http://kariera.mk

Kush janë këta “aktorët e tretë” zoti Ministër? Rusë apo të FRESH-it?!

para 6 muajve - Koha Jone

Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që nxisin dhunë dhe prishjen e qetësisë publike për datën 16 shkurt, kur opozita do rrethojë kryeministrinë...

Deklarata e policisë për protestën e 16 shkurtit, reagon ashpër LSI, ka një paralajmërim për Edi Ramën

para 6 muajve - Ina

Lëvizja Socialiste për Integrim ka paralajmëruar kryeministrin Rama që të mbajë larg provokatorët nga protesta e 16 shkurtit. Në një deklaratë për mediat Endrit Braimllari në emër të LSI ka hedhur edhe...

"16 shkurti", Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shkurt - Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një...

’16 shkurti’, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët

para 6 muajve - BalkanWeb

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është paralajmëruar për një pjesëmarrje të madhe. “Nuk ka për detyrë të bëjë politikë....

PD: Rama skenar kriminal. Policia të rrijë larg protestuesve

para 6 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Në një dalje për mediat nga...

PD:Skenarët kriminal të Ramës, nuk e cënojnë sigurinë e protestës

para 6 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike i është përgjigjur, thirrjes së policisë që të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të planifikuar më 16 shkurt. Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi...

PD thirrje Ramës: Hiq dorë nga kërcënimi i protestuesve

para 6 muajve - Opinion

Më herët gjatë ditës, Policia i bëri thirrje politikës, që të heqë dorë nga retorika e thirrjeve destabilizuese që mund të cënojnë rendin publik, gjatë protestës së 16 shkurtit. Në një deklaratë për shtyp,...

PD reagon ashpër ndaj njoftimit të policisë për kriminelë në protestë

para 6 muajve - Albeu

Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj njoftimit të Policisë së Shtetit se kishte informacione sipas të cilave persona me precedentë kriminal ë do të merrnin pjesë në protestën e 16 shkurtit . Në një...

PD i përgjigjet Policisë së Shtetit: Po përdoreni. I bëjmë thirrje Ramës që...

para 6 muajve - Sot News

Policia e Shtetit gjatë një deklarate ditën e sotme ndau me publikun shqetësimin për përfshirjen në atë tubim të individëve me precedentë penalë apo të nxitur nga aktorë të tretë, të cilët synojnë krijimin...

Protesta e Opozitës, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga...

“16 shkurti”, Braimllari: Rama të mbajë larg provokatorët nga protesta

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një dalje për media ka komentuar mbarëvajtjen e protestës së 16 shkurtit, e cila është organizuar nga opozita e bashkuar. Braimllari përmes një apeli kërkoi nga...

Deklarata e policisë për protestën e 16 shkurtit, reagon ashpër LSI, ka një paralajmërim për Edi Ramën

para 6 muajve - Sot News

Lëvizja Socialiste për Integrim ka paralajmëruar kryeministrin Rama që të mbajë larg provokatorët nga protesta e 16 shkurtit. Në një deklaratë për mediat Endrit Braimllari në emër të LSI ka hedhur edhe...

Protesta e 16 shkurtit, Policia e Shtetit del me apel të fortë

para 6 muajve - Top Channel

Pak ditë para protestës së opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit del me një apel të fortë drejtuar politikës. Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt...

16 Shkurt/ Përpjekje e re, axhendë e vjetër

para 6 muajve - Java News

Nga Ben Andoni Po të lexosh thjeshtë 16 Shkurtin me syrin e Partisë Demokratike dhe LSI-së, atëherë bindesh se protesta e shumëpërfolur nuk është e njerëzve por e dy partive kryesore, që mëtojnë t’i marrin...

Basha dhe Monika do të mbledhin ‘kriminelët’ më 16 shkurt? Policia e Shtetit ngre dyshimet: Në tubim edhe persona me…

para 6 muajve - Sot News

Opozita ka paralajmëruar prej shumë ditësh që protesta e dtaës 16 shkurt do të jetë një nga më të mëdhatë të organizuara ndonjëherë në vend. Me anë të një njoftimi të publikuar nga Policia e Shtetit në...

Protesta e PD/ Policia apel të fortë: Do tentohet destabilizimi i Shqipërisë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Na ndajnë edhe 4 ditë nga protesta e së shtunës, ku opozita e bashkuar ka paralajmëruar se do të provojë me të gjitha format të rrëzojë Edi Ramën nga pushtetit, për t’i hapur rrugë një qeverie tranzitore,...

Protesta/ Policia apel: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia: Individë me precedentë duan të destabilizojnë vendin

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka ngritur shqetësimin se në protestën e 16 shkurtit do të jenë prezentë individë me precedent penalë të cilët kanë si synoim krijimin e një klime destabiliteti në vend. Sipas policisë...

Protesta e 16 shkurtit/ Policia e Shtetit apel të fortë partive politike, ngre dyshimet: Në tubim edhe persona me precedentë penalë

para 6 muajve - Sot News

Opozita ka paralajmëruar prej shumë ditësh që protesta e dtaës 16 shkurt do të jetë një nga më të mëdhatë të organizuara ndonjëherë në vend. Me anë të një njoftimi të publikuar nga Policia e Shtetit në...

Protesta e 16 Shkurtit, policia: Mund të përfshihen persona me precedentë penalë

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Në një deklaratë për mediat,...

Policia tremb shqiptarët: Basha dhe Monika do të mbledhin kriminelët në 16 shkurt

para 6 muajve - Albeu

Policia e Shtetit ka bërë një paralajmërim të paprecedent për protestën e 16 shkurtit duke thënë se pritet që në të të marrin pjesë persona me precedentë kriminalë. " Policia e Shtetit ndan me publikun...

Protesta e 16 shkurtit/Policia thirrje politikës, ndalni retorikën që nxit

para 6 muajve - Opinion

Pak ditë para mbajtjes së protestës së thirrur nga opozita më 16 shkurt përballë Kryteministrisë, Policia e Shtetit i ka bërë apel politikës që të ndalin retorikën që nxit veprime kundër rendit dhe qetësisë...

Protesta e 16 shkurtit, policia apel politikanëve: Shmangni retorikat që nxisin dhunë

para 6 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me protestën e opozitës që do të mbahet ditën e shtunë reagoi edhe policia e Shtetit. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, policia u bën apel politikanëve që të shmangin thirrjet që...

Protesta “tremb” Qeverinë, Policia: Të shmangen retorikat e dhunës, të mos prishet qetësia para Kryeministrisë

para 6 muajve - Koha Jone

Pakënaqësia dhe indinjata që ka shkaktuar keqqeverisja e vendit nga socialistët do të demonstrohet paraditen e së shtunës në protestën e thirrur e opozita. Në përpjekje për të shmangur përdorimin e dhunës...

16 shkurti, Policia: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë, kontrolle intensive të mjeteve në disa akse kryesore

para 6 muajve - Gazeta Tema

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

Protesta e 16 shkurtit, Policia: Jo retorika, kujdes me destabilitetin

para 6 muajve - Koha Jone

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

Thirrjet për protestë paqësore, opozita sulmon Policinë

para 6 muajve - Lexo

Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh...

“Skenar për destabilitet”, Opozita sulmon policinë: Shkëputu nga ndikimi i Ramës!

para 6 muajve - Java News

Në dy deklarata të njëpasnjëshme, PD dhe LSI kanë sulmuar Policinë e Shtetit dhe qeverinë Rama. Ka qenë Gazmend Bardhi i pari që duke iu referuar njoftimit të policisë për tubimin e 16 shkurtit, u shpreh...

E pazakontë, policia angazhohet për të prishur protestën opozitës: Mos merrni pjesë!

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia e Shtetit ka bërë një deklaratë të pazakontë, katër ditë para protestës së paralajmëruar të 16 shkurtit, duke u kërkuar qytetarëve të qëndrojnë larg këtij manifestimi. Policia, hapur, tenton të...

Protesta e 16 shkurtit: Protestuesit të udhëzuar të shkatërrojnë objektin…

para 6 muajve - LajmiFundit

Ashtu siç ishte paralajmëruar opozita pritet të mbajë më 16 shkurt protestën që do të “shkundë” qeverinë, siç edhe janë shprehur. Në skenaret e opozitës është në plan edhe prishja e strehës me neon te...

Braimllari: Rama e ka kompromentuar rëndë rolin e Policisë

para 6 muajve - Koha Jone

Në Komisionin e Sigurisë, Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari thotë se Kryeministri Edi Rama e ka kompromentuar rëndë rolin e Policisë së Shtetit. Më tej deputeti i LSI-së, nënvizoi se sot...

“16 Shkurti” i opozitës, Policia: Në tubim, individë me precedentë

para 6 muajve - Java News

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

Portesta e opozitës më 16 shkurt, Policia: Në tubim, individë me precedentë

para 6 muajve - Java News

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

PD kundërshton Policinë e Shtetit për 16 shkurtin: edhe ju jeni me ne!

para 6 muajve - Te Sheshi

Partia Demokratike ka kundërshtuar Policinë e Shtetit në paralajmërimet e saj mbi elementë të mundshëm destabilizues në protestën e 16 shkurtit. Ajo ka reaguar me gjuhë politike ndaj paralajmërimit policor,...

Monika kërkon Majkon kryeministër

para 6 muajve - Albeu

Opozita ka njoftuar se do të kërkojë largimin e Ramës në protestën e 16 shkurtit për të ngritur një qeveri me bazë të gjerë. Madje, siç është shprehur edhe deputeti i LSI, Endrit Brahimllari mbrëmë në...

PD reagon për deklaratën e Policisë: Kujdes Edi Rama, do mbash përgjegjësi për çdo skenar destabilizimi

para 6 muajve - Lajme.al

Partia Demokratike ka reaguar ashpër për deklaratën e bërë sot nga Policia e Shtetit, e cila flet për një skenar destabilizmi si pjesë e protestës së opozitës më 16 shkurt. Sekretari i Përgjithshëm i PD,...

Portesta e opozitës më 16 shkurt, reagon Policia: Në tubim, individë me precedent penal

para 6 muajve - Java News

Policia e Shtetit u bën apel forcave politike të angazhuara për tubimin e datës 16 shkurt që të shmangin retorikat, të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Po ashtu Policia e Shtetit...

Gjuha e ashpër e Bashës për protestën e 16 shkurtit, Policia thirrje opozitës: Të shmangen retorikat që nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike

para 6 muajve - Lexo

Këtë të shtunë në orën 12:00 opozita pritet organizojë një protestë e cila është paralajmëruar para rreth një muaji. Prej katër javësh kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po vijon takimet me militantët...

PD: Nuk mbajmë përgjegjësi se çfarë do bëjnë qytetarët më 16 shkurt, kjo nuk është një protestë politike

para 6 muajve - Gazeta Tema

Gazment Bardhi,  sekretari i Përgjithshëm i PD-së,  tha se siguria e qytetarëve nuk do të cenohet gjatë protestës së 16 shkurtit para Kryeministrisë. “PD ka për detyrë të garantojë sigurinë e qytetarëve...

Protesta e 16 shkurtit, Bardhi: Vazhdimësinë do ta përcaktojnë qytetarët

para 6 muajve - Opinion

Seketari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, tha mbrëmë në një intervistë televizive për gazetarin Ilir Babaramo, se në protestën e 16 shkurtit do të sigurohet që të mos cënohet asnjë...

Protesta e 16 shkurtit, Policia i druhet një “21 Janari”

para 6 muajve - Te Sheshi

Katër ditë para protestës së 16 shkurtit të paralajmëruar nga opozita, Policia e Shtetit ka bërë një deklaratë duke aluduar se nëpërmjet saj mund të tentohet destabiliteti. E kjo, pasi sipas saj në turma...

Zbulohet skenari i opozitës për 16 Shkurtin, befason deputeti i LSI: Ky është ministri i Ramës që ne besojmë brenda PS

para 6 muajve - Sot News

Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojë pa limit në Bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’ me datë 16 shkurt. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë deri...

Mund të kemi një “Çadra2”, deputeti zbulon emrin e kryeministrit tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Opozita shqiptare më 16 shkurt do t’i rikthehet shesheve, pasi do të zhvillojë një protestë të ashtuquajtur mbarëkombëtare nën dritaren e zyrës së kryeministrit Edi Rama, ku pritet të artikulohen edhe...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Ina

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

Skenari i opozitës: Pandeli Majko si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Koha Jone

Zbulohen detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Gazeta Express

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

LSI zbulon skenarin e protestës: Do rrethojmë Kryeministrinë deri në largimin e Ramës. Duam Pandeli Majkon kryeministër tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Tema

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

LSI zbulon skenarin e protestës: Rrethojmë Kryeministrinë deri në largimin e Ramës. Duam Pandeli Majkon kryeministër tranzitor

para 6 muajve - Gazeta Tema

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

Protesta/ Policia apelon: Të shmangen retorikat që nxisin dhunë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Kur na ndajnë pak ditë nga protesta e opozitës në 16 shkurt, Policia e Shtetit i ka bërë apel forcave politike të shmangin retorikat të cilat nxisin veprime kundër rendit e qetësisë publike. Gjithashtu...

Protesta e opozitës më 16 shkurt, policia paralajmëron fort: Shmangni destabilitetin e vendit

para 6 muajve - LajmiFundit

Nje paralajmerim i forte nga policia e shtetit kater dite para protestes se parashikuar nga opozita ne Tirane. Policia e Shtetit permes deklarates se shperndare per median pak caste me pare, u bën apel...

LSI: Duam Majkon kryeministër të përkohshëm!

para 6 muajve - Java News

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI-së, Endrit Brahimllari deklaron se masa e protestuesëve do qendrojë pa limit në Bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - InfoMagazin

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

Skenari i opozitës, mund të pranojnë Pandeli Majkon si kryeministër të një qeverie tranzitore

para 6 muajve - Arbresh

Zbulohen disa detaje të protestës së opozitës më 16 shkurt. Deputeti i LSI Endrit Braimllari deklaron se masa e protestueseve do qëndrojnë pa limit në bulevard. Madje sipas tij, do mbajë të rrethuar kryeministrinë...

A do ta rrethojë opozita kryeministrinë?! Flet sekretari i përgjithshëm i PD-së

para 6 muajve - Gazeta Express

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, i ftuar te "5 pyetjet nga Babaramo" në Report Tv u shpreh se do të jenë qytetarët ata që do vendosin se çfarë do ndodhë në protestën e opozitës në 16 shkurt...

Rrethohet kryeministria? Zbardhen detaje nga skenari i PD për 16 shkurtin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Partia Demokratike së bashku me aleatët e saj opozitarë do të jetë të shtunën nën dritaren e kryeministrit Edi Rama, ku do të zhvillojë sipas saj një protestë mbarëkombëtare për rrëzimin e tij dhe ngritjen...

Të shtunën rrethohet Kryeministria? Gazmend Bardhi: Çdo opsion është i hapur

para 6 muajve - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, i ftuar te “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv u shpreh se do të jenë qytetarët ata që do vendosin se çfarë do ndodhë në protestën e opozitës në 16 shkurt...

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës

para 6 muajve - BalkanWeb

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të...

Paloka: Kemi presion nga qytetarët, duan largimin me forcë të Ramës

para 6 muajve - Koha Jone

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së dhe Kuvendit, paralajmëron kryeministrin Edi Rama se më 16 shkurt shqiptarët do të derdhen në rrugë, ndaj ai ka në dorë që të zgjedhë formën e largimit nga qeveria. “Në të...

16 shkurt, parashikohen 200 mijë protestues

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 shkurt - E shtuna po vjen vrullshëm. Me 16 shkurt opozita ka ftuar popullin e pakënaqur nga kryeministri Rama për bashkëqeverisjen e tij me krimin, siç akuzojnë Basha dhe Kryemadhi, pra me ...

16 shkurt, parashikohen 200 mije protestues

para 6 muajve - Koha Jone

E shtuna po vjen vrullshem. Me 16 shkurt opozita ka ftuar popullin e pakenaqur nga kryeministri Rama per bashkeqeverisjen e tij me krimin, sic akuzojne Basha dhe Kryemadhi, pra me  kete proteste synojne...

Opozita i pret biletën kryeministrit Edi Rama

para 6 muajve - Koha Jone

-16 shkurti po vjen shpejt dhe Edi Rama biletën e ka në xhep. Për Paris apo Stamboll akoma nuk dihet. Parisi është qyteti nga ku erdhi dhe hyri në politikë në vitin 1998, kurse Stambolli mbetet vendi ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK