http://kariera.mk

Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

para 6 muajve - Lajm

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se po ndihmojnë ‘të zbatojnë aparteidin gjinor’ në Arabinë Saudite...

Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

para 6 muajve - Gazeta Liria

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se po ndihmojnë ‘të zbatojnë aparteidin gjinor’ në Arabinë Saudite...

Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

para 6 muajve - Infokusi

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se po ndihmojnë ‘të zbatojnë aparteidin gjinor’ në Arabinë Saudite...

Aplikacioni i pazakontë në Arabinë Saudite, burrat gjurmojnë gratë përmes aplikacionit

para 6 muajve - Shekulli

Absher është i disponueshëm në Google Play dhe iTunes dhe është zhvilluar nga qeveria e Arabisë Saudite. Apple dhe Google akuzohen sepse po ndihmojnë “aparteidin gjinor” në Arabinë Saudite duke lejuar...

Aplikacioni që i lejon burrat në Arabinë Saudite të përcjellin gratë e tyre, lejohet në Apple e Google store

para 6 muajve - Alsat-M

Apple e Google janë duke u akuzuar se po ndihmojnë “të zbatojnë aparteidin gjinor” në Arabinë Saudite, duke ofruar një aplikacion nga platforma i cili i lejon që burrat t’i përcjellin gratë e tyre, madje...

Aplikacioni që i lejon burrat në Arabinë Saudite të përcjellin gratë e tyre, lejohet në Apple e Google Store

para 6 muajve - Gazeta Express

Apple e Google janë duke u akuzuar se po ndihmojnë “të zbatojnë aparteidin gjinor” në Arabinë Saudite, duke ofruar një aplikacion nga platforma i cili i lejon që burrat t’i përcjellin gratë e tyre, madje...

Aplikacioni që i lejon burrat në Arabinë Saudite të përcjellin gratë e tyre, lejohet në Apple e Google store

para 6 muajve - Lajm

Apple e Google janë duke u akuzuar se po ndihmojnë “të zbatojnë aparteidin gjinor” në Arabinë Saudite, duke ofruar një aplikacion nga platforma i cili i lejon që burrat t’i përcjellin gratë e tyre, madje...

3 C Pristina E hënë, Shkurt 11, 2019 About Us Impressum Privacy Policy Contact us LAJME SPORT MAGAZINA AUTOTECH SHËNDET KURIOZITETE FUN Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

para 6 muajve - Sovrani

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se po ndihmojnë ‘të zbatojnë aparteidin gjinor’ në Arabinë Saudite...

Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

para 6 muajve - Lajmi.net

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se po ndihmojnë ‘të zbatojnë aparteidin gjinor’ në Arabinë Saudite...

Aplikacioni që i lejon burrat në Arabinë Saudite të përcjellin gratë e tyre, lejohet në Apple e Google store

para 6 muajve - Koha.net

Apple e Google është duke u akuzuar se po ndihmon “të zbatojë aparteidin gjinor” në Arabinë Saudite, duke ofruar një aplikacion nga platformat e vet i cili i lejon që burrat t'i përcjellin gratë e tyre,...

Apple ndërmerr masa ndaj aplikacioneve, të dyshuara për marrjen e pamjeve të aktiviteteve nga ekranet e iPhonëve

para 6 muajve - Telegrafi

Ditë më parë, është raportuar se disa aplikacione të dyshuara, mund të ndërhyjnë nëpër iPhone dhe t’ju marrin shfrytëzuesve pamjet e aktiviteteve nga ekranet, derisa ata as që e kanë dijeninë. Për këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK