http://kariera.mk

Kryenin vjedhje në Itali, fundosen 12 “gangsterët” shqiptarë

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia italiane ka vënë në pranga 12 shqiptarë, që akuzohen për grabitje dhe vjedhje apartamentesh në disa zona të Italisë. Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë të moshave nga 20-47 vjeç....

Bënin ‘namin’ me vjedhje në Itali/ Fundosen 12 “gangsterët” shqiptarë, çfarë fsheh e shkuara e tyre

para 6 muajve - Sot News

Policia italiane ka vënë në pranga 12 shqiptarë, që akuzohen për grabitje dhe vjedhje apartamentesh në disa zona të Italisë. Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë të moshave nga 20-47 vjeç....

Kapen 12 “skiftera” shqiptarë, kryen të paktën 29 vjedhje banesash në Itali

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Firenzes ka ekzekutuar 12 urdhër arreste kundrejt një bande grabitësh të përbërë vetëm nga shqiptare. 11 persona u lanë në burg ndërsa një tjetër përfundoi në arrest shtëpie mes të hënës dhe...

Bënin kërdinë duke vjedhur, kapen 12 persona

para 6 muajve - LajmiFundit

Bënin kërdinë duke vjedhur nëpër shtepi të ndryshme por janë prangosur gjatë një aksioni të policisë italiane Policia e Firences arrestoi 12 persona, 11 ndodhen në paraburgim dhe një në arrest shtëpie,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK