http://kariera.mk

LG G8 ThinQ me hapësirë për ruajtje prej 128GB do të kushtojë rreth 900 dollarë

para 6 muajve - Koha.net

LG G8 ThinQ do të prezantohet gjatë MWC 2019, ndërsa deri më tani kemi mësuar se telefoni nga pjesa e përparme do të ketë sensor ToF për t’i ndihmuar kamerat selfie gjatë hapjes së telefonit përmes linjave...

E konfirmuar: Prototipi i telefonit 5G nga OnePlus do të shfaqet në MWC 2019

para 6 muajve - Zhurnal

Shumë kompani telefonike do të drejtohen drejt Kongresit Botëror të Telefonave 2019 në Barcelonë në fund të këtij muaji, për të shfaqur produktet e tyre të fundit. Telefonat 5G do të jenë në qendër të...

E konfirmuar: Prototipi i telefonit 5G nga OnePlus do të shfaqet në MWC 2019

para 6 muajve - Telegrafi

Shumë kompani telefonike do të drejtohen drejt Kongresit Botëror të Telefonave 2019 në Barcelonë në fund të këtij muaji, për të shfaqur produktet e tyre të fundit. Telefonat 5G do të jenë në qendër të...

Zbulohet çmimi i telefonit të ardhshëm LG, G8 ThinQ

para 6 muajve - Zhurnal

Besohet se LG do të lansoj ThinQ G8 në një ngjarje të veçantë më 24 shkurt, para MWC. Kompania jo vetëm që konfirmoi emrin e plotë të telefonit të ardhshëm, LG G8 ThinQ, por na dha gjithashtu disa detaje...

Telefoni 5G nga LG do të jetë LG V50 ThinQ

para 6 muajve - Lajm

Duket sikur telefoni i parë 5G i LG do të jetë V50 ThinQ dhe do të lansohet së bashku me LG G8, në Kongresin Botëror të Telefonave. Kompania ka zgjedhur të shfaq një pajisje të veçantë 5G në formën e V50...

Zbulohet çmimi i telefonit të ardhshëm LG, G8 ThinQ

para 6 muajve - Telegrafi

Besohet se LG do të lansoj ThinQ G8 në një ngjarje të veçantë më 24 shkurt, para MWC. Kompania jo vetëm që konfirmoi emrin e plotë të telefonit të ardhshëm, LG G8 ThinQ, por na dha gjithashtu disa detaje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK