http://kariera.mk

Kolonjë, kapet 43-vjeçari me një “arsenal” armësh në shtëpi

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Kolonjës ka arrestuar një 43 vjeçar, i cili u denoncuar nga banorët e fshatit Podë, pas një konflikti që pati me një person tjetër për motive të dobëta. Pasi policia ka kryer kontroll në banesën...

Parandalohet konflikti, arrestohet 43-vjeçari në Kolonjë

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia ka parandaluar një rast konflikti në Kolonjë duke vënë në pranga 43-vjeçarin që është identifikuar dhe si autori i konfliktit. Sipas uniformave blub ëhet me dije se dy bashkëfshtarë ishin konfliktuar...

Policia njoftohet për sherrin në Korçë, por zbulon depon e armëve

para 6 muajve - Java News

Një 43 vjeçar u arrestua nga policia e Korçës pasi u përfshi në konflikt me një tjetër person, ndërsa në banesën e tij janë gjetur armë dhe municione. Policia lokale sqaron se ka arrestuar në fshatin Podë...

Arrestohet 43 vjeçari, i gjenden në banesë municione luftarake

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Kolonjës ka ndërhyrë për parandalimin e një konfliktimes dy bashkëfashatarëve në fshatin Podë,  duke vënë në pranga një 43 vjeçar. Në banesën e të arrestuarit në flagrancë u sekuestruan një armë...

Arrestohet pas sherrit në fshat, policia i gjen në banesë…

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia ka arritur të parandalojë përshkallëzimin e një konflikti të nisur për motive të dobëta në fshatin Podë, duke vërë në pranga një 43-vjeçar. I arrestuari është shtetasi me inicialet A.Ll, të cilit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK