http://kariera.mk

Demonstratat nuk reshtin: Dhjetramijёra serbё kundёr presidentit Vuçiç

para 8 muajve - Gazeta Tema

Demonstratat nuk po reshtin – ishte e shtuna e dhjetё nё radhё qё demonstruesit protestuan nё 40 qytete tё Serbisё kundёr presidentit Aleksandar Vuҁiҁ. Qёllimet e demonstratёve megjithatё mbeten jo konkrete....

Dhjetramijёra serbё kundёr presidentit Vuҁiҁ

para 8 muajve - DW

Demonstratat nuk po reshtin - ishte e shtuna e dhjetё nё radhё qё demonstruesit protestuan nё 40 qytete tё Serbisё kundёr presidentit Aleksandar Vuҁiҁ. Qёllimet e demonstratёve megjithatё mbeten jo konkrete....

Dhjetëra mijëra serbë kundër presidentit Vuçiq

para 8 muajve - Lajmi.net

Demonstratat nuk po reshtin - ishte e shtuna e dhjetë nё radhё qё demonstruesit protestuan nё 40 qytete tё Serbisё kundёr presidentit Aleksandar Vuçiq. Qёllimet e demonstratave megjithatë mbeten jo konkrete....

Romë, italianët protestojnë nën moton “Njё e ardhme pёr punёn”

para 8 muajve - Lexo

Nёn moton “Njё e ardhme pёr punёn” demonstruesit kёkruan investime masive publike dhe private dhe reforma tё ambicionuara. Protesta e sё shtunёs (09.02) ishte mё e madhja e kёtij lloji qysh prej katёr...

Dhjetëra mijëra serbë kundër presidentit Vuçiq

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Demonstratat nuk po reshtin – ishte e shtuna e dhjetë nё radhё qё demonstruesit protestuan nё 40 qytete tё Serbisё kundёr presidentit Aleksandar Vuçiq. Qёllimet e demonstratave megjithatë mbeten jo konkrete....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK