http://kariera.mk

Nuk ka para për orët shtesë, si do kompensohen policët

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Vendimi, nuk paguhen orët shtesë të policëve: Merrni pushime po të doni

para 6 muajve - Albeu

Pas mjaft ankesave të policëve për pagesën e orëve shtesë, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu thotë se nuk do të ketë pagesa në para, por ato do të kompensohen me pushime. Veliu...

Policia në krizë financiare? Ardi Veliu letër drejtuesve: S’kemi fonde për orët shtesë!

para 6 muajve - Shekulli

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu u ka dërguar një letërporosi drejtorive vendore ku iu shkruan që për orët shtesë të punës punonjësit e policisë të shpërblehen me ditë pushim dhe jo me lek....

Urdhri për policët: Orët shtesë nuk paguhen, si do kryhet kompesimi

para 6 muajve - Gazeta Express

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Çfarë do të ndodhë me orët shtesë të punonjësve të policisë? Ardi Veliu letërporosi drejtorive vendore

para 6 muajve - Sot News

Me udhër nga Ardi Veliut, policët nuk do të paguhen për orët shtesë në punë. Drejtori i Policisë i ka dërguar një letërporosi drejtorive vendore. Lidhur me kompensimin e orëve shtesë të policëve, Veliu...

Urdhri për policët: Orët jashtë orarit kompesim me pushim, jo lekë

para 6 muajve - BalkanWeb

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Urdhri për policët: Orët jashtë orarit kompesim me pushim, jo lekë

para 6 muajve - Koha Jone

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu: Nuk kemi para për të paguar…

para 6 muajve - Koha Jone

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, u ka dërguar një letër porosi gjithë drejtorëve në qarqe, ku sqaron se asnjë polici në Republikën e Shqipërisë nuk do t’i paguhen orët shtesë....

Urdhri për Policinë, orët shtesë do të kompensohen me pushime

para 6 muajve - Java News

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Ja si do të shpërblehen policët që kanë punuar jashtë orarit zyrtar

para 6 muajve - Lexo

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

Policët asnjë lek për orët shtesë, Veliaj shuan shpresat

para 6 muajve - LajmiFundit

Policët në të gjithë vendin nuk do të paguhen më për orët shtesë të tyre të punës së tyre. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu mësohet se i ka dërguar një letërporosi drejtorive...

Urdhri për policët: Orët jashtë orarit kompesim me pushim, jo lekë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Punonjësit e Policisë së Shtetit që kanë punuar jashtë orarit nuk do të paguhen për orët shtesë. Për shkak të mungesës së fondeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu iu ka dërguar një letërporosi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK