http://kariera.mk

Mbushi makinën me 77 kg drogë në kufirin me Shqipërinë, kapet 48-vjeçari grek

para 6 muajve - Top Channel

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Brenda...

Në kufi me Shqipërinë, greku kapet me 77 kg drogë

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia greke sekuestroi një sasi prej rreth 77 kilogram drogë në kufirin me Shqipërinë. Droga u zbulua brenda një mjeti që udhëtonte në aksin Kozan-Janinë. Për pasojë një 48-vjeçar grek u vu në pranga....

Kapen 77 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

para 6 muajve - BalkanWeb

Një sasi droge prej 77 kg e llojit marijuanë është kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike u bllokua në aksin rrugor Kozani-Janinë.  Për këtë është ndaluar një makinë që drejtohej...

Në bagazh mbante 77 kg marijuanë/ Arrestohet 48- vjeçari grek

para 6 muajve - Sot News

Në aksin rrugor Kozani-Janinë, janë kapur rreth 77 kilogramë marijuanë. Policia ka ndaluar mjetin i cili drejtohej nga një 48-vjeçar grek dhe ka arrestuar shtetasin. Brenda në mjet u gjetën dhe u sekuestruan...

Kapen 77 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

para 6 muajve - Shekulli

Një sasi droge prej 77 kg e llojit marijuanë është kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike u bllokua në aksin rrugor Kozani-Janinë.  Për këtë është ndaluar një makinë që drejtohej...

Mbushi makinën me 77 kg drogë në kufirin me Shqipërinë, kapet 48-vjeçari grek

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Brenda...

Marijuanë “Made in Albania”, prangoset 48-vjeçari grek

para 6 muajve - Java News

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Brenda...

Mbushi makinën me 77 kg drogë në kufirin me Shqipërinë, kapet 48-vjeçari grek

para 6 muajve - 24 ore

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Brenda...

Kapen 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, arrestohet 48-vjeçari

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Rreth 77 kilogramë marjuanë janë kapur në kufirin greko-shqiptar, në aksin Kozani-Janinë. Policia ka ndaluar një mjet që drejtuesin nga një 48-vjeçar grek, i cili u arrestua. Brenda në mjet u gjetën dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK