http://kariera.mk

Zbulohet banda e hajdutëve në Peqin, 1 i arrestuar, 2 në kërkim

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia e Peqinit ka arrestuar një 24-vejcar nga Hasi me inicialet I.J i dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se janë autorë të disa vjedhjeve në këtë qytet. Grupi dyshohet se ka vjedhur...

Zbulohet banda e hajdutëve në Peqin, arrestohet i riu, dy të tjerë në kërkim

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Peqinit ka arrestuar në flagrancë një 24 vjeçar si dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë. Shetetasi i arrestuar është me inicialet I.J., banues në Has. Sipas policisë 24 vjeçari së bashku me...

Hajdutët me strategji ndryshe, si po grabisin larg qyteteve të tyre

para 6 muajve - Opinion

Policia e Peqinit ka vënë në pranga disa grabitës, të cilët kishin kryer disa vjedhje në disa qytete. Njëri prej grabitësve u kap në flagrancë, ndërsa po kryente vjedhjen e radhës, ndërsa janë shpallur...

Grabitje masive në Peqin, arrestohet 1 person, dy të tjerë në kërkim

para 6 muajve - Gazeta Express

Një 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë si autor i dyshuar i disa vjedhjeve në Peqin. Po ashtu janë shpallur në kërkim dhe dy  shtetas të tjerë, si bashkëpunëtorë në vjedhje. "I.J., banues në Has,...

Peqin/ Zbulohet banda e hajdutëve, 1 i arrestuar e 2 në kërkim

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Peqinit ka arrestuar një 24-vejcar nga Hasi me inicialet I.J i dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se janë autorë të disa vjedhjeve në këtë qytet. Grupi dyshohet se ka vjedhur...

Goditet banda e grabitësve që terrorizuan Peqinin, arrestohet kuksiani

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një bandë grabitësish është zbuluar nga policia e Peqinit. Blutë e qytetit kanë zbardhur një sërë grabitjesh të kryera më parë nga ky grup dhe kanë arrestuar në flagrancë njërin prej anëtarëve. Ndërkohë...

Zbulohet banda e hajdutëve, 1 në pranga, 2 në kërkim

para 6 muajve - Koha Jone

Zbulohet banda e hajduteve ne Elbasan. Policia njofton se ka zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë, ka arrestuar në flagrancë një shtetas, si dhe ka shpallur në kërkim dhe dy të tjerë. “Në pranga...

Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan

para 6 muajve - Albeu

Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan . Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas , ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Ata akuzohen për 5 vjedhje në Lushnjë dhe Elbasan . Njoftimi...

Peqin/ Policia zbulon bandën e hajdutëve, 1 i arrestuar, 2 në kërkim

para 6 muajve - Java News

Policia e Peqinit ka arrestuar një 24-vejcar nga Hasi me inicialet I.J i dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se janë autorë të disa vjedhjeve në këtë qytet. Grupi dyshohet se ka vjedhur...

Arrestohet i dyshuari për vjedhje

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia e Peqinit ka arrestuar një person, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi akuzohen për disa vjedhje. Në pranga është vënë shtetasi I.J., 24 vjeç, banues në Has, i dënuar më parë për vje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK