http://kariera.mk

“Skifter” në Itali/Gjykata nuk i kthen mandatin Gledian Rehovicës

para 6 muajve - BalkanWeb

Gjykata Administrative ka rrëzuar sot kërkesën e ish-deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Gledion Rehovica për t’u rikthyer në Kuvend si deputet. Lajmi konfirmohet për “BalkanWeb” nga gazetarja...

Kërkoi t’i kthehej mandati, gjykata “rrëzon” ish-deputetin e LSI

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit të LSI Gledion Rehovica për rikthimin e mandatit. Rehovicës iu hoq mandati i deputetit nga KQZ vitin e kaluar për shkak të...

Kërkoi rikthimin në Kuvend, Gjykata merr vendimin për ish-deputetin e LSI-së

para 6 muajve - Sot News

Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e ish-deputetit të LSI, Gledjon Rehovica. Ish-deputeti, pasi fitoi pafajësinë kërkoi rikthimin e mandatit. Mirëpo, gjykata nuk e ka pranuar kërkesën e Rehovicës....

“Skifter” që vodhi dyqanin, Gjykata vendos për mandatin e ish-deputetit

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Kërkesa e ish-deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Gledion Rehovica për t’u rikthyer në Kuvend si deputet është rrëzuar sot nga Gjykata Administrative. Rehovica kishte kërkuar shfuqizim të vendimit...

Kërkoi t’i kthehej mandati, gjykata “rrëzon” ish-deputetin e LSI

para 6 muajve - Vizion Plus

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit të LSI Gledion Rehovica për rikthimin e mandatit. Rehovicës iu hoq mandati i deputetit nga KQZ vitin e kaluar për shkak të ligjit të Dekriminalizimit....

E fundit/ Gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit për tu kthyer në Kuvend

para 6 muajve - Opinion

Gjykata Administrative ka rrëzuar pak minuta më parë kërkesën e ish deputetit Gledion Rehovica për tu rikthyer në parlament si deputet. Gledion Rehovicës, ish-deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim...

Kërkoi t’i kthehej mandati, gjykata “rrëzon” ish-deputetin e LSI

para 6 muajve - Vizion Plus

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit të LSI Gledion Rehovica për rikthimin e mandatit. Rehovicës iu hoq mandati i deputetit nga KQZ vitin e kaluar për shkak të ligjit të Dekriminalizimit....

Kërkoi rikthimin në Kuvend, Gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit të LSI

para 6 muajve - Java News

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit të...

Kërkoi të rikthehej në parlament, gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit Rehovica

para 6 muajve - LajmiFundit

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK