http://kariera.mk

Nuk mbylli lojërat e fatit, procedohet për herë të dytë pronari

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia e Tepelenës ka proceduar penalisht për herë të dytë një 26 vjeçar banues në Ballsh, pasi nuk kishte mbyllur lojërat e fatit. Pronari Kastriot Mucaj është denoncuar nga qytetarët dhe akuzohet për...

Refuzoi dy herë të mbyllë loton sportive, procedohet 26- vjeçari

para 6 muajve - Gazeta Express

Një 26 vjeçar banues në Ballsh është proceduar për herë të dytë penalisht nga policia pasi nuk kishte mbyllur lojërat e fatit. Kastriot Muçaj është denoncuar nga qytetarët dhe akuzohet për “Organizim të...

Tepelenë, pronari i llotos “i pandreqshëm”, procedohet për herë të dytë

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Tepelenës ka proceduar penalisht për herë të dytë një pronar të pikave të basteve. Ai “nuk ka marrë vesh” dhe ndaj ka hapur për së dyti “biznesin” e tij, që konsiderohet tashmë i parregullt....

Nuk mbylli lojërat e fatit, procedohet penalisht 26-vjeçari në Mallakastër

para 6 muajve - Java News

Një 26-vjeça është proceduar penalisht nga policia e Mallakastrës, pasi pasi nuk kishte mbyllur lojërat e fatit. Pronari i biznesit i identifikuar si Kastriot Mucaj është denoncuar nga qytetarët dhe akuzohet...

Mallakastër, nuk mbylli lojërat e fatit, procedohet pronari

para 6 muajve - Lexo

Policia e Mallakastrës ka proceduar penalisht për herë të dytë një 26 vjeçar banues në Ballsh, pasi nuk kishte mbyllur lojërat e fatit. Pronari Kastriot Mucaj është denoncuar nga qytetarët dhe akuzohet...

“Tavolinë pokeri, chipsa dhe letra bixhozi”, procedohet për herë të dytë 26-vjeçari nga Ballshi

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një 26-vjeçar nga Ballshi është proceduar për herë të dytë nga policia e Mallakastrës, pasi nuk kishte mbyllur aktivitetin e lojërave të fatit. Sipas njoftimit të policisë, procedimi për shtetasin Kastriot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK