http://kariera.mk

Sfida e 16 shkurtit?!…Jo, e 17 shkurtit!

para 6 muajve - Lexo

Nga Skënder Minxhozi/ E ka shprehur mirë Kreshnik Spahiu para pak orësh, atë që pritet të jetë dilema e madhe e protestës së 16 shkurtit: dihet ç’do ndodhë atë ditë, por s’dihet se çfarë do të bëjë opozita...

Sfida e 16 shkurtit?!…Jo, e 17 shkurtit!

para 6 muajve - Java News

Nga Skënder Minxhozi/ E ka shprehur mirë Kreshnik Spahiu para pak orësh, atë që pritet të jetë dilema e madhe e protestës së 16 shkurtit: dihet ç’do ndodhë atë ditë, por s’dihet se çfarë do të bëjë opozita...

Panariti: Data 16 shkurt është pika e mos kthimit më pas

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i LSI-së: Opozita është futur në një mision dhe rrugë pa kthim e cila synon garantim të zgjedhjeve të ardhshme pa këtë qeveri Bisedoi: Herion Mesi Lëvizja Socialiste për Integrim prej ditësh po...

16 shkurti, “deja vu”. Basha-Kryemadhi me një çadër të re për t’i shpëtuar hallit që i ka zënë

para 6 muajve - Lexo

Nga Endri Kajsiu/ Protesta e 16 shkurtit është protesta që do t’i hapë rrugët e Europës Shqipërisë, është protesta përmes të cilave do të na dyfishohen pagat dhe pensionet, e do të na përgjysmohen çmimet...

Protesta/ Lubonja: Do doja një popull që ‘e frenon dot Basha

para 6 muajve - BalkanWeb

Analisti Fatos Lubonja e sheh forcën si të vetmen mënyrë që protesta e opozitës të ketë sukses dhe të arrihet qëllimi për largimin e qeverisë “Rama”, ajo çfarë kërkon kreu i PD Basha për zgjedhje të lira...

Lubonja: Çuditem se si ende populli duron Ramën që i quan të gjithë qenë!

para 6 muajve - Koha Jone

Fatos Lubonja deklaron se e mbështet protestën e opozitës më 16 shkurt dhe beson se pjesëmarrja do të jetë e lartë për shkak se shumë njerëz janë goditur nga Qeveria e Edi Ramës. Në rubrikën ‘Opinion’...

16 shkurti, Lubonja: Unë jam me protestën; çuditem si ky popull duron akoma

para 6 muajve - Lajme.al

Analisti Fatos Lubonja deklaron se e mbështet protestën e opozitës më 16 shkurt dhe beson se pjesëmarrja do të jetë e lartë për shkak se shumë njerëz janë goditur nga Qeveria e Edi Ramës. Në rubrikën ‘Opinion’...

Godet analisti i njohur: Çuditem si e durojnë shqiptarët Ramën

para 6 muajve - LajmiFundit

Analisti Fatos Lubonja deklaron se e mbështet protestën e opozitës më 16 shkurt dhe beson se pjesëmarrja do të jetë e lartë për shkak se shumë njerëz janë goditur nga Qeveria e Edi Ramës. Në rubrikën ‘Opinion’...

Koha që opozita parlamentare, të “vetë-shkrihet”!

para 6 muajve - Shekulli

Nga Koço Kokëdhima Në zgjedhjet e fundit parlamentare partia, “Zgjidhja”, refuzoi që të bëhej pjesë e farsës dhe paralajmëroi se ato do të bliheshin dhe manipuloheshin nga qeveria në bashkëpunim me krimin...

16 shkurti, Idrizi insiston: Të përmbysim Ramën

para 6 muajve - Koha Jone

Shpëtim Idrizi i PDIU-së, thotë se çdo shqiptar duhet t’i bashkohet protestës së 16 shkurtit. Lideri i PDIU, nënvizon se populli duhet të bashkohet për të përmbysur qeverinë Rama. Ai apelon për zgjedhje...

Shpëtim Idrizi: Çdo shqiptar duhet të na bashkohet në protestën masive të 16 shkurtit, duhen zgjedhje të parakohshme se s’mund të vazhdojmë më me Edi Ramën

para 6 muajve - Gazeta Tema

Shpëtim Idrizi thotë se çdo shqiptar duhet t’i bashkohet protestës së 16 shkurtit. Lideri i PDIU, nënvizon se populli duhet të bashkohet për të përmbysur qeverinë Rama. Ai apelon për zgjedhje të parakohshme...

Shpëtim Idrizi: Çdo shqiptar, në protestën masive të 16 shkurtit

para 6 muajve - Java News

Shpëtim Idrizi thotë se çdo shqiptar duhet t’i bashkohet protestës së 16 shkurtit. Lideri i PDIU, nënvizon se populli duhet të bashkohet për të përmbysur qeverinë Rama. Ai apelon për zgjedhje të parakohshme...

Protesta e 16 shkurtit, një ditë më pas!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Alfred Peza Ajo e 16 shkurtit, është thjeshtë dhe vetëm një protestë e radhës, e organizuar nga disa parti politike opozitare, kundër qeverisë. Por liderët e opozitës sonë çuditërisht, po e trajtojnë...

Opozita hipokrite përballë familjes që kërkon ta lënë të qetë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Flogert Muça Ka një hipokrizi dhe pashpirtësi që kalon çdo kufi, sulmi i PD-së dhe LSI-së mbi reagimin e familjes së të miturës nga Kavaja e cila pak ditë më parë kaloi një traumë psiko-fizike. Që...

Asgjesimi i mesazheve të forta të PD nga LSI

para 6 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Lulzim Basha nuk është se nuk po lodhet. I ka marr gjithë qytetet me rradhë dhe po u kërkon të vijnë në Tiranë më 16 Shkurt. Po u premton rrëzimin e qeverisë, ose detyrimin e saj për të krijuar...

Asgjesimi i mesazheve të forta të PD nga LSI

para 6 muajve - Java News

Nga Mero Baze Lulzim Basha nuk është se nuk po lodhet. I ka marrë gjithë qytetet me radhë dhe po u kërkon të vijnë në Tiranë më 16 shkurt. Po u premton rrëzimin e qeverisë, ose detyrimin e saj për të krijuar...

Opozita, hipokrite përballë familjes që kërkon ta lënë të qetë

para 6 muajve - Java News

Nga Flogert Muça Ka një hipokrizi dhe pashpirtësi që kalon çdo kufi, sulmi i PD-së dhe LSI-së mbi reagimin e familjes së të miturës nga Kavaja e cila pak ditë më parë kaloi një traumë psiko-fizike. Që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK