http://kariera.mk

​Telefoni i fuqishëm i Pentagonit që çdo gjë që bëni

para 6 muajve - Zhurnal

Qeveria amerikane së shpejti do të vëzhgojë të gjitha aktivitetet e punonjësve duke përdorur inteligjencën artificiale. Një startup është duke krijuar sistemin e telefonit mobil që do të mësojë për të...

Telefoni i fuqishëm i Pentagonit që kontrollon çdo gjë

para 6 muajve - Alsat-M

Pentagonit me super telefon, kontrollon çdo gjë Qeveria amerikane së shpejti do të vëzhgojë të gjitha aktivitetet e punonjësve duke përdorur inteligjencën artificiale. Një startup është duke krijuar sistemin...

Telefoni i fuqishëm i Pentagonit që çdo gjë që bëni

para 6 muajve - Infokusi

Qeveria amerikane së shpejti do të vëzhgojë të gjitha aktivitetet e punonjësve duke përdorur inteligjencën artificiale. Një startup është duke krijuar sistemin e telefonit mobil që do të mësojë për të...

Telefoni i fuqishëm i Pentagonit që çdo gjë që bëni

para 6 muajve - Gazeta e re

Qeveria amerikane së shpejti do të vëzhgojë të gjitha aktivitetet e punonjësve duke përdorur inteligjencën artificiale. Një startup është duke krijuar sistemin e telefonit mobil që do të mësojë për të...

Qeveria amerikane do ta ketë një telefon që e informon për çdo gjë që bëni

para 6 muajve - Periskopi

Qeveria amerikane së shpejti do të vëzhgojë të gjitha aktivitetet e punonjësve duke përdorur inteligjencën artificiale. Një startup është duke krijuar sistemin e telefonit mobil që do të mësojë për të...

Telefoni i fuqishëm i Pentagonit që çdo gjë që bëni

para 6 muajve - KosovaPress

Një startup është duke krijuar sistemin e telefonit mobil që do të mësojë për të gjitha ato që bën përdoruesi i tij, transmeton KosovaPress. Ai në mënyrë konstante do të gjurmojë sjelljen, aktivitetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK