http://kariera.mk

Vrau shokun nga pakujdesia, burg për 25-vjeçarin në Pukë

para 6 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Pukës ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 25-vjeçarin Enderis Doda, i cili vrau pak ditë me parë me armë zjarri nga pakujdesia shokun e tij 30-vjecar Petrit Biba. Pas vrasjes, 25 vjeçari...

Vret shokun e ngushtë me armë, shqiptari tregon sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Pukë

para 6 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e së premtes një 30-vjeçar humbi jetën pas u qëllua me armë zjarri, në fshatin Kaftall në Pukë. Edhe pas ndërhyrjes së mjekëve, Petrit Biba nuk mundi t’u shpëtonte plagëve që kishte marrë në bark....

Flet autori i vrasjes në Pukë: E qëllova padashje

para 6 muajve - Albeu

I arrestuari për vrasjen e 30 vjecarit Petrit Biba në Pukë është shtetasi 25-vjeçar, Enderis Doda banues në Tiranë. Pavarësisht se Biba u dërgua në spital pas plagosjes, nuk i mbijetoi dot plagëve. Ditën...

Vrau kolegun e punës, lihet në burg 25-vjeçari në Pukë

para 6 muajve - Shekulli

Gjykata e Pukës ka lënë në burg 25-vjeçarin Enderis Dodaj, i dyshuar si vrasës i kolegut të tij të punës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 8 shkurtit 2019. Doda ka vrarë me armë tip automatik kolegun...

Pukë, vrau kolegun e punës nga pakujdesia, gjykata lë në burg 25-vjeçarin

para 6 muajve - Koha Jone

Gjykata ka lënë në burg 25-vjeçarin Enderis Dodaj, i cili vrau nga pakujdesia kolegun e punës në Pukë. Krimi i rëndë ndodhi mbrëmjen e 8 shkurtit, ku 25 vjeçari Doda vrau kolegun e punës pranë hidrocentralit....

Vrau me armë kolegun e punës nga pakujdesia, gjykata lë në burg 25-vjeçarin

para 6 muajve - Java News

Gjykata ka lënë në burg 25-vjeçarin Enderis Dodaj, i cili vrau nga pakujdesia kolegun e punës në Pukë. Krimi i rëndë ndodhi mbrëmjen e 8 shkurtit, ku 25 vjeçari Doda vrau kolegun e punës pranë hidrocentralit....

Pukë, vrau kolegun e punës nga pakujdesia, gjykata lë në burg 25-vjeçarin

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata ka lënë në burg 25-vjeçarin Enderis Dodaj, i cili vrau nga pakujdesia kolegun e punës në Pukë. Krimi i rëndë ndodhi mbrëmjen e 8 shkurtit, ku 25 vjeçari Doda vrau kolegun e punës pranë hidrocentralit....

Pukë, i mori jetën kolegut nga pakujdesia, gjykata lë në qeli 25-vjeçarin

para 6 muajve - LajmiFundit

Gjykata ka lënë në burg 25-vjeçarin Enderis Dodaj, i cili vrau nga pakujdesia kolegun e punës në Pukë. Krimi i rëndë ndodhi mbrëmjen e 8 shkurtit, ku 25 vjeçari Doda vrau kolegun e punës pranë hidrocentralit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK