http://kariera.mk

Operacioni Shqipëri-Itali, Cutillo: Fuqizojmë bashkëpunimin

para 6 muajve - BalkanWeb

Ambasada e Italisë në Tiranë ka përshëndetur operacionin anti-drogë Shqipëri-Itali dhe ka nënvizuar rëndësinë e fuqizimit të bashkëpunimit. Në një deklaratë për mediat Ambasada italiane shpreh kënaqësinë...

Ambasada italiane reagon pas superaksionit shqiptaro-italian

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ambasada italiane në Tiranë ka reaguar pas aksionit të sotëm “Lulet e pranverës”. “Ambasada e Italisë në Tiranë shpreh kënaqësinë e madhe për rezultatet e shkëlqyera të arritura në operacionin “lulet e...

Italia falënderon Shqipërinë për operacionin me 27 të arrestuar nga 4 grupe kriminale

para 6 muajve - Koha Jone

Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali, ku janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa  27 persona kanë përfunduar në pranga, ka ardhur reagimi i Ambasadorit të Italisë Alberto...

Operacioni me 27 të arrestuar, shumica shqiptarë/ Reagon Ambasada e Italisë

para 6 muajve - Sot News

27 persona kanë përfunduar në pranga pas një operacioni anti-kanabis të shtrirë në Shqipëri dhe në Itali. Në një konferencë për shtyp drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu u shpreh se në bashkëpunim...

Kapen me 90 kg drogë, arrestohet tre persona mes tyre një shqiptar

para 6 muajve - Vizion Plus

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen për drogë dhe për armëmbajtje pa leje. Sipas autoriteteve italiane në pranga kanë rënë një italiane me iniciale D.G., 49 vjeçe,  shqiptari...

Operacioni kundër drogës në Shqipëri dhe Itali, arrestohen 27 persona

para 6 muajve - Klan Kosova

Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve. Ata krijuan një skuadër...

Ambasada italiane reagon pas superaksionit shqiptaro-italian

para 6 muajve - Lexo

Ambasada italiane në Tiranë ka reaguar pas aksionit të sotëm “Lulet e pranverës”. “Ambasada e Italisë në Tiranë shpreh kënaqësinë e madhe për rezultatet e shkëlqyera të arritura në operacionin “lulet e...

Ambasadori italian: “Megaoperacioni” rezultat i punës së përbashkët

para 6 muajve - Java News

Ambasada e Italisë në Tiranë ka përshëndetur operacionin anti-drogë Shqipëri-Itali dhe ka nënvizuar rëndësinë e fuqizimit të bashkëpunimit. Në një deklaratë për mediat Ambasada italiane shpreh kënaqësinë...

Fshihnin 90 kg drogë e 3 pistoleta, në pranga italiania, shqiptari dhe rumuni

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Tre persona janë arrestuar në Romë  për drogë dhe armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë gruaja italiane me inicialet D.G., 49 vjeçe,  shqiptari me inicialet  P.L., 30 vjeç dhe rumuni me inicialet C.M.,...

Goditen 4 grupe kriminale italo-shqiptare, 17 të arrestuar

para 6 muajve - Illyria

Tiranë, 12 shkurt 2019 – Policia Shqiptare dhe policia italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni kundër trafikut ndërkombëtar të drogës, të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni ka goditur 4...

Goditen 4 banda droge. Operacioni në Shqipëri dhe në Itali. 27 arrestime

para 6 muajve - Top Channel

Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve. Ata krijuan një skuadër...

Kapet me drogë në banesë, në pranga shqiptari në Itali

para 6 muajve - Shekulli

Një shqiptar është vënë në pranga nga karabinierët italian, pasi në banesën e tij është gjetur një sasi e konsiderueshme droge. Mediat italiane raportojnë se një tjetër operacion antidrogë është ekzekutuar...

Shqipëri-Itali, goditen 4 organizata kriminale

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Një operacion i përbashkët i policisë shqiptare dhe autoriteteve italiane çoi sot në goditjen e katër grupeve kriminale të cilat dyshohen për trafik droge dhe armësh nga Shqipëria drejt Italisë. Të paktën...

Arrestimi 27 trafikantëve, Lleshaj: Një goditje e rëndësishme

para 6 muajve - BalkanWeb

Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i brendshëm Sandër Lleshaj. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj shkruan në tëitter:...

Operacioni anti-drogë, Lleshaj: Një goditje kundër krimit

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare....

Arrestimi i 27 trafikantëve, reagon ministri Sandër Lleshaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku ranë në pranga 27 persona, 21 prej të cilëve ishin shqiptare....

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar

para 6 muajve - Koha Jone

Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes tjerash...

Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Finalizimi...

Operacioni me 27 të arrestuar, shumica shqiptarë/ Paralajmëron Sandër Lleshaj

para 6 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Ai shprehet se operacioni vazhdon. Sandër Lleshaj shkruan në Twitter: "Një tjetër goditje...

“Lulet e Pranverës”, si u filmuan trafikantët shqiptarë nga policia

para 6 muajve - Koha Jone

Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin...

Itali/ 100 kg drogë në shtëpi, pranga shqiptarit dhe …

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

U gjendet 100 kilogramë drogë, në shtëpi bashkë me armë dhe shuma të mëdha parash. Karabinierët e San Vittorino Romano në Itali kanë arrestuar tre persona, mes të cilëve një shqiptar, nën akuzën e shpërndarjes...

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, shqiptarët tonelata me drogë e armë drejt Italisë/VIDEO

para 6 muajve - Vizion Plus

Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane  u finalizua  me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë...

Shkatërrohen 4 grupe kriminale, shqiptarët tonelata me drogë e armë drejt Italisë/VIDEO

para 6 muajve - Vizion Plus

Një superoperacioni i policise shqiptare dhe autoriteteve italiane  u finalizua  me goditjen 4 grupeve kriminale të trafikut te drogës. Në pranga perfunduan 27 persona, 21 prej të cilëve shqiptarë. Gjashtë...

“Lulet e Pranverës”, publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Pak pas finalizimit të operacionit policor italo-shqiptar, ku u shkatërruan disa grupe kriminale të trafikut të drogës në të dyja vendet, mediat italiane kanë publikuar pamjet. Gjatë operacionit ‘Lulet...

100 kg “mall” në shtëpi, pranga shqiptarit dhe …

para 6 muajve - LajmiFundit

U gjendet 100 kilogramë drogë, në shtëpi bashkë me armë dhe shuma të mëdha parash. Karabinierët e San Vittorino Romano në Itali kanë arrestuar tre persona, mes të cilëve një shqiptar, nën akuzën e shpërndarjes...

Itali/ 100 kg drogë në shtëpi, pranga shqiptarit dhe …

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

U gjendet 100 kilogramë drogë, në shtëpi bashkë me armë dhe shuma të mëdha parash. Karabinierët e San Vittorino Romano në Itali kanë arrestuar tre persona, mes të cilëve një shqiptar, nën akuzën e shpërndarjes...

27 të arrestuar, dalin pamjet e super aksionit

para 6 muajve - Albeu

Autoritetet italiane kanë publikuar pamjet e operacionit "Lulet e Pranverës" që shkatërroi një grup të strukturuar kriminal me bashkëpunëtorë nga Shqipëria dhe Italia që akuzohen për dërgimin e 10 tonëve...

100 kg drogë në shtëpi, pranga shqiptarit dhe…

para 6 muajve - Sovrani

U gjendet 100 kilogramë drogë, në shtëpi bashkë me armë dhe shuma të mëdha parash. Karabinierët e San Vittorino Romano në Itali kanë arrestuar tre persona, mes të cilëve një shqiptar, nën akuzën e shpërndarjes...

Drogë e armë nga Shqipëria në Itali, 27 të arrestuar. Dalin pamjet e arrestimeve

para 6 muajve - Shekulli

Mediat italiane kanë publikuar pamje nga operacioni i titulluar “Lulet  e pranverës”. Në këtë operacion janë shoqëruar në komisariat 27 persona, shumica prej të cilëve janë shqiptarë. Nga 27 të arrestuar,...

Ministri i Brendshëm, Lleshaj: Krimi duhet të dëbohet me çdo çmim

para 6 muajve - Koha Jone

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi nga Shkodra se krimi në këtë vend duhet të dëbohet me çdo çmim. Sandër Lleshaj : Shkodra është një vend i kulturës, i cili nuk bashkëjeton dhe nuk mund të...

Video/ “Lulet e Pranverës”, si u filmuan trafikantët shqiptarë nga policia

para 6 muajve - Opinion

Një operacion antikanabis i shtrirë në Shqipëri dhe Itali bëri të mundur arrestimin e 27 personave, nga të cilët 21 shqiptarë dhe 5 italianë, që kishin si bazë qendrore qytetin e Leçes. Ndërsa aktivitetin...

“Finalizimi i operacionit të përbashkët mes policive të të dy vendeve, një provë tjetër e qartë vullneti për çmontimin e krimit të organizuar”

para 6 muajve - Lexo

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet operacionit të kryer në bashkëpunim mes forcave policore të Shqipërisë dhe Italisë. “Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet...

Mega-operacioni Shqipëri- Itali/ Dalin pamjet e goditjes së 4 grupeve kriminale, ja si u arrestuan 27 personat

para 6 muajve - Sot News

Pas një operacioni anti-kanabis të shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa  27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë...

Operacion antidrogë në Vlorë, disa të ndaluar

para 6 muajve - Lajmi.net

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit dhe Policia e Vlorës janë përfshirë në një operacion të gjerë antidrogë për të arrestuar disa persona të dyshuar si trafikantë droge që kërkohen nga shteti...

Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, ja të arrestuarit në Vlorë

para 6 muajve - Top Channel

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe policia shqiptare, në bashkëpunim me policinë italiane, kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar “Lulet e Pranverës”. Operacioni...

Operacioni “Lulet e pranverës”, arrestohen 27 persona në Itali e Shqipëri

para 6 muajve - Albinfo

Prokuroria e Krimeve të Rënda e Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni...

Arrestimi i 27 trafikantëve, reagon Lleshaj: Provë e vullnetit për të çmontuar krimin

para 6 muajve - Java News

Ministri i Brendshmë Sandër Llëshaj, përmes një postimi në “Facebook”, ka reaguar në lidhje më operacionin e zhvilluar nga autoritetet shqiptare në bashkë punimim me ato italiane. Në këtë operacion uarrestuan...

Operacioni kundër drogës në Shqipëri dhe Itali, arrestohen 27 persona

para 6 muajve - Ekonomia Online

Tonelatat e drogës që vërshojnë drejt brigjeve italiane detyruan dy vjet më parë një grup prokurorësh italo-shqiptarë që të gjenin një formulë të re reagimi kundër trafikantëve. Ata krijuan një skuadër...

Lleshaj: Krimi duhet të dëbohet nga Shkodra me çdo çmim

para 6 muajve - Shekulli

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Shkodra se krimi në këtë vend duhet të dëbohet me çdo çmim. Sandër Lleshaj: Shkodra është një vend i kulturës, i cili nuk bashkëjeton dhe nuk mund të bashkëjetojë...

Mega aksion i policisë shqiptare dhe italiane, arrestohen 27 persona

para 6 muajve - Alsat-M

Që nga orët e para të mëngjesit, më shumë se 100 karabinierë të Komandës Rajonale të Leçes dhe Shërbimit Qendror të Hetimit të Krimit të Organizuar në Romë dhe Guardia di Financës janë angazhuar në një...

Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, ja të arrestuarit në Vlorë

para 6 muajve - BalkanWeb

Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës. Operacioni ka goditur 4 grupe kriminale...

Operacioni antidrogë “Lulet e pranverës”, arrestohen 27 persona. Shumica janë shqiptarë

para 6 muajve - Top Channel

Që nga orët e para të mëngjesit, më shumë se 100 karabinierë të Komandës Rajonale të Leçes dhe Shërbimit Qendror të Hetimit të Krimit të Organizuar në Romë dhe Guardia di Financës janë angazhuar në një...

Goditen katër grupe kriminale në Itali dhe Shqipëri

para 6 muajve - Opinion

Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Mësohet se operacioni në Shqipëri është...

Operacioni antidrogë “Lulet e pranverës”, arrestohen 27 persona

para 6 muajve - Top Channel

Që nga orët e para të mëngjesit, më shumë se 100 karabinierë të Komandës Rajonale të Leçes dhe Shërbimit Qendror të Hetimit të Krimit të Organizuar në Romë dhe Guardia di Financës janë angazhuar në një...

Ja kush janë 17 të arrestuarit për trafik droge në Itali dhe Shqipëri (Emrat)

para 6 muajve - Shekulli

Në operacionin e përbashkët Shqipëri-Itali janë arrestuar 17 persona, nga të cilët 6 janë arrestuar në Shqipëri dhe 11 në Itali. Në shteti fqinj 5 nga 11 të arrestuarit janë shtetas italianë, ndërsa të...

“Lulet e pranverës” sjellin arrestimin e 21 shqiptarëve në Vlorë dhe Itali

para 6 muajve - Gazeta Express

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe policia shqiptare, në bashkëpunim me policinë italiane, kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar “Lulet e Pranverës”. 27...

Trafik droge/ Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar

para 6 muajve - Gazeta Tema

Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’. Operacioni...

Konferencë ‘live’ midis Shqipërisë dhe Italisë, ja rezultatet që dha operacioni dy vjeçar dhe të arrestuarit në Vlorë

para 6 muajve - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda në bashkëpunim me Policinë e Shtetit kanë zhvilluar një konferencë të përbashkët me homologët e tyre në Itali, ku kanë dhënë informacione për mega-operacionin që goditi katër...

Operacioni i përbashkët antidrogë me policinë italiane. Ja emrat e të arrestuarve

para 6 muajve - Koha Jone

Në operacionin e përbashkët Shqipëri-Itali janë arrestuar 27 persona, nga të cilët 6 janë arrestuar në Shqipëri. Në shteti fqinj 5 nga të arrestuarit janë shtetas italianë, ndërsa të tjerët me kombësi...

Dy vjet përgjime, si u shkatërrua banda e frikshme e drogës

para 6 muajve - Albeu

Operacioni antidrogë është bërë në bashkëpunim mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanza dhe hetimet kanë zgjatur më shumë se dy vite. Të arrestuarit janë 21 shqiptarë dhe 6 italianë të cilën akuzohen...

Mega operacioni me 27 të arrestuar, Krimet e Rënda japin detaje

para 6 muajve - Koha Jone

”Lulet e Pranverës” është operacioni i parë i skuadrës së përbashkët hetimore mes autoriteteve italiane dhe shqiptare për të shkatërruar një rrjet të trafikut ndërkombëtar të drogës. Janë çuar në pranga...

Mega-operacioni Shqipëri- Itali, goditen 4 grupe kriminale/ Kush janë 17 të arrestuarit për trafik droge (EMRAT)

para 6 muajve - Sot News

Një operacion ndërkombëtar kundër trafikut të drogës është zhilluar njëkohësisht në Shqipëri dhe në Itali duke çuar në pranga një grup prej më shumë se 25 personash. Sapo ka nisur një konferencë e përbashkët...

Operacion antikanabis në Vlorë, 6 të arrestuar me kërkesë nga Italia

para 6 muajve - Koha.net

Gjashtë persona janë vënë në pranga pas një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Financës. Operacioni antidrogë u realizua gjatë natës në Vlorë nga forcat speciale RENEA, ndërkohë...

Mega-operacioni Shqipëri- Itali/ Dalin pamjet e goditjes së 4 grupeve kriminale, ja si u arrestuan 27 personat

para 6 muajve - Shenja

Pas një operacioni anti-kanabis të shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë...

E FUNDIT/ 10 ton drogë, RENEA blindon Vlorën

para 6 muajve - Albeu

Gjashtë të arrestuar janë deri më tani nga operacioni i madh i RENEA-s në bashkëpunim me forcat Guardia di Finanza italiane në qytetin e Vlorës. Mësohet se të arrestuarit janë Luka Beqiraj, Bilbil Kabello,...

Kapen në banesë me mbi 90 kg drogë, në pranga shqiptari dhe dy italianë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një tjetër operacion antidrogë është ekzekutuar gjatë ditës së sotme në Itali. Antidroga e Romës në bashkëpunim me repartin operativ të provincës së Castelverdes, ka arrestuar 3 persona, mes të cilëve...

Operacion antidrogë në Vlorë, disa të ndaluar

para 6 muajve - Klan Kosova

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Siç raporton Tch, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar gjatë natës

para 6 muajve - Top Channel

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas gazetares Anila Hoxha, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat...

Goditen 4 grupe kriminale, 27 në pranga, mes tyre 21 shqiptarë

para 6 muajve - BalkanWeb

Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa  27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë...

Mega-operacioni/ U ndalua vitin e kaluar në Itali për trafik droge, kush është njëri prej të arrestuarve sot në Vlorë

para 6 muajve - Sot News

Autoritetet shqiptare dhe ato italiane janë duke vijuar një operacion antidrogë, ku deri më tani raportohet për 27 persona të arrestuar, nga këta 21 janë shqiptarë. Nga gjashtë emrat e publikuar të personave...

Armë dhe drogë, përfundojnë pas hekurave 21 shqiptarë në Itali

para 6 muajve - Albeu

Policia italiane dhe ajo shqiptare kane finalizuar me sukses një operacion të rëndësishëm në luftën kundër krimit. Sipas informacioneve paraprake, janë shkatërruar 4 grupe kriminale ndërsa në pranga janë...

Operacioni me 27 të arrestuar, shumica shqiptarë

para 6 muajve - Insajderi

Mediat italiane kanë publikuar pamjet e operacionit të koduar ‘Lulet e Pranverës”, që shkatërroi grupe kriminale të trafikut të droges në Itali dhe Shqipëri. Në pranga u vunë 27 persona, 21 prej të cilëve...

GdF-ja italiane e RENEA mega-operacion në Vlorë, 6 të arrestuar (EMRAT)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Gazetarja e kronikës Anila Hoxha ka sqaruar se operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes, ndërsa në orën...

Armë e drogë nga deti, 27 shqiptarë e italianë të arrestuar si pjesë e 4 grupeve kriminale

para 6 muajve - Vizion Plus

27 persona u arrestuan gjatë një megaoperacioni të ndarë mes Italisë dhe Shqipërisë. Katër grupe kriminale janë goditur falë bashkëpunimit të policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanzas. Në mesin e të arrestuarve...

Mega-operacioni/ Goditen 4 grupe kriminale, arrestohen 21 shqiptarë dhe 6 italianë

para 6 muajve - Sot News

Policia shqiptare në bashkëpunim me Guardia di Finanza ka zhvilluar një operacion anti drogë. Në kuadër të këtij operacioni janë goditur 4 grupe të trafikut të drogës dhe janë arrestuar 6 italianë e 21...

Operacion antidrogë në Vlorë dhe Itali, arrestohen 6 persona (Emrat)

para 6 muajve - Gazeta Express

Në orët e vona të mbrëmjes një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane u zhvillua në Vlorë. Paraprakisht mësohet se në qytetin bregdetar janë arrestuar 6 shtetas: Luka Beqiraj,...

10 ton drogë/ Operacion antidrogë në Vlorë, arrestohen 6 persona (Emrat)

para 6 muajve - Shekulli

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas informacioneve, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA,...

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar nga 4 grupe kriminale

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa  27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 janë...

Anila Hoxha zbulon mega-operacionin sekret që po zhvillohet sot në Vlorë/ Deri më tani 6 persona të arrestuar me letërporosi nga… (EMRAT)

para 6 muajve - Sot News

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas gazetares së kronikës Anila Hoxha, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur...

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar në Itali dhe Shqipëri

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia italiane ka publikuar pamjet e operacionit anti-kanabis në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27...

Operacion antidrogë në Vlorë

para 6 muajve - Koha Jone

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet...

Emrat/ Shqipëri- Itali, goditen 4 grupe kriminale, 12 shqiptarë mes 27 të arrestuarve

para 6 muajve - Java News

Policia italiane në bashkëpunim me palën shqiptare kanë goditur katër grupe kriminale në të dyja anët e Adriatikut duke arrestuar deri tani 27 persona në disa qytete. Mes të arrestuarve, sipas mediave...

Mega-operacioni/ Bashkëpunimi italo-shqiptar, ndalohen 27 persona

para 6 muajve - Lexo

Policia italiane në bashkëpunim me palën shqiptare kanë goditur katër grupe kriminale në të dyja anët e Adriatikut duke arrestuar deri tani 27 persona në disa qytete. Mes të arrestuarve, sipas mediave...

“Lulet e Pranverës”, anti-droga italo – shqiptare godet fort

para 6 muajve - Te Sheshi

Është finalizuar një operacion gjigand anti-drogë italo – shqiptar, me produkt arrestime në dy anët e Adriatikut. Sipas deklarimeve të dy palëe në një konferencë për shtyp, janë lëshuar 27 urdhër arreste,...

Operacion i përbashkët Shqipëri-Itali, goditen 4 grupe kriminale

para 6 muajve - 24 ore

4 grupe kriminale janë goditur pas një operacioni të përbashkët mes Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Policisë Shqiptare dhe Antimafias italiane Operacioni ndërkombëtar i trafikut të drogës të koduar “Lulet...

“Lulet e pranverës”, publikohen emrat e personave të prangosur në Shqipëri dhe Itali

para 6 muajve - LajmiFundit

Jane publikuar emrat e personave te arrestuar në operacionin e përbashkët Shqipëri-Itali kunder trafikut te narkotikeve. Ne pranga kane rene 17 persona, nga të cilët 6 janë arrestuar në Shqipëri dhe 11...

Operacioni i përbashkët për mallin me policinë italiane. Ja emrat e të arrestuar

para 6 muajve - LajmiFundit

Në operacionin e përbashkët Shqipëri-Itali janë arrestuar 27 persona, nga të cilët 6 janë arrestuar në Shqipëri. Në shteti fqinj 5 nga të arrestuarit janë shtetas italianë, ndërsa të tjerët me kombësi...

Shkatërrohet organizata kriminale ndërkombëtare në Itali, arrestohen 21 shqiptarë

para 6 muajve - Shenja

Mediat italiane njoftojnë sot për një operacion të gjërë të Guardia di Finanza kundër 4 grupeve kriminale me bazë në Leçe dhe me shtrirje në Kalabri, Toskanë, Emilia Romanja, Siçili, Liguria dhe Lombardi....

Operacion i madh antidroge, kush janë 12 shqiptarët e arrestuar në Shqipëri dhe Itali

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë dhe Leçe. Sipas burimeve, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA,...

EMRAT/ Vlorë, RENEA operacion antidroge, ndalohen 6 persona

para 6 muajve - Java News

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet...

Operacioni antidrogë “Lulet e pranverës”, arrestohen 27 persona. Shumica janë shqiptarë

para 6 muajve - 24 ore

Që nga orët e para të mëngjesit, më shumë se 100 karabinierë të Komandës Rajonale të Leçes dhe Shërbimit Qendror të Hetimit të Krimit të Organizuar në Romë dhe Guardia di Financës janë angazhuar në një...

Superoperacion i Guardia di Finanzas, arrestohen 27 persona. 6 prej tyre në Vlorë (Emrat)

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet ende në Vlorë. Sipas burimeve të Faxweb.al, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur...

Shkatërrohet organizata kriminale ndërkombëtare në Itali, arrestohen 21 shqiptarë

para 6 muajve - LajmiFundit

Mediat italiane njoftojnë sot për një operacion të gjërë të Guardia di Finanza kundër 4 grupeve kriminale me bazë në Leçe dhe me shtrirje në Kalabri, Toskanë, Emilia Romanja, Siçili, Liguria dhe Lombardi....

Operacion anti-drogë: Vlora zgjohet me “policë te koka”, disa të arrestuar

para 6 muajve - Te Sheshi

Një aksion gjigand anti-drogë është zhvilluar në Vlorë në bashkëpunim me Guarda Di Finanza-n italiane, ku si finalizim ka patur 21 shtetas shqiptarë e 6 sosh italianë të arrestuar. Bëhet fjalë për një...

Operacion antimall në Vlorë, arrestohen 6 persona

para 6 muajve - LajmiFundit

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po zhvillohet...

EMRAT/ Operacion i madh antidroge në Vlorë, arrestohen 6 persona me letërporosi nga…

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas burimeve të Faxweb.al, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK