku inspektori i policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti ngacmonte një 15-vjeçare. Lleshi iu përgjigj...

Video skandali me policin, Lleshaj në Malësi të Madhe

para 6 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ndodhet në Malësinë e Madhe, një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku efektivi i policisë, Berhan Bajrakurti shfaqet ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare,...

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues

para 6 muajve - Tetova Sot

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare. Denoncimi në fakt është bërë në internet...

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

para 6 muajve - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ngacmonte...

Arrestimi i policit për veprime të turpshme me të miturën çon Lleshajn në Koplik

para 6 muajve - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar këtë të martë në Malësin e Madhe. Vizita e Lleshajt në Malësin e Madhe ka ardhur pas videos së publikuar në disa portale ku një efektiv policie shfaqej duke...

FOTOT/ “Mbylleni dyqanin, se do ua pres o barkderra”

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ngjarja me policin në Malësinë e Madhe, që i dërgonte video erotike një 15-vjeçareje, ka irrituar rrjetin. Pavarësisht arrestimit të tij, në rrjet janë të pamëshirshëm, duke ironizuar me meme të ndryshme...

Video-skandali i policit, ministri i Brendshëm shkon në Malësi të Madhe

para 6 muajve - Shekulli

Një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku një efektiv policie shfaqet duke bërë vepra të turpshme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar në Malësi të Madhe. Lleshaj do të zhvillojë...

Video/ Lleshaj vizitë në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i shoqëruar nga Drejtori i Policisë së Shkodrës, Vehbi Bushati dhe kreu i Bashkisë Tonin Marinaj ka kryer një vizitë në Malësinë e Madhe pas ngjarjes së konstatuar...

Video-skandali i ngacmimit seksual ndaj të miturës, Lleshaj në Malësinë e Madhe: Polici u arrestua, nuk po gjejmë denoncuesin

para 6 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti. Pas takimit me autoritetet lokale,...

S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin

para 6 muajve - Albeu

Ka marrë përmasat e një skandali videoja e publikuar dje e policit të Malësisë së Madhe Berhan Bajrakurti. Megjithatë, policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo Drejtorisë...

I nxori organin gjenital të miturës, polici maniak arrestohet me uniformë veshur

para 6 muajve - Koha Jone

Ditën e djeshme opinioni publik në Shqipëri i u trondit, pas publikimit të videos, ku oficeri Berhan Bajrakurti bënte gjeste të turpshme nëpërmjet telefonit në drejtim të një vajze të mitur. Në këtë video,...

Video-skandali i policit që tronditi opinionin/ Lleshaj bën lëvizjen urgjente

para 6 muajve - Sot News

Pas skandalit që shpërtheu ditën e djeshme me oficerin e policisë ku i dërgonte foto dhe video të turpshme vajzës 15-vjeçare. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka mbërritur mëgjesin e ditës së sotme...

Lleshaj vizitë në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Lexo

Një ditë pas publikimit të skandalit, ku inspektori i policisë në Gruemirë ngacmonte një 15-vjeçare me video seksuale, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i shoqëruar nga drejtori i policisë së Shkodrës,...

Video-skandali i policit që tronditi opinionin/ Lleshaj vizitë urgjente, zbarkon në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Sot News

Pas skandalit që shpërtheu ditën e djeshme me oficerin e policisë ku i dërgonte foto dhe video të turpshme vajzës 15-vjeçare. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka mbërritur mëgjesin e ditës së sotme...

Polici i ngacmoi vazjen 15-vjeçare, nëna: S’më pranuan denoncimin

para 6 muajve - LajmiFundit

Skandali me punonjësin e policisë i cili është arrestuar në Malësinë e madhe pas publikimit të videos po merr përmas edhe më të gjera. Pas arstimit të tij detaje të tjera po publikohen. Punonjës i policisë...

Ngacmimi seksual i të miturës nga polici, Lleshaj shkon në Malësi të Madhe

para 6 muajve - Java News

Një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku një efektiv policie shfaqet duke bërë vepra të turpshme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar në Malësi të Madhe. Lleshaj do të zhvillojë...

VIDEO/ Momenti i arrestimit të policit që ngacmoni 15-vjeçaren me video seksuale

para 6 muajve - Java News

Dalin pamjet e momentit të shoqërimit të efektivit të policisë Berhan Bajrakurti, i cili akuzohet se ngacmoi një 15-vjeçare me video seksuale. SHÇBA njofton se në cilësinë e provës materiale, është sekuestruar...

Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe

para 6 muajve - 24 ore

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj po vizion Bashkinë e Malësisë së Madhe. Ai po takohet me zyrtarët e kesaj bashkie si dhe strukturat e policisë së qarkut Shkodër. Pas këtij takimi ministri do të ketë...

Polici pervers i Malësisë së Madhe, ministri Lleshaj: në kërkim të denoncuesit…

para 6 muajve - Te Sheshi

Ministri i Rendit Sandër Lleshaj ishte në Malësinë e Madhe, për një takim me efektivat e Komisariatit të atyshëm, pas rastit të arrestimit të një kolegu të tyre që u shfaq në një video me gjest perverse....

Merret në pyetje polici abuzues – Çfarë deklaroi për videon duke treguar organin gjenital

para 6 muajve - Insajderi

Ekspertët i kanë bllokuar telefonin celular dhe po kryhet verifikimi i tij, bisedat e bëra, pamjet dhe videot si dhe çdo detaj tjetër që i shërben hetimit. Në të njejtën kohë do të kërkohet nga media që...

I veshur me uniformë, dalin pamjet nga arrestimi i policit pas denoncimit të skandalit seksual me të miturën

para 6 muajve - Sot News

Policia e Shtetit ka publikuar videon e arrestimit të Berhan Bajrakurtit, inspektorit të Policisë në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe. Arrestimi i tij u bë pas publikimit të videos, ku...

Videoskandali dhe ngacmimi i minorenes nga polici, Sandër Lleshi vizitë në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka mbërritur mëngjesin e ditës së sotme në Malësi të Madhe për ngjarjen shokuese që u publikua dje nga mediat ku një efektiv policie u filmua duke bërë veprime të turpshme...

I veshur me uniformë, dalin pamjet nga arrestimi i policit pas video-skandalit të ngacmimit dhe veprimeve të turpshme me të miturën

para 6 muajve - Sot News

Policia e Shtetit ka publikuar videon e arrestimit të Berhan Bajrakurtit, inspektorit të Policisë në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe. Arrestimi i tij u bë pas publikimit të videos, ku...

Me uniformë policie, dalin pamjet nga arrestimi i policit

para 6 muajve - Albeu

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar për videon e publikuar në media ku një polic bënte veprime te turpshme. SHÇBA në një njoftim bën me dije se polici , Berhan Bajrakurti është arrestuar...

Polici video seksuale me 15-vjeçaren, zbulohet ngjarja tronditëse

para 6 muajve - Shekulli

Një inspektor i Policisë së Malësinë e Madhe u vu në pranga nga kolegët, pas denoncimit të nënës së një 15-vjeçareje se efektivi i ka ngacmuar seksualisht të bijën. U hoq nga detyra për efekt të dekriminalizimit,...

Video-skandali i efektivit, SHÇBA: Nuk ka pasur ankesë për rastin

para 6 muajve - Shekulli

Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat ka reaguar për rastin e efektivit të policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua pas publikimit të një video-skandali, ku ai shfaqej duke kryer...

I tregoi organin gjenital në video 15-vjeçares, ja çfarë shkruante në Facebook polici manjak pasi e rikthyen në detyrë

para 6 muajve - Gazeta Express

Ditën e djeshme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeëareje. Videoja...

VIDEO/ Videoskandali dhe ngacmimi i të miturës, inspektorin Bajrakurti e prangosin me rrobat e Policisë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Shtetit ka publikuar videon e arrestimit të Berhan Bajrakurtit, inspektorit te Policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe. Arrestimi i tij u bë pas publikimit të videos,...

Arrestimi i policit në Shkodër, SHÇBA denonconi

para 6 muajve - LajmiFundit

Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat ne Ministrinë e Brendeshme....

I tregoi organin gjenital në video 15-vjeçares, ja çfarë shkruante në Facebook polici maniak pasi e kthyen në detyrë

para 6 muajve - Bota Press

Ditën e djeshme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeçareje. Videoja...

Komisari i Policisë, që abuzoi me të miturën, ishte komisioner i PS-së në zgjedhje

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Jakup B. GJOÇA Kontributorët partiakë, të cilët abuzuan me votat në zgjedhjet parlamentare dhe vendore shpërblehen me poste në shtet Berhan Bajrakurtaj, ka qenë komisioner i Partisë Socialiste në zgjedhjet...

I tregoi organin gjenital në video 15-vjeçares, kështu shkruante në Facebook polici manjak pasi u ritkthye në punë

para 6 muajve - Insajderi

Videoja shokuese ku polici i Policisë së Shqipërisë luante me organin e tij gjenital u përhap gjerësisht në rrjetet sociale. Denoncimin për mediat e ka bërë nëna e 15-vjeçares, e cila është shprehur se...

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin

para 6 muajve - BalkanWeb

Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat. Sipas  SHÇBA, nuk u evidentuan...

Videoja +18/ Merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe, ja çfarë deklaroi

para 6 muajve - Sot News

Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë mbrëmjen e...

Ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare, dalin pamjet e arrestimit të policit Bajrakurti

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia ka publikuar momentet e arrestimit të Berhan Barjakurtit, efektivit të policisë i cili ngacmoi seksualisht dhe përmes videove nudo një vajzë të mitur vetëm 15 vjeçare. Pamjet e mëposhte tregojnë...

SHÇBA: Nuk ka pasur ankesa në polici për rastin e abuzimit seksual nga polici në Koplik

para 6 muajve - Vizion Plus

Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat, (SHÇBA) duke marrë shkas nga publikimi në media i një materiali video ku një punonjës policie shfaqet duke kryer veprime të turpshme, në vleresim te veprimeve...

SHÇBA jep detaje të reja për videon skandaloze të policit

para 6 muajve - Albeu

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar për videon e publikuar në media ku një polic bënte veprime te turpshme. SHÇBA në një njoftim bën me dije se polici, Berhan Bajrakurti është arrestuar...

Ngacmimi i të miturës shqiptare, SHÇBA s’pranon të ketë patur denoncim nga nëna e vajzës

para 6 muajve - Gazeta Express

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar këtë mbrëmje të vonë në lidhje me publikimin e skandalin që plasi në Malësinë e Madhe, atje ku punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ngacmonte...

Videoskandali seksual i policit, reagon SHÇBA:

para 6 muajve - Sot News

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar në lidhje me skandalin seksual të denoncuar ditën e sotme. Në video-skandal shihej shefi i policisë së zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti...

Skandali me 15-vjeçaren, merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë mbrëmjen e...

Berisha zbulon dy miqtë e policit që ngacmoni shqiptaren e mitur

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një sërë fotosh të efektivit të policisë Berhan Bajrakurti, i arrestuar pas daljes në media të faktit se ai kishte ngacmuar seksualisht disa...

"Do ju shfaros", ja si i kërcënoi polici manjak nënë e bijë pas denoncimit

para 6 muajve - Zhurnal

Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht një...

SHCBA tregon detaje nga hetimi: Ja ku e regjistroi videon intime polici i arrestuar

para 6 muajve - LajmiFundit

Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat, (SHÇBA) duke marrë shkas nga publikimi në media i një materiali video ku një punonjës policie shfaqet duke kryer veprime të turpshme, në vleresim te veprimeve...

"Do ju shfaros", ja si i kërcënoi polici manjak nënë e bijë pas denoncimit

para 6 muajve - Sot News

Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht një...

"Do ju zhduk, do ju shfaros", si i kërcënoi polici pervers nënë e bijë pas denoncimit

para 6 muajve - Sot News

Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht një...

‘Unë jam fytyra e policisë!’ Sot, pas videoskandalit, Lleshaj justifikohet turpshëm…

para 6 muajve - Standard

“Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer. Ministri i Brendshëm Sandër...

Shkodër, arrestohet një polic për ngacmim seksual ndaj të miturës

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Policia e Shkodrës arrestoi mesditen e të hënës një punonjës policie në Malësinë e Madhe pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj një të miture. Në një njoftim të shkurtër, policia bëri të ditur se Berhan...

Ja si e ktheu PS-ja në polici efektivin pervers te Malësisë së Madhe

para 6 muajve - InfoMagazin

Skandali i përfshirjes së një zyrtari lokal të policisë në Malësinë e Madhe në rast shantazhi seksual ndaj 15-vjeçareje ka zbuluar një tjetër aferë më të rëndë të mënyrës se si janë kryer rekrutimet në...

Merret në pyetje polici abuzues: Çfarë deklaroi Berhan Bajrakurtaj për videon me ‘pullë të kuqe’

para 6 muajve - LajmiFundit

Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë në pyetje në orët e vona nga policia e Shkodrës, por ka mohuar akuzan e ngritur ndaj tij se ka ngacmuar seksualisht nje vajze te mitur, pa dhënë detaje....

“Videoskandali”, Lleshaj: Një pervers shërben si flamur për politikanët perversë

para 6 muajve - Vizion Plus

Pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje, ka reaguar ashpër ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj . Përmes një postimi në rrjetin ...

Sandër Lleshaj reagon pas skandalit seksual në polici: Unë identifikohem me policët që sot arrestuan një pervers

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas skandalit me shefin e Policisë në Malësinë e Madhe, që i dërgonte video erotike një vajze 15-vjeçare. “Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë....

Skandali i policit pedofil, Lleshaj: Identifikohem me ata që e arrestuan perversin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Kur kanë kaluar rreth 10 orë nga zbulimi i skandalit të radhës seksual në Shqipëri, ku implikohej shefi i policisë së Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, për ngjarjen ka reaguar edhe ministri i Brendshëm...

Videoskandali i policit, Lleshaj: Flamur për politikanët perversë

para 6 muajve - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Në një postim në Twitter, Lleshaj...

Lleshaj thyen heshtjen për videoskandalin e turpshëm, në kontraditë me veten

para 6 muajve - Shekulli

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka thyer më në fund heshtjen pas publikimit të një videoje, ku shfaqej një polic duke bërë veprime të turpshme në adresë të një 15-vjeçarje. Lleshaj shkruan në një...

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e skandalit...

Video e policit/Reagon Lleshaj: Policët nuk janë të mitë por të Shqipërisë

para 6 muajve - Opinion

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar me një status në Twitter në lidhje me videon intime e skandaloze të policit dhe arrestimit të tij. Përgjigja e tij vjen pas pyetjes që i drejtoi kreu i grupit...

Videoskandali i policit, Lleshaj reagon me gjysmë zëri

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme në media ka qarkulluar një skandal i rëndë ku një efektiv policie i dërgonte video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Por vetëm pak kohë më parë, Lleshaj deklaronte se ai identifikohej me Policinë...

Opozita i kërkoi të dorëhiqet , vjen reagimi i Sandër Lleshajt për videoskandalin e policit

para 6 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të Shqipërisë....

Ministri Lleshaj reagon për policin pervers

para 6 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, në një reagim në Twitter u është përgjigjur akuzave të opozitës për rastin e policit në Malësi të Madhe që akuzohet për pedofili dhe kërcënim ndaj një minoreneje....

Shihni çfarë shkruante polici para skandalit me të miturën: Jemi në drejtimin e duhur!

para 6 muajve - Zhurnal

Vetëm pak ditë pas skandalit të Kavajës, ku një minorene dhunohej seksualisht prej disa kohësh, sot u publikua një tjetër skandal dhe që në fokus ka një oficer policie. Shefi i policisë në Grumiere të...

Lleshaj: Një pervers shërben si flamur për politikanë perversë, por s’mund të njollosë askënd!

para 6 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të Shqipërisë....

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm

para 6 muajve - Tetova Sot

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e skandalit...

Lleshaj: Një pervers shërben si flamur për politikanë perversë, por s’mund të njollosë askënd!

para 6 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të Shqipërisë....

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Në një kohë kur tronditja nga skandali i përdhunimit në Kavajë, ku u abuzua për 4 muaj me një vajzë 13-vjeçare mbetet ende prezente në opinion publik, fenomeni është përsëritur sërish, por këtë herë fatmirësisht...

Paradoksi/ Polici që ngacmoi 15-vjeçaren, shoqëronte nxënësit në shkollë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një video e tij ku i tregonte organin gjenital në rrjetet sociale një vajze 15-vjeçare nga Gruemira e Shkodrës, ka tronditur rëndë për të dytën herë në vetëm 1 javë opinionin publik shqiptar. Por, shefi...

Lleshaj: Identifikohem me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer

para 6 muajve - Arbresh

Efektivi i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti, u arrestua sot për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj, reagoi sot lidhur...

Videoja intime e policit, Petrit Vasili kërkon dorëheqjen e Lleshajt

para 6 muajve - Opinion

Në 29 tetor të vitit 2018 Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dha intervistën e tij të parë në emisionin Opinion si njeriu që do të pasonte Fatmir Xhafaj. Ai u shpreh se publiku nuk do ta shihte atë në...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu!

para 6 muajve - BalkanWeb

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin. Në qoftë se i shihni...

Brodha me video në dorë, s'merrnin denoncimin! Rrëfimi tronditës i nënës për skandalin në Shkodër

para 6 muajve - Albeu

Ajo ka bredhur na komisariati në komisariat me videon që vërtetonte veprimet e turpshme të policit Berhan Bajrakurti ndaj vajzës së saj 15 vjeçare, por askush nuk i merrte denoncimin. Pas kësaj, nëna e...

Vasili: Pse po e vonon dorëheqjen Lleshi?

para 6 muajve - Koha Jone

Kreu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili në një reagim në rrjetet sociale për skandalin e policit në Malësi të Madhe, ka kërkuar nga ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj marrjen e përgjegjësive morale....

Ministri justifikohet pas videoskandalit seksual: Policët nuk janë të Lleshajt, por…

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka reaguar pas videoskandalit seksual të publikuar nga mediet, ku efektivi i policisë Berhan Bajrakurti, shfaqej teksa bënte veprime të turpshme në telefon me një të...

“Nëse i shini policët të dehur, ai jam unë” A doli sot nudo Ministri i Brendshëm Lleshaj?!

para 6 muajve - Gazeta Express

Në një ndër intervistat e tij televizive fill sapo u vendos në krye të Ministrisë së Brendshme, Sandër Lleshaj u shpreh duke thënë se nëse qytetarët shohin policë të lidhur me krimin, atëherë ata duhet...

LSI nxjerr pamjet, kërkon dorëheqjen urgjente të Sandër Lleshajt

para 6 muajve - Sot News

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar lidhur me skandalin, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje. Petrit Vasili  ka sjellë...

Braimllari: Lleshaj të jap dorëheqjen

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari ka kërkuar sot largimin e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi, pas skandalit të policit në Malësi të Madhe. Postimi i plotë i Braimllarit: “Ku e ka degraduar Edi Rama...

“Hajde të bëj një xhiro” Rrëfehet nëna e të miturës që u ngacmua nga polici shqiptar

para 6 muajve - Gazeta Express

Nëna e 15 vjeçares nga Malësia e Madhe e cila u ngacmua seksualisht nga oficeri i policisë Berhan Bajrakurti ka rrëfyer momentet kur ka mësuar mbi ngjarjen e rëndë dhe të turpshme. Në një rrëfim për Newsbomb,...

"U largua nga dekriminalizimi, PS e riktheu në polici", Basha flet për perversin e Shkodrës

para 6 muajve - Albeu

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar ashpër ndaj videos së policit të Malësisë së Madhe, i cili ngacmonte seksualisht një 15 vjeçare. Basha gjatë takimit me banorët e Lushnjës, tha se polici ishte...

Polici ngacmonte të miturën, Lleshaj reagon i indinjuar: Pervers!

para 6 muajve - LajmiFundit

Pas skandalit të ndodhur në Shkodër ku një polic ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur, ka reagiar ministri Sandër Lleshaj. Me anë të një postimi në tëiter, Lleshaj ka reaguar i indinjuar për këtë ngjarje...

“Jemi në drejtimin e duhur”, çfarë postonte në “Facebook” para skandalit shefi i policisë

para 6 muajve - Shekulli

Efektivi Berhan Bajrakurti u shfaq sot duke ngacmuar seksualisht një minorene, përmes kryerjes së veprimeve të turpshme, duke tronditur mbarë opinionin publik. Por Bajrakurti ka qenë aktiv dhe në rrjetet...

Polici ngacmoi seksualisht minorenen, nuk përmbahet Lulzim Basha, hedh akuza të rënda: Ju tregoj lidhjet e tij me politikën

para 6 muajve - Sot News

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar ashpër ndaj videos së policit të Malësisë së Madhe, i cili ngacmonte seksualisht një 15 vjeçare. Basha gjatë takimit me banorët e Lushnjes, tha se polici ishte larguar...

“Nëse shihni një polic të dehur, ai jam unë”, zotimi i Lleshajt kur u emërua ministër

para 6 muajve - Shekulli

Opinioni publik u trondit sot nga një videoskandal i publikuar në media, ku shfaqej një efektiv policie teksa kryente veprime të turpshme në telefon ndaj një minoreneje. Ministri i ri i Brendshëm Sandër...

Polici ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren, Basha: PS e rikthyeu në detyrë

para 6 muajve - Gazeta Express

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar ashpër ndaj videos së policit të Malësisë së Madhe, i cili ngacmonte seksualisht një 15 vjeçare. Basha gjatë takimit me banorët e Lushnjës, tha se polici ishte...

Polici video-seksuale me të miturën, deputeti nxjerr të tjera detaje tronditëse

para 6 muajve - Sot News

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur...

U rikthye pasi ruajti votat e PS-së, historia e policit pervers në Shkodër

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme opinioni publik është tronditur nga një denoncim i një nëne ku shprehej se polici Berhan Bajrakurti i kishte ngacmuar seksualisht vajzën e mitur . Nëna e minorenes ka publikuar edhe videon...

Shihni çfarë shkruante polici para skandalit me të miturën: Jemi në drejtimin e duhur!

para 6 muajve - LajmiFundit

Vetëm pak ditë pas skandalit të Kavajës, ku një minorene dhunohej seksualisht prej disa kohësh, sot u publikua një tjetër skandal dhe që në fokus ka një oficer policie. . Shefi i policisë në Grumiere të...

Polici i çonte video turpi vajzës, nëna: Policia s’na përfilli

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Vetëm pak minuta më parë, Policia e Shtetit bëri të mundur ndalimin e specialistit të Policisë në zonën e Gruemirë, Berhan Bajrakurtaj. Bajrakurtaj u ndalua pas publikimit në media të një video ku shfaqej...

Ngacmoi vajzën, Spahia: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur...

Shihni çfarë shkruante polici para skandalit seksual: Jemi në drejtimin e duhur!

para 6 muajve - LajmiFundit

Vetëm pak ditë pas skandalit të Kavajës, ku një minorene dhunohej seksualisht prej disa kohësh, sot u publikua një tjetër skandal dhe që në fokus ka një oficer policie. . Shefi i policisë në Grumiere të...

Ngacmoi vajzën, Spahia: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS

para 6 muajve - Koha Jone

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur...

Gazetari 'kryqëzon' Sandër Lleshajn, thirrje urgjente: Bëhu burrë tani, shko jep dorëheqjen

para 6 muajve - Sot News

Pas videoskandalit të publikuar nga mediat, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje, ka patur shumë reagime. Gazetari i njohur Klodian Tomorri, me...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Telegrafi

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së pamjeve ku inspektori i policisë bën veprime...

I tregoi videon e turpshme 15-vjeçares, shikoni çfarë shkruante në Facebook polici manjak pasi e rikthyen në detyrë

para 6 muajve - Sot News

Ditën e sotme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeëareje.Videoja...

Dalin videot ku polici shqiptar i i çonte video turpi vajzës

para 6 muajve - Lajm

Vetëm pak minuta më parë, Policia e Shtetit bëri të mundur ndalimin e specialistit të Policisë në zonën e Gruemirë, Berhan Bajrakurtaj. Bajrakurtaj u ndalua pas publikimit në media të një video ku shfaqej...

Denoncimi/ Abuzimi i shefit të policisë me minorenen, ngjarja u mbajt e fshehur

para 6 muajve - Koha Jone

Skandali me shefin e policisë në Malësinë e Madhe që ngacmoi seksualisht minorenen 15 vjecare është dënuar me forcë nga deputeti demokrat Bardh Spahia. Ai ka deklaruar se ngjarja është mbuluar nga strukturat...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu pas videos së manjakut në Shkodër!

para 6 muajve - LajmiFundit

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin. Në qoftë se i shihni...

Dëshmia tronditëse e nënës së minorenes: E denoncova në polici, më thanë që do ju zhdukim

para 6 muajve - Koha Jone

Nëna e minorenes 15 vjecare, e cila ishte pre e abuzimit seksual nga një shef policie në Malësi të Madhe, ka rrëfyer tronditjen pas kësaj ngjarje dhe kja dhënë detaje rreth këtij super skandali. Nëna rrëfen...

“Do të zhduk do ju shfaros…”, nëna e të miturës tregon kërcënimet nga polici pervers

para 6 muajve - Ina

Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë, Berhan Bajrakurti ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, 15 vjeçare dhe i ka dërguar video duke i treguar organin...

E riktheu "Rilindja", çfarë shkruante polici pervers në Facebook (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeëareje. Videoja...

Ngacmoi seksualisht të miturën 15-vjeçare, arrestohet polici

para 6 muajve - Blitz

Menjëherë pas denoncmit të neësbomb.al është arrestuar polici i cili u akuzua për ngacmime seksuale. Ngjarja ndodhi në Malësinë e Madhe dhe ka qenë nëna e vajzës e cila ka shkruar për rastin në redaksinë...

Si të shihni policët, ashtu jam unë! Deklarata e Lleshajt bën namin pas skandalit në Shkodër

para 6 muajve - Albeu

Sandër Lleshajn bëri një deklaratë të bujshme disa javë më parë teksa ishte i ftuar në "Opinion" në momentin që mori detyrën e ministrit të Brendshëm. "Kur të mos më shihni mua shpesh, shihni policët ....

“Do të zhduk, do ju shfaros”, nëna tregon kërcënimet që mori nga polici që i ngacmoi vajzën 15 vjeçare

para 6 muajve - Lajmi.net

Ndërkohë policia e Shkodrës ka njoftuar së ka vënë në pranga policin pervers që ngacmoi seksualisht vajzën e mitur. Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë,...

‘Nëse shihni një polic të dehur, ai jam unë’, gazetari-Lleshit: Por kur shohim një shef policie me…

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Pas videoskandalit të publikuar nga mediet, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje, ka patur shumë reagime. Gazetari i njohur Klodian Tomorri, me...

"Do të zhduk do ju shfaros...", nëna e të miturës tregon kërcënimet nga polici pervers

para 6 muajve - Albeu

Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë, Berhan Bajrakurti ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, 15 vjeçare dhe i ka dërguar video duke i treguar organin...

“Nëse shihni një polic të dehur, ai jam unë”, gazetari pyet ministrin: Por kur shohim një shef policie me… në dorë o Llesh?

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Pas videoskandalit të publikuar nga mediet, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje, ka patur shumë reagime. Gazetari i njohur Klodian Tomorri, me...

Abuzimi i shefit të policisë me 15-vjeçaren, deputeti lëshon thirrjen e fortë për Sandër Lleshajn

para 6 muajve - Sot News

Deputeti i PD në qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të policit të zonës Grumiere me detyrë Specialist i Policimit në komunitet (SPZ), pasi u denoncua nga nëna e një vajzë...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici

para 6 muajve - Infokusi

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmim seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së një videoje me pamje eksplicite seksuale,...

“Si i shihni policët ashtu jam unë” deklarata e ministrit pak kohë para skandalit të policit që ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren

para 6 muajve - Insajderi

Sandër Lleshajn bëri një deklaratë të bujshme disa javë më parë teksa ishte i ftuar në “Opinion” në momentin që mori detyrën e ministrit të Brendshëm. “Kur të mos më shihni mua shpesh, shihni policët. Nëse i...

Ngacmoi të miturën, polici i skandalit në Shkodër është ish-komisioneri i PS

para 6 muajve - LajmiFundit

Deputeti i PD, Bardh Spahia, në një postim të bërë në Facebook, ka reaguar lidhur me rastin skandaloz të shefit të Komisariatit në zonën e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurtaj, ndërsa shkruan se ai ka...

E rëndë/ Nëna denoncon shefin e policisë që ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, filmohet duke kryer akte të turpshme

para 6 muajve - Sot News

Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti. Shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me të...

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, kush është polici që u arrestua sot në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Sot News

Ditën e sotme është arrestuar një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i Policimit...

Video/ Polici i çonte video turpi vajzës, nëna: Policia s’na përfilli

para 6 muajve - Opinion

Vetëm pak minuta më parë, Policia e Shtetit bëri të mundur ndalimin e specialistit të Policisë në zonën e Gruemirë, Berhan Bajrakurtaj. Bajrakurtaj u ndalua pas publikimit në media të një video ku shfaqej...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Alsat-M

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Top Channel

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan...

Ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, B.B,...

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet polici maniak

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ngacmoi seksualisht një minorene, arrestohet efektivi i policisë në Shkodër, Berhan Bajrakurti.  Më herët u publikua një video në media ku shihet që efektivi i policisë ngacmon 15-vjeçaren. Pamje shokuese...

E FUNDIT/ Arrestohet polici pervers, i tregoi organin 15-vjeçares

para 6 muajve - Albeu

Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare. Bëht fjalë për Berhan Bajrakurti specialist...

“Do të zhduk do ju shfaros…”, nëna e të miturës tregon kërcënimet nga polici pervers

para 6 muajve - Tetova Sot

Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë, Berhan Bajrakurti ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, 15 vjeçare dhe i ka dërguar video duke i treguar organin...

Skandal në Shkodër, inspektori i policisë bën veprime të turpshme ndaj të miturës, merret vendimi ndaj tij

para 6 muajve - Sot News

Pas publikimit të një video me “pullë të kuqe” në rrjetet sociale, është arrestuar menjëherë punonjësi i policisë së Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti. Lajmi është konfirmuar nga Policia e Shtetit,...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - BalkanWeb

SHKODER Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e...

Pranga policit në Koplik, akuzohet se ngacmoi seksualisht minorenen

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Shkodrës ka arrestuar një efektiv policie të Malësisë së Madhe, i cili akuzohet për ngacmimin seksual ndaj një të miture. Berhan Bajrakurti, specialist i policimit, në njësin Gruemirë dyshohet...

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, kush është polici që u arrestua sot në Malësinë e Madhe

para 6 muajve - Tetova Sot

Ditën e sotme është arrestuar një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i Policimit...

SHOKUESE/Shefi i policisë nxjerr organin dhe ia tregon 15 vjeçares, pamje skandaloze

para 6 muajve - Albeu

Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen për neësbomb.al gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon...

Ngacmoi seksualisht një vajzë 15- vjeçare, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti,...

Skandali/ Arrestohet, shefi i zonës i çon minorenes video të turpshme

para 6 muajve - Opinion

Video skandaloze/ Shefi i zonws i çon minorenes video të turpshme, policia e arreston Një tjetër skandal me sfond ngacmimin seksual ka përfshirë kwtw herw policinë. Portali newsbomb, denoncoi disa orë...

VIDEO +18/ Prangoset polici, i dërgonte video intime duke u masturbuar një vajze 15 vjeçe: E ëma rrëfen tmerrin e përjetuar

para 6 muajve - Gazeta Tema

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, kapet polici (Kujdes! VIDEO Skandaloze)

para 6 muajve - Koha Jone

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti.

(Foto+video) Shefi i policisë abuzon seksualisht me të miturën 15-vjeçare, nëna rrëfen tmerrin

para 6 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë është denoncuar në redaksinë e Newsbomb.al. Një nënë nga Malësia e Madhe ka denoncuar një shef policia po nga Malësia i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15-vjeçare. Ajo ka...

SKANDALOZE / Shefi i policisë ngacmon seksualisht 15-vjeçaren, reagojnë uniformat blu: Është arrestuar

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka arrestuar në flagrancë shefin e policisë në Guemirë në Malësi të Madhe , Berhan Bajrakurti. Ky i fundit shfaqej në një video skandaloze, ku tregon organin gjenital,...

Dëshmia e nënës së minorenes: E denoncova në polici, më thanë që do ju zhdukim

para 6 muajve - LajmiFundit

Nëna e minorenes 15 vjecare, e cila ishte pre e abuzimit seksual nga një shef policie në Malësi të Madhe, ka rrëfyer tronditjen pas kësaj ngjarje dhe kja dhënë detaje rreth këtij super skandali. Nëna rrëfen...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici

para 6 muajve - KosovaPress

Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së një videoje me pamje eksplicite seksuale, inspektori i policisë Berhan Bajrakurti përfundoi në pranga. Pamjet e shtynë nënën e 15-vjeçares së cilës ai ia dërgonte,...

Shkodër/ Policia prangos policin pervers

para 6 muajve - Lexo

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga punonjësin e policisë, Berhan Bajrakurti, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një minorene. Në media qarkullon një video e shefit të Policisë së Malësisë së...

Akte të turpshme me të miturën, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Java News

Kolegët kanë vënë në pranga një efektiv policie në fshatin Gruemirë të Qarkut Shkodër. Bëhet fjalë për shtetasin Berhan Bajrakurti, i cili dyshohet për ngacmim seksual ndaj një vajze 15-vjeçare. Më herët,...

“Do të zhduk, do ju shfaros”, nëna tregon kërcënimet që mori nga polici që i ngacmoi vajzën 15 vjeçare

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ndërkohë policia e Shkodrës ka njoftuar së ka vënë në pranga policin pervers që ngacmoi seksualisht vajzën e mitur. Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë,...

Abuzimi i shefit të policisë me 15-vjeçaren, deputeti lëshon thirrjen e fortë për Sandër Lleshajn

para 6 muajve - Lajme.al

Deputeti i PD në qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të policit të zonës Grumiere me detyrë Specialist i Policimit në komunitet (SPZ), pasi u denoncua nga nëna e një vajzë...

“Do të zhduk, do ju shfaros”, nëna tregon kërcënimet që mori nga polici që i ngacmoi vajzën 15 vjeçare

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ndërkohë policia e Shkodrës ka njoftuar së ka vënë në pranga policin pervers që ngacmoi seksualisht vajzën e mitur. Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë,...

“Do të zhduk do ju shfaros”, nëna tregon kërcënimet që mori nga polici që i ngacmoi vajzën 15 vjeçare

para 6 muajve - Insajderi

Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë, Berhan Bajrakurti ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, 15 vjeçare dhe i ka dërguar video duke i treguar organin...

Ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, B.B,...

Shefi i policisë i tregoi 15 vjeçares…

para 6 muajve - LajmiFundit

Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e saj...

Arrestohet shefi i policisë që ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare. Bëht fjalë për Berhan Bajrakurti specialist...

Videoja e ngacmimit seksual të 15 vjeçares: Kush është polici i arrestuar (Video +18)

para 6 muajve - Periskopi

Pas videos me skenat perverse të efektivit të policisë ndaj një vajze 15-vjecare ka reaguar Policia e Shtetit, duke njoftuar se është arrestuar mënjehërë efektivi. ‘Ne Shkoder eshte arrestuar menjehere...

PAMJE SHOKUESE +18/ SHEFI I POLICISË NGACMON SEKSUALISHT VAJZËN 15 VJEÇARE: HAJDE HYP NË MAKINË (NËNA RREFEN TMERRIN- FOTO/ VIDEO)

para 6 muajve - Fakti Ditor

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen...

Shkodër, arrestohet punonjësi i policisë pasi abuzoi me 15-vjeçaren

para 6 muajve - LajmiFundit

Një tjetër skandal ka tronditur strukturat e Policisë së Shtetit. Bëhet e ditur se një punonjës policie ka ngacmuar seksualisht një 15 vjeçare. Ngjarja u denoncua në polici nga mamaja e vajzës 15-vjeçare....

Shokuese: Shefi i Policisë ngacmon seksualisht 15 vjeçaren

para 6 muajve - Insajderi

Nëna nuk identifikohet por rrëfen për newsbomb.al gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e saj do të largohet nga Shqipëria pas kësaj ngjarjeje. Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës Grumiere...

Shokuese: Shefi i Policisë ngacmon seksualisht 15 vjeçaren (Video +18)

para 6 muajve - Periskopi

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e neësbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK