http://kariera.mk

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Pogradec

para 6 muajve - Vizion Plus

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi dyshohet se ka vjedhur mjete pune në banesën e shtetasit G.K. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë, ku sipas policisë pas kontrollit të...

Kapet duke vjedhur, pranga 37-vjeçarit të shumëkërkuar

para 6 muajve - BalkanWeb

Një 37-vjeçar nga Patosi është vënë në pranga për veprën penale të vjedhjes. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me iniciale, K.H, i cili u kap duke  vjedhur sende me vlerë në një banesë....

U kap “gafil” duke grabitur shtëpinë, pranga 37- vjeçarit në Fier

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Fierit vuri në pranga një 37 vjeçar pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman. U arrestua shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. "K.H., dyshohet si autor  i disa vjedhjeve...

Kapet në “aksion” duke vjedhur banesën

para 6 muajve - Koha Jone

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. “K.H., dyshohet si autor  i...

Kapet mat duke vjedhur, në pranga “skifteri” nga Patosi

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një person është vënë në prangat e policisë, pasi është kapur mat duke vjedhur në një banesë. K.H., 37 vjeç, banues në Patos, u arrestua gjatë natës mes të hënës dhe të martës. Arrestimi i tij u bë pasi...

Fier/ Kapet mat 37-vjeçari duke vjedhur në banesë

para 6 muajve - Shekulli

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit.  Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. “K.H., dyshohet si autor...

Grabiti një banesë dhe Qendrën Shëndetësore të fshatit, arrestohet 40-vjeçari

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një 40-vjeçar është arrestuar nga Policia e Pogradecit pasi dyshohet se ka vjedhur mjete punë në banesën e shtetasit G.K. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasi me inicialet N.XH, u gjetën...

37 vjeçari kapet mat duke vjedhur banesën

para 6 muajve - LajmiFundit

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. “K.H., dyshohet si autor ...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK